Покоївка готелю у Польщі пере штори, не знімаючи їх з карнизів

Заощадити час від тривале прання, сушіння та прасування штор допоможе звичайний пароочисник. Якщо такий девайс є у твоєму домі, тоді справа майже зроблена.

Він не просто прибере зайвий непотрібний пил, а й видалить можливих шкідників. Це справді проблема, адже пилові кліщі все ще зустрічаються.

Та й нижні краї штор можуть серйозно забруднитись. Особливо якщо вдома живе кіт чи собака. Пройдися пароочисником по шторах зверху вниз і вважай, що вони чистенькі. Але є два важливі моменти.

Тобі варто переконатися, що тканина витримує вплив високої температури та не зіпсується. Крім того, тканина не повинна линяти.

Другий спосіб чищення штор на швидку руку – це звичайний пилосос. Як кажуть, дешево та сердито. Тим більше парогенератор коштує дорого і є далеко не в кожному будинку. У той же час пилосос, навпаки, є практично у всіх. Тож питання майже вирішене.

«Але хіба він не просто затягуватиме тканину всередину?» — може виникнути резонне питання.

Якщо спеціальної насадки для чищення штор немає, то доведеться викручуватися самим. Але не турбуйся, ситуація під контролем. Щоб покращити ефект і трохи зменшити силу тяги, на насадку пилососа потрібно накинути вологу ганчірку. Виходить, що штори потраплятимуть у невеликий мішечок тканини.

Щоб нашвидкуруч очистити штори, можна використовувати і просту вологу ганчірку. Зробіть миючий розчин, розмішавши трохи гелю для прання у теплій воді. Змочи в ньому тканину і потім добре відіжми. Ганчірка повинна бути мокрою, але не дуже сильно. Акуратно протирай нею штори у напрямку зверху донизу.

Волога тканина може бути використана для ще одного методу експрес-прибирання. Його не важко проводити щотижня. Варто визнати, варіант дуже привабливий. Адже так пил не накопичуватиметься місяцями, а мешканці будинку не дихатимуть нею. Та й провести таке прибирання значно легше і швидше, ніж звичним чином.

Отже, вже змочену в мильному розчині тканину потрібно згорнути у невеликий рулетик. Найкраще взяти чистий махровий рушник і добре його віджати. Забравши зайву воду, починай чистити штори зверху вниз, злегка поплескуючи по них рушником. Так, зайвий пил повинен залишитися на рушнику. Або впасти на підлогу.

Але це не проблема, адже відразу після штор можна переходити до миття підлоги. У пилу не залишиться жодного шансу.

Related Post

Варто було прибрати відро для сміття з-під раковини на кухні, як сім’я стрімко розбагатілаВарто було прибрати відро для сміття з-під раковини на кухні, як сім’я стрімко розбагатіла

Багато домовласників розміщують відро для сміття якраз під раковиною. Тут утворюється своєрідна чорна діра, куди вирушає не тільки сміття. Але й різні ганчірки, миючі засоби, старі каструлі. Загалом якого добра

Знімаємо скоч з вікон: як швидко та легко відмити скло від залишків клеюЗнімаємо скоч з вікон: як швидко та легко відмити скло від залишків клею

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України однією з безпекових порад фахівців була рекомендація заклеїти вікна скочем, щоб зменшити кількість потенційних осколків від ударної хвилі і таким чином захиститися від поранень. Багато

Про небезпеку сухого листя та квітів вдомаПро небезпеку сухого листя та квітів вдома

Ви сентиментальні і рука не піднімається викинути зів’ялий букет? Або носите ті красиві сухі листочки з дерев? Замість того щоб відправити все це в сміттєпровід, ви можете зберегти сухі квіти