Жіночі імена, що передрікають безшлюбність

Ми дізналися, які імена краще не вибирати для майбутньої дочки.

У кожному імені міститься своя вібрація (частота, яку випромінює назовні), на якій дитина буде перебувати протягом усього життя. Також лінгвісти стверджують, що кожна буква і звук імені формує характер особистості. Мало хто замислюється над тим, що є такі жіночі імена, які передрікають самотність і безшлюбність.

Тамара
Ім’я Тамара має давньоєврейські коріння і походить від слова «Тамара» – в перекладі «фінікова пальма». Власниці такого імені часто бувають закритими особами. Вони суворо ставляться до себе і не дозволяють почуттям яскраво проявлятися, постійно стримують емоції. Це не є показником їх сили характеру, а тільки грає з ними злий жарт. Відзначимо, що зрада для Тамари – це найбільший удар! Коли таке трапляється, то причини насамперед шукає в собі. Тільки залишаючись наодинці з собою і перебуваючи в повному безвиході, вона дає волю почуттям і потім не може зупинитися. Емоційна нестабільність розхитує нервову систему. На допомогу приходять заспокійливі і навіть алкоголь.

– В енергетиці імені закладена «образа на себе». Кармічні завдання імені – зрозуміти, що щастя знаходиться всередині і не залежить від інших. Коли Тамара вступає у відносини, то може випробувати неймовірно сильну прихильність до обранця. Прихильність – це все-таки негативний стан. Потім її і відпрацьовує по кармі, навчаючись відпускати. Тамара не хоче відчувати постійне відчуття болю, тому не прагне вступати в шлюб.

Олександра
Олександра – грецьке ім’я, яке перекладається як «мужня».
– З цього випливає, що і характер у такої дівчини досить твердий і незалежний. Жінка – не скеля за своєю природою. У ній міститься духовність і любов. Вона повинна посилювати світло і силу чоловіка. Олександрі необхідно навчитися віддавати обранцеві повну відповідальність за матеріальну складову (побут, фінанси), а не бути «мужиком у спідниці». Їй треба вміти розслаблятися, тому що це справжній стан жінки поруч з чоловіком. Тільки так вона може сприяти розвитку обранця і привносити гармонію у відносини. Олександра часто залишається одна, так як в енергетиці її імені укладена непохитність. Для неї любов – це біль. Закрите серце не може любити.

Віра
Віра – перекладається з грецької як «віра», «служіння Богу». Незважаючи на, здавалося б, благе значення імені, такі дівчата можуть бути суперечливі і самолюбні.
Для Віри важлива турбота і підтвердження того, що її люблять. Навіть в свого друга вона намагається знайти іскру любові до неї. Часто змінює обранців. Вірі потрібно, щоб постійно захоплювалися її красою. Кармічне завдання імені – вивчити себе. Не можна постійно бути незадоволеною собою. Всесвіт може сприйняти ці слова як образу і надати негативні події, які змінять зовнішність дівчини. Чоловіки чуйно відчувають занижену самооцінку жінки і інтуїтивно не хочуть кидатися в цей вир страждань. Тому Вірі непросто вийти заміж. За всіма прагненнями до «ідеальної себе», вона може так і не зрозуміти, що таке любов. Часто власниці цього імені шукають супутника, старше себе, щоб їх оберігали і забезпечували.

Людмила
Людмила – слов’янське ім’я, означає «мила людям». Вона намагається всім сподобатися і догодити. Часто залишається незадоволеною собою через великі очікування. Незважаючи на всі свої жіночі якості (чуйність, дипломатичність, м’якість), вона не може знайти гармонію з навколишнім світом.
У відносинах шукає ідеал, хоча сама неідеальна!
А ідеальні партнери, як відомо, бувають тільки в казках. Тому Людмили часто залишаються одні.

Світлана
Світлана – слов’янське ім’я, що складається з двох понять: «світло» і «лан» (на давньоруському – земля). Виходить, що Світлана – «Світло Землі».
На жаль, надзвичайно благодатне значення імені може зіграти негативну роль у долі. Іноді через високу місію, яку на себе бере ім’я, його власниця не може «винести» цей вантаж. Відмінною рисою Світлани є недовіра. Вона постійно перевіряє своїх обранців, але не знаходить задоволення в пошуку. Їй здається, що всі її недостойні. У підсумку через свої претензій до чоловіків вона залишається одна.

You cannot copy content of this page