Зі смаком волошки, бузини та шафрану: в Латвії випустили жовто-блакитне морозиво під назвою Слава Україні

Україну підтримує увесь світ, причому підтримка виражається у найрізноманітніших сферах, від зброї до їжі.

Так у Латвії створили надзвичайне морозиво під назвою Слава Україні. Про це повідомили на сторінці виробника молочних продуктів Food Union, пише ЦЕ EASY.

Морозиво жовто-блакитного кольору. А найцікавіше смак – виробники поєднали волошку, бузину та шафран, який надає будь-якій страві витонченості.

1 євро з кожного продажу відправлятимуть до благодійного фонду Голоси дітей, який допомагає неповнолітнім українцям, що постраждали від війни.

«В знак нашої солідарності з боротьбою українського народу за свободу, ми створили морозиво Слава Україні в кольорах національного прапора!

Символічно, що в морозиві поєдналися натуральні інгредієнти зі смаком волошки та бузини у блакитній кульці та шафрану у жовтій», — йдеться в дописі.

Купити морозиво можна в літніх торгових точках Риги та Юрмали.

Нагадаємо, популярна в Японії мережа ресторанів «Монтероза» вирішила підтримати Україну і запустила українське меню. Частину коштів від продажу збираються направляти на гуманітарні потреби нашої держави.

Related Post

Показати світові звірства окупантів: актор Шон Пенн знову приїхав до УкраїниПоказати світові звірства окупантів: актор Шон Пенн знову приїхав до України

Відомий американський актор та режисер Шон Пенн, який був одним із перших голлівудських режисерів, які допомагають Україні, у понеділок, 27 червня, прибув до Києва. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Члени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів ПольщіЧлени журі на «Євробаченні-2022» не можуть пояснити, чому дали нуль балів Польщі

Ірина Федишин показала, що поставила Польщі 10, Андрій Капраль – 7, а голова журі Вадим Лисиця каже, що Польща та інші країни отримали ті оцінки, що заслужили на думку кожного