У які дні тижня не варто затівати прибирання, якщо не хочеш накликати лихо, повний список прикмет

Чи можна прибиратися в суботу вдома? Не лише можна, а й потрібно! Більшість людей дуже забобонні і з деякою обережністю ставляться до різного роду прикмет і повір’їв. Найпростіша справа — прибирання будинку, і то не обходиться без містики, заборон та чудодійних ритуалів.

Чи можна прибиратися в суботу вдома, чи можна виносити сміття ввечері, чи можна залишати на ніч брудний посуд — ці та інші питання дуже турбували наших предків. Відповідаємо на них сьогодні!

Чи можна прибиратися в суботу вдома

Деяких прикмет щодо прибирання будинку багато хто дотримується і сьогодні. Тому що, коли трапиться нещастя, починають думати: казала ж мені бабуся, що не варто цього робити у свято або в повний місяць, наприклад, тільки я не повірила, а треба було прислухатися!

Але якщо справи ідуть благополучно, я мала рацію: це казки, і не варто на них оглядатися. Але чи все це вигадки та забобони — вирішувати тобі, а ми звернемо увагу на основні думки та прикмети, яких дотримувалися раніше та які є актуальні сьогодні. Спробуймо їх згадати!

Щоб дізнатися, чи можна прибиратися в суботу вдома, ознайомимося з повір’ями та прикметами, що відносяться до цього дня тижня.

Субота – сприятливий день для будь-яких домашніх турбот, а також наведення порядку та чистоти в будинку. Він переповнений доброю сімейною атмосферою, що сприяє покращенню взаємин. Хороший спосіб зміцнити сім’ю — зайнятися спільною справою, наприклад, прибиранням у суботній вихідний.

Сам процес прибирання в суботу вдома та винесення мотлоху залучає до родини стабільний фінансовий добробут, гармонію, щастя та здоров’я для всіх її членів. Чистота у будинку допомагає наповнити його позитивною енергією.

Але якщо на суботній день припадає велике релігійне свято або це субота перед Великоднем, то прибирати в хаті, прати та прасувати категорично не можна! Прибирати та виносити мотлох з дому рекомендують у суботу перед святом або звичайною неділею, щоб у ці дні в будинку панували чистота та порядок.

Субота є найсприятливішим днем для зміни постільної білизни. Стеж уважно, як застилаєш ліжко: постільна білизна, заправлена навиворіт, віщує швидкі проблеми та невдачі.

Інші прикмети, пов’язані з прибиранням

Існують прикмети, яких дотримуються, прибираючи в будинку, щоб залучити добробут, удачу та достаток. Наприклад, очищати простір слід не тільки від пилу, бруду і павутини, але також від зламаних предметів і речей, що зламалися. Тоді не буде застою енергії, і негативна енергія зможе швидше зникнути.

Щоб негативна енергія, що накопичилася, вільно виходила, під час прибирання будинку потрібно відчинити всі вікна в приміщенні. У темний час доби прибиранням займатись не прийнято, і сміття ввечері з дому виносити не можна, щоб не винести з дому добробут та не залучити лиха.

Підмітати приміщення завжди починали від дверей, щоб не вимести разом зі сміттям достаток і щастя, а закінчували у напрямку в кут, щоб усе добре в сім’ї залишилося. Категорично забороняли підмітати у будинку двома різними віниками.

Не можна залишати немитий посуд на ніч. Тарілки та чашки зі сколами та тріщинами потрібно викинути, щоб залучити до хати достаток. Не радять відразу після відходу гостей підмітати підлогу в будинку, якщо хочете, щоб вони часто відвідували вас.

Щоб залучити до будинку гроші, у відро з водою кидали кілька копійок. Потім монети розкладали на підвіконні, а «зарядженою» водою мили підлогу у приміщенні. Небажано прибиратися вдома в неділю, понеділок та п’ятницю.

Хочеш залучити в дім благополуччя та достаток — прибирай удома щосуботи!

You cannot copy content of this page