За порадою мольфара взяла цибулину, пішла до передпокою і очистила будинок від негараздів

Звичайна цибуля часто використовується в народних методах боротьби з нечистю. Один мольфар розповів мені, як можна самостійно очистити житло чи офіс від поганої енергії за допомогою звичайної цибулини.

Спочатку хочу сказати пару слів, звідки береться ця погана енергія або негатив. Наприклад, ти працюєш у колективі. У колективі є різні люди та різні енергії. За цілий день ти нахоплюєшся різної енергії і, звичайно, приносиш її додому.

Або йдеш, скажімо, вулицею, хтось подивився на тебе захопленим поглядом, а може виявитися, що в людини око погане, але він не знає про це, навіть не здогадується. Знову ж таки цю погану енергію несеш додому ти чи хтось із членів твоєї родини.

А може, сусідка тобі прийшла настрій зіпсувала чи сварка в сім’ї вплинула на атмосферу в будинку, а негативна енергія взяла та й зібралася в куточках твого житла. А потім, згодом, вона як снігова куля наростає, і з маленьких неприємностей виростають великі проблеми.

Тому будь-яке приміщення потребує очищення. Не кажучи вже про те, що «добрі люди» іноді роблять підклади та причини, про які ми можемо не знати.

Отже, що робити? Швидше записуй цей простий, але працюючий метод: увечері, незалежно від місячної фази, візьми цибулину і вдома, у передпокої, в районі вхідних дверей, тримаючи цибулину в правій руці, вимовити на неї таку змову:

«Ти вгамуй силу нечисту, та поглини біду лиху. І в землі її заспокой».

Після цього цибулину розмісти в передпокої, щоб вона на очі не потрапляла. Нехай цибуля лежить так 3 дні. Після потрібного часу викинь її на землю або на сніг, під яким земля.

За потреби ритуал можна повторити через 3 місяці. Цей засіб простий, але це дійсно працює!

Описаний ритуал варто проводити регулярно. Адже до будинку до кожної людини часто приходять гості. При цьому вони не завжди доброзичливі. А за допомогою цибулі ти зможеш вчасно позбутися негативу ще до того, як той встигне нашкодити тобі.

 

Related Post

Страшна правда про побутову хіміюСтрашна правда про побутову хімію

Хіба можна уявити сучасне життя без побутової хімії? Навряд чи. Побутові засоби допомагають нам підтримувати чистоту в будинку, дезінфікувати поверхні і видаляти забруднення. Але чи все ми знаємо про ці

Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?

Гілка сусідської яблуні звисає через паркан на ділянку. Кому вона належить? Чи можна її зрізати? Сусід не має права обрізати гілки чужого дерева. Якщо він це зробить, а дерево загине,

Чи потрібно використовувати Blackout штори для сну дитини?Чи потрібно використовувати Blackout штори для сну дитини?

Що таке Blackout штори? Про те, що це таке, як вони працюють і як вибрати «правильні» штори розповідаємо докладно в нашій статті. Темрява – перший помічник при ранніх підйомах і