Зі смаком волошки, бузини та шафрану: в Латвії випустили жовто-блакитне морозиво під назвою Слава Україні

Україну підтримує увесь світ, причому підтримка виражається у найрізноманітніших сферах, від зброї до їжі.

Так у Латвії створили надзвичайне морозиво під назвою Слава Україні. Про це повідомили на сторінці виробника молочних продуктів Food Union, пише ЦЕ EASY.

Морозиво жовто-блакитного кольору. А найцікавіше смак – виробники поєднали волошку, бузину та шафран, який надає будь-якій страві витонченості.

1 євро з кожного продажу відправлятимуть до благодійного фонду Голоси дітей, який допомагає неповнолітнім українцям, що постраждали від війни.

«В знак нашої солідарності з боротьбою українського народу за свободу, ми створили морозиво Слава Україні в кольорах національного прапора!

Символічно, що в морозиві поєдналися натуральні інгредієнти зі смаком волошки та бузини у блакитній кульці та шафрану у жовтій», — йдеться в дописі.

Купити морозиво можна в літніх торгових точках Риги та Юрмали.

Нагадаємо, популярна в Японії мережа ресторанів «Монтероза» вирішила підтримати Україну і запустила українське меню. Частину коштів від продажу збираються направляти на гуманітарні потреби нашої держави.

Related Post

Які добрі знаки побачила Людмила Хомутовська і що це означає для УкраїниЯкі добрі знаки побачила Людмила Хомутовська і що це означає для України

День закінчення війни в Україні є бажаним для всіх. Таролог та екстрасенс, Людмила Хомутовська, розклала карти та побачила в них три світлі знаки для України. Її слова – велика підтримка

Як довго зберігається бензин у каністріЯк довго зберігається бензин у каністрі

Дефіцит на паливному ринку змусив багатьох водіїв створювати запаси. Але скільки часу можна зберігати бензин у каністрі? Чи не втратить він своїх властивостей і чим небезпечна їзда на простроченому паливі?

В Україні ліквідували командира російських морпіхів, які планували штурмувати ОдесуВ Україні ліквідували командира російських морпіхів, які планували штурмувати Одесу

Українські захисники знищили бригаду морських піхотинців ЗС РФ, які намагалися взяти штурмом місто Одеса. Серед ліквідованих окупантів виявився їхній командир. Про це повідомив речник Одеської військово-цивільної адміністрації Сергій Братчук. “Пам’ятаєте,