fbpx

Знаки зодіаку, які ніколи не повертаються до колишніх

Розставання – це завжди боляче, тому в ряді випадків партнери не рвуть відносини відразу, а роблять це поступово, розходяться ніби на час або дають один одному другий шанс.

Це залежить від того, наскільки сильні були почуття, наскільки виваженим було рішення, та й від багатьох інших факторів. Оскільки астрологи часто стикаються в своїй роботі з проблемою припинення відносин, вони виділили 4 знака зодіаку, які ні за яких умов після розриву не повертаються до колишніх.

Водолій – один з найбільш миролюбних знаків, його терпіння практично безмежно, тому до розриву відносин завжди призводить дуже вагомий привід. Або що лопнуло терпіння. Якщо це сталося, Водолій просто встає і йде, не озираючись. Потім він буде довго переживати, може піти в депресію і навіть в душі виправдати партнера, але назад не повернеться, тому що розуміє, що ще стільки ж терпіти не зможе, та й сенсу немає.

Лев занадто впевнений в собі, щоб показати оточуючим свої переживання. Він – людина горда і вимагає до себе поваги, тому часто йде на розрив першим. Навіть якщо почуття ще не згасли остаточно, для Льва неможливо продемонструвати свою слабкість і піти на примирення або пробачити партнера. Він піде з гордо піднятою головою і постарається якнайшвидше забути. Якщо ж причиною розриву стала зрада, Лев зробить все, від нього залежне, щоб партнер сильно пошкодував про зроблене.

Скорпіон володіє надчутливістю, тому обман відчуває за версту. Він терпіти не може брехні, тому намагається швидше прояснити ситуацію. Не в його принципах давати другий шанс, тому що Скорпіон вважає, що втрачену довіру повернути неможливо. Він намагається завершити відносини без скандалу, але назад в своє життя людей з минулого не впускає потім ніколи.

Стрілець обожнює свободу, тому, щоб підтримувати з ним стосунки, спочатку треба давати йому великий особистий простір. Якщо для партнера це складно, і Стрілець відчує, що до нього прив’язуються все сильніше і вимагають все більше уваги, він постарається позбавитися від таких відносин під будь-яким приводом. І звичайно ж, ніколи в них не повернеться.

Якщо ви розлучилися з кимось із цих знаків, порадійте, що двері в минуле закриті назавжди, а ви відкриті для нових відносин!

Related Post

ГРОШОВИЙ КАЛЕНДАР НА СЕРПЕНЬ 2020 РОКУГРОШОВИЙ КАЛЕНДАР НА СЕРПЕНЬ 2020 РОКУ

Дотримуючись рекомендації місячного грошового календаря на серпень 2020 року Ви вбережете себе від невдалих угод, невигідних покупок, шахрайства і обману. Поради астролога на кожен день допоможуть знайти найбільш сприятливий час

Аристократи: 4 знака Зодіаку в жилах яких тече “блакитна” кровАристократи: 4 знака Зодіаку в жилах яких тече “блакитна” кров

Ніхто не сперечатиметься з тим, що зірки здатні впливати на долю людини. При цьому, небесні світила можуть впливати не тільки на життєвий шлях в цілому, але і на повадки тієї

Яких жінок не беруть заміжЯких жінок не беруть заміж

Є кілька категорій жінок, яких чоловіки не поспішають брати заміж. Варто знати, що відштовхує протилежну стать і уважніше поставитися до себе. А раптом ці якості заважають вам облаштувати щасливе особисте

facebook