fbpx

Жіночі імена, що передрікають безшлюбність

Ми дізналися, які імена краще не вибирати для майбутньої дочки.

У кожному імені міститься своя вібрація (частота, яку випромінює назовні), на якій дитина буде перебувати протягом усього життя. Також лінгвісти стверджують, що кожна буква і звук імені формує характер особистості. Мало хто замислюється над тим, що є такі жіночі імена, які передрікають самотність і безшлюбність.

Тамара
Ім’я Тамара має давньоєврейські коріння і походить від слова «Тамара» – в перекладі «фінікова пальма». Власниці такого імені часто бувають закритими особами. Вони суворо ставляться до себе і не дозволяють почуттям яскраво проявлятися, постійно стримують емоції. Це не є показником їх сили характеру, а тільки грає з ними злий жарт. Відзначимо, що зрада для Тамари – це найбільший удар! Коли таке трапляється, то причини насамперед шукає в собі. Тільки залишаючись наодинці з собою і перебуваючи в повному безвиході, вона дає волю почуттям і потім не може зупинитися. Емоційна нестабільність розхитує нервову систему. На допомогу приходять заспокійливі і навіть алкоголь.

– В енергетиці імені закладена «образа на себе». Кармічні завдання імені – зрозуміти, що щастя знаходиться всередині і не залежить від інших. Коли Тамара вступає у відносини, то може випробувати неймовірно сильну прихильність до обранця. Прихильність – це все-таки негативний стан. Потім її і відпрацьовує по кармі, навчаючись відпускати. Тамара не хоче відчувати постійне відчуття болю, тому не прагне вступати в шлюб.

Олександра
Олександра – грецьке ім’я, яке перекладається як «мужня».
– З цього випливає, що і характер у такої дівчини досить твердий і незалежний. Жінка – не скеля за своєю природою. У ній міститься духовність і любов. Вона повинна посилювати світло і силу чоловіка. Олександрі необхідно навчитися віддавати обранцеві повну відповідальність за матеріальну складову (побут, фінанси), а не бути «мужиком у спідниці». Їй треба вміти розслаблятися, тому що це справжній стан жінки поруч з чоловіком. Тільки так вона може сприяти розвитку обранця і привносити гармонію у відносини. Олександра часто залишається одна, так як в енергетиці її імені укладена непохитність. Для неї любов – це біль. Закрите серце не може любити.

Віра
Віра – перекладається з грецької як «віра», «служіння Богу». Незважаючи на, здавалося б, благе значення імені, такі дівчата можуть бути суперечливі і самолюбні.
Для Віри важлива турбота і підтвердження того, що її люблять. Навіть в свого друга вона намагається знайти іскру любові до неї. Часто змінює обранців. Вірі потрібно, щоб постійно захоплювалися її красою. Кармічне завдання імені – вивчити себе. Не можна постійно бути незадоволеною собою. Всесвіт може сприйняти ці слова як образу і надати негативні події, які змінять зовнішність дівчини. Чоловіки чуйно відчувають занижену самооцінку жінки і інтуїтивно не хочуть кидатися в цей вир страждань. Тому Вірі непросто вийти заміж. За всіма прагненнями до «ідеальної себе», вона може так і не зрозуміти, що таке любов. Часто власниці цього імені шукають супутника, старше себе, щоб їх оберігали і забезпечували.

Людмила
Людмила – слов’янське ім’я, означає «мила людям». Вона намагається всім сподобатися і догодити. Часто залишається незадоволеною собою через великі очікування. Незважаючи на всі свої жіночі якості (чуйність, дипломатичність, м’якість), вона не може знайти гармонію з навколишнім світом.
У відносинах шукає ідеал, хоча сама неідеальна!
А ідеальні партнери, як відомо, бувають тільки в казках. Тому Людмили часто залишаються одні.

Світлана
Світлана – слов’янське ім’я, що складається з двох понять: «світло» і «лан» (на давньоруському – земля). Виходить, що Світлана – «Світло Землі».
На жаль, надзвичайно благодатне значення імені може зіграти негативну роль у долі. Іноді через високу місію, яку на себе бере ім’я, його власниця не може «винести» цей вантаж. Відмінною рисою Світлани є недовіра. Вона постійно перевіряє своїх обранців, але не знаходить задоволення в пошуку. Їй здається, що всі її недостойні. У підсумку через свої претензій до чоловіків вона залишається одна.

Related Post

Як знаки Зодіаку поводяться на сайтах знайомствЯк знаки Зодіаку поводяться на сайтах знайомств

Як гороскоп впливає на вашу поведінку в онлайн-додатках і на те, з якою людиною ви там познайомитеся. Фахівці проаналізували дані збігів профілів і наступних щасливих побачень і виявили, які знаки

12 ознак того, що у Вас є екстрасенсорні здібності12 ознак того, що у Вас є екстрасенсорні здібності

Щоб вирішити, чи брати участь у новому сезоні «Битви екстрасенсів», перевірте, чи траплялося з Вами що-небудь із зазначеного нижче: • Проти людини в шапочці з фольги Ви безсилий. • В

Найкоротший, але надзвичайно правдивий тестНайкоротший, але надзвичайно правдивий тест

Ці овочі  та ягоди знають про нас занадто багато! Гумористичний, але дуже точний тест на визначення типу особистості. Влучно виявляє ваші основні властивості і риси. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу

facebook