Восени бабуся кладе каштани на підвіконня, щоб вирішити делікатну проблему

Моя бабуся страшенно не любила комах у квартирі. По-перше, вона просто боялася їх. По-друге, терпіти не могла павутиння, яке збиралося в різних куточках будинку. Бабуся була прихильницею ідеального порядку.

Восени, коли холод підступав, бабуся йшла в парк і збирала каштани. Робила вона це з різними цілями. Однак одна з основних полягала в тому, щоб раз і назавжди захистити свою домівку від ненависних павучків, які так і намагалися залізти в будинок.

Звичайно, вона могла б озброїтися тапочком і вирішити проблему одним хлопком. Але бабуся піднімати руку на живе не хотіла. Вона вирішувала питання, так би мовити, дипломатичним шляхом. Зібрані в парку осінні каштани вона розкладала по всіх підвіконнях у квартирі. До речі, на дачі вона робила так само.

«Понюхай. Так пахне ідеальний захист від павуків!» – говорила ба. Каштановий аромат і справді відлякував всіх непроханих гостей. Щоправда, я відчувала його лише тоді, коли бабуся розрізала каштани на четвертинки. Так, на її думку, хитрість працювала ще краще. До речі, крім каштанів з такою самою метою можна використовувати жолуді.

Каштани чудово справляються не тільки з павуками. Наприклад, цілі горішки можна класти у шафи з одягом чи продуктами. Вони захистять речі від неприємної молі та попелиці. Також ти можеш розділити каштани на кілька частин і помістити їх у тканеві мішечки, а вже потім відправляти в шафу.

Бабуся використовувала неїстівні каштани не тільки для відлякування павуків. Вона в мене завжди була дуже спортивною, пурхала, як метелик, незважаючи на вік. Своїм головним секретом бабуся називала настоянку із каштанів, якою вона змащувала всі суглоби.

Щоб приготувати невелику порцію такої настоянки, тобі знадобиться лише 10–12 каштанів. Таку кількість ти легко збереш, просто прогулявшись осіннім парком. Після приходу додому залий їх окропом і залиш на пару хвилин. Потім злий воду та обсуши каштани.

Далі розріж їх на четвертинки та помісти в скляну баночку, яку потім зможеш герметично закрити. Залий порізані каштани 500 мл прозорого міцного напою. Добре все перемішай, закрий банку і прибери її в прохолодне місце на 30 днів. Готово!

Related Post

Покоївка готелю у Польщі пере штори, не знімаючи їх з карнизівПокоївка готелю у Польщі пере штори, не знімаючи їх з карнизів

Заощадити час від тривале прання, сушіння та прасування штор допоможе звичайний пароочисник. Якщо такий девайс є у твоєму домі, тоді справа майже зроблена. Він не просто прибере зайвий непотрібний пил,