Знаки зодіаку, які ніколи не повертаються до колишніх

Розставання – це завжди боляче, тому в ряді випадків партнери не рвуть відносини відразу, а роблять це поступово, розходяться ніби на час або дають один одному другий шанс.

Це залежить від того, наскільки сильні були почуття, наскільки виваженим було рішення, та й від багатьох інших факторів. Оскільки астрологи часто стикаються в своїй роботі з проблемою припинення відносин, вони виділили 4 знака зодіаку, які ні за яких умов після розриву не повертаються до колишніх.

Водолій – один з найбільш миролюбних знаків, його терпіння практично безмежно, тому до розриву відносин завжди призводить дуже вагомий привід. Або що лопнуло терпіння. Якщо це сталося, Водолій просто встає і йде, не озираючись. Потім він буде довго переживати, може піти в депресію і навіть в душі виправдати партнера, але назад не повернеться, тому що розуміє, що ще стільки ж терпіти не зможе, та й сенсу немає.

Лев занадто впевнений в собі, щоб показати оточуючим свої переживання. Він – людина горда і вимагає до себе поваги, тому часто йде на розрив першим. Навіть якщо почуття ще не згасли остаточно, для Льва неможливо продемонструвати свою слабкість і піти на примирення або пробачити партнера. Він піде з гордо піднятою головою і постарається якнайшвидше забути. Якщо ж причиною розриву стала зрада, Лев зробить все, від нього залежне, щоб партнер сильно пошкодував про зроблене.

Скорпіон володіє надчутливістю, тому обман відчуває за версту. Він терпіти не може брехні, тому намагається швидше прояснити ситуацію. Не в його принципах давати другий шанс, тому що Скорпіон вважає, що втрачену довіру повернути неможливо. Він намагається завершити відносини без скандалу, але назад в своє життя людей з минулого не впускає потім ніколи.

Стрілець обожнює свободу, тому, щоб підтримувати з ним стосунки, спочатку треба давати йому великий особистий простір. Якщо для партнера це складно, і Стрілець відчує, що до нього прив’язуються все сильніше і вимагають все більше уваги, він постарається позбавитися від таких відносин під будь-яким приводом. І звичайно ж, ніколи в них не повернеться.

Якщо ви розлучилися з кимось із цих знаків, порадійте, що двері в минуле закриті назавжди, а ви відкриті для нових відносин!

You cannot copy content of this page