10 фільмів з високим рейтингом, які вже можна подивитися в мережі

Щорічно в світі випускаються тисячі фільмів. Вибираючи серед такої кількості картин, легко пропустити щось цікаве, тим більше, що не всі вони удостоюються честі бути показаними на екранах кінотеатрів.

Ми підготували добірку фільмів останніх років, які вже можна подивитися в онлайн. Запасайтеся улюбленими снеками, щоб, не встаючи з улюбленого дивана, зануритися в світ кіно. Приємного занурення!

Зависнути в Палм-Спрінгс (2020)
Романтична комедія про хлопця і дівчину, які по волі випадку опинилися на одному весіллі. Потрапивши в тимчасову петлю, герої змушені переживати одну і ту ж вечірку раз по разу. Такий безтурботний «День бабака» під жарким каліфорнійським сонцем – рай для молодої людини, але не для його супутниці, яка шукає спосіб вибратися з порочного кола.

Доза щастя (2019)
Головна героїня цієї болгарсько-британської драми, 22-річна Весела, яка поодинці виховує дочку. У пошуках щастя дівчина стає жертвою згубної пристрасті. Такий шлях в нікуди приносить їй все нові і нові неприємності, поступово руйнуючи її життя. Ця історія заснована на реальних подіях і розповідає про те, що не варто здаватися, коли здається, що твій світ звалився і шляху назад немає. За чорною смугою обов’язково з’явиться біла.

Звірі, що чіпляються за соломинку (2020)
Героями цього корейського трилера стали кілька городян різних соціальних статусів і віків. Їх життя ніяк не пов’язані між собою, але їх об’єднує одне – важкі обставини. Одному нічим платити за освіту дочки, інша зіткнулася з побутовим насильством. Зневірившись, вони порушують закон, що призводить до дивного переплетення їхніх доль.

Дід, привіт! (2018)
Дід з поганим характером на прізвисько Буркун вирішує, що його дні на цьому світі полічені, і вже готовий відправитися на спокій. Однак його плани порушує поява 17-річної внучки, яка потрапила в неприємності і потребує допомоги мудрого і впертого родича. У буркотуні знову спалахує інтерес до життя, і він з ентузіазмом допомагає дівчині.

Рейв (2019)
Дія цієї британської драми відбувається в невеликому шотландському місті влітку 1994 року під час буму популярності нелегальних рейвів. Двоє друзів-підлітка збираються на останню спільну вечірку перед тим, як роз’їхатися назавжди. Фільм про дружбу, музику і найбільшому андеграундному молодіжному русі.

Zомбіленд: Контрольний постріл (2019)
Четверо відважних мисливців на зомбі повертаються в довгоочікуваному сиквелі, щоб продовжити боротьбу з нечистю. Просуваючись в глиб країни, герої не тільки борються з живими мерцями, а й знайомляться з іншими вижившими. Здається, боротьба з зомбі дається цій четвірці легше, ніж вирішення особистих проблем.

21 міст (2019)
Успішний детектив Андре Девіс разом з напарницею полює за особливо небезпечними злочинцями, на піймання яких у агентів є всього одна ніч. Андре йде на крайні заходи і блокує всі виходи з Манхеттена, включаючи 21 міст.

Чудо в камері № 7 (2019)
Мемо – доброї душі чоловік з інтелектом дитини. Навколишні сміються над ним, але дочка Ова любить батька таким, яким він є. Одного разу Мемо намагається врятувати потопаючу дівчинку, але, на жаль, йому не вдається. Чоловіка несправедливо звинувачують в її загибелі і садять в тюрму, де він стикається з усіма жахами ув’язнення.

Мої думки тихі (2019)
Комедія про молодого звукорежисера Вадима, якому налійшло замовлення з Канади – записати голоси тварин Закарпаття. Успішне виконання завдання обіцяє героєві квиток в один кінець в звабливу Канаду. І, здавалося б, Вадим уже піймав удачу за хвіст, але в робочій поїздці йому вирішила скласти компанію мама, яка не хоче відпускати сина за океан.

Решта (2019)
Лірична картина про юну дівчину і лікаря середнього віку, які втратили рідних і близьких під час війни. Ті, що пережили холокост Клара і Альдо знаходять одне в одному те, чого позбулися в останні роки, – турботливого батька і люблячу дочку.

 

You cannot copy content of this page