Знаки Зодіаку, які ніколи не стануть друзями

Дружба ж менш передбачувана, але більш вимоглива, так що ті ж закони тут не працюють.

Овен і Лев

Овни володіють однією дуже гарною рисою характеру, яка допомагає їм ставати кращим другом будь-якого Знаку, – добротою. Це великодушні люди, які не тримають зла на інших, навіть якщо їх скривдили. Леви ж не завжди цінують доброту іншої людини. Їм важливіше інші якості – почуття гумору, статус, успішність і багато іншого. Тому така дружба можлива, але малоймовірна.

Представники цих двох Знаків можуть спілкуватися без образ і негативу, але вони немов з різних всесвітів, з різних світів. Вони це розуміють з першої хвилини спілкування і просто приймають як даність, що не намагаючись виправити. Їм не важко поруч, але вони точно не захочуть проводити разом більше часу, ніж це необхідно.

Телець і Рак

Такі дві людини будуть сперечатися з першої хвилини знайомства. Не виключені грубості на адресу один одного і навіть бійки. Представники цих знаків вкрай непоступливі і самолюбні. Головне для них – щоб з їх думкою всерйоз рахувалися. Якщо цього не відбувається, то чекай біди. Тельці – вперті і жорстокі в суперечках люди, а Раки люблять провокувати інших, і тому разом вони стають вибухонебезпечними.

Найцікавіше, що з часом ці люди стають друзями, якщо з перших хвилин знайомства і думки з різних питань збігаються. Відбувається це неймовірно рідко, але буває. Тельці і Раки – це той самий випадок, коли люди занадто схожі для того, щоб подобатися один одному.

Близнюки і Козеріг

Близнюки занадто легковажні для Козерогів. Вважається, що люди цього Повітряного Знаку можуть знаходити спільну мову з усіма без винятку, і це абсолютна правда, адже вони належать до найбільш привабливих і харизматичних людей на планеті. Тільки ось мало знайти спільну мову з Козерогами: важливіше заслужити їхню довіру. Близнюки ж бувають вкрай ненадійними, тому найкраще, що можливо між цими двома Знаками, – це просто приємне спілкування.

Козерогам потрібен хтось, хто буде надійним і передбачуваним: ці люди навіть до дружби підходять вкрай обережно, не кажучи вже про відносини. Козеріг – найнадійніший і дуже відповідальний друг. Якщо Ви хочете знайти того, хто точно не зрадить Вас і обов’язково підтримає у важку хвилину, Козеріг ідеально підійде на цю роль.

Діва і Риби

Діви вміють знаходити спільну мову з більшістю людей. Вони дуже добре відчувають, що можна говорити, що не можна. Риби зі своєю легковажністю і непростим характером можуть залучити Дів на початку знайомства, незважаючи на деякі труднощі в розумінні. Головним відштовхуючим чинником згодом стане настрій Риб, який занадто часто змінюється.

Для Риб не складає труднощів виводити з себе багатьох людей, а Діви точно не будуть терпіти емоційне насильство над собою. Риби – досить ексцентричні люди, ритм і стиль життя яких кардинально відрізняється від ритму і стилю життя Дів. Через оманливе перше враження ці люди можуть дуже сильно віддалитися один від одного в майбутньому.

Терези і Водолій

Ці Знаки відносяться до однієї стихії, але їм важко разом з кількох причин. Терези – яскраві люди, яким необхідна увага, а Водолії самі собі на умі. Терезам подобається незалежність і свобода, а Водолії вкрай ревниві. Такий дует рідко розвивається далі приємного знайомства.

Водоліям важливо знати, що людина готова повністю віддати себе відносинам і дружбі. В іншому випадку це буде просто хороший знайомий. У певному сенсі друзі Водолія стають його підлеглими, а Терези не люблять виконувати накази, тим більше, для тих, хто не дає їм нічого корисного натомість.

Скорпіон і Стрілець

Скорпіони і Стрільці не зможуть подружитися, але не тільки тому, що вони з різних стихій. Вода і Вогонь не завжди затьмарюють один одного, але в цей раз саме так і відбувається. Скорпіони люблять, коли людина, з якою у них дружні стосунки, йде назустріч і розділяє їх захоплення.

Стрільці рідко йдуть назустріч: вони самі собі на умі. Їх не можна назвати типовими егоїстами, але живуть вони в тому ритмі, який для них зручний. А зручний їм часто вкрай динамічний ритм життя, на відміну від Скорпіонів, які розважаються і проводять час зовсім іншим чином.

You cannot copy content of this page