Звичка вбиває бажання?

Незважаючи на велику кількість інформації, у нас ще чимало забобонів, здатних ускладнити інтимне життя.

На початку відносин все незвично і ново, адже партнери ще зовсім не знають один одного. Скоро вони складуть пару, а поки кожним з них рухає подвійне бажання: з одного боку – сексуальний потяг до партнера, з іншого – прагнення його завоювати і прив’язати до себе, страх його втратити.

Згодом пара зафіксує якісь звички, встановить звичаї, словом, заживе повсякденним (не варто боятися цього слова) життям, оскільки почуття нестабільності, хиткість – поганий фундамент для довгострокового союзу двох.

Створення таких міток, орієнтирів, опорних точок необхідно на всьому протязі відносин, як і в будь-якому іншому починанні. Наприклад, дитина може благополучно дорослішати, тільки якщо в сім’ї стабільна обстановка, яка дозволяє  розлучатися з батьками, спокійно йти в школу, знаючи, що, повернувшись, вона знову з ними зустрінеться.

Відносини в парі розвиваються так само: нескінченно приємно влаштуватися під однією ковдрою, кожен зі своєю захоплюючою книгою, і це не завадить партнерам відчувати бажання – за умови, що воно не мотивоване потребою знову і знову упевнитися у взаємних почуттях.

Рутина вбиває бажання, коли чоловік і жінка забувають про своє поле. Коли партнер пам’ятає про те, що він чоловік, а партнерка відчуває себе жінкою, це завжди вносить пожвавлення в їхні стосунки, як в побуті, так і в ліжку … Кожен з них повинен бути внутрішньо рухливий, щоб його сексуальне життя не застигало в одній точці .

Партнерам часто радять дивувати один одного, але в першу чергу потрібно дивувати самого себе, постійно змінюючи бачення себе і партнера, знову і знову відкриваючи один в одному щось нове.

Саме в цьому криється суть еротики, а зовсім не в пошуку екзотичних поз, які розпалять полум’я пристрасті. Крім того, впевненість в собі і партнерові, яку дають міцні відносини, здатна спонукати нас час від часу сходити з второваних шляхів. Рутина як афродизіак? А чому б і ні?”

You cannot copy content of this page