Варто було прибрати відро для сміття з-під раковини на кухні, як сім’я стрімко розбагатіла

Багато домовласників розміщують відро для сміття якраз під раковиною. Тут утворюється своєрідна чорна діра, куди вирушає не тільки сміття. Але й різні ганчірки, миючі засоби, старі каструлі. Загалом якого добра там тільки не знайдеш. Але краще так не робити відразу з кількох міркувань.

По-перше, темне та затишне місце з превеликим задоволенням можуть облюбувати таргани. Якщо будинок старий і вони існують у його екосистемі в принципі, то навряд чи вдасться позбутися цих «чарівних» створінь у своїй оселі. Смітник під раковиною для неприємних кукарачів стане справжнім клондайком.

Езотерична сторона

Другий важливий пункт – це давнє вчення феншуй. Згідно з ним, контейнер для сміття дуже не рекомендується ставити біля води. Вода може посилювати будь-яку енергетику вдома, позитивну та негативну. Уявляєш, яка енергетика битиме ключем від відра для сміття? Явно не та, яка потрібна у затишному будинку чи квартирі.

Але де ж тоді розмістити відро для сміття по феншуй? Безперечно, подалі від води, кранів, раковин та труб. Крім того, сміття не повинно заважати проходу та закривати якісь потрібні ящики та полиці. Непоганим варіантом стане кріплення відра для сміття до дверцят однієї з тумбочок. Але з тим урахуванням, що тарганів удома немає, а в тумбочці сухо та чисто. Також згідно з феншуй, сміття потрібно викидати строго до заходу сонця.

Придивись до смарт-смітників. Це надзвичайно стильні та лаконічні контейнери. Існують різні модифікації таких нововведень. Наприклад, можна вибрати відро з безконтактним доступом. Просто проведи рукою над кришкою та ємність сама відкриється.

До того ж, ці контейнери повністю герметичні. Жодних запахів не передбачається, навіть якщо ввечері сміття викинути не встигли.

Незалежно від габаритів кухні та різних езотеричних навчань, хочеться закликати до сортування сміття та розумного споживання. Безліч міських звалищ переповнені, тож переробка відходів — це раціонально. Ще одне або два відра для сміття явно не будуть зайвими. Але в них ти зможеш окремо викидати пластик, органічні відходи і, скажімо, папір чи метал.

Потрібно тільки спробувати і ти помітиш, як простір навколо тебе стає чистішим. Окрім сортування сміття непогано відмовитися від поліетиленових пакетиків. Вони легко замінюються паперовими чи тканинними. А харчова плівка, якою часто накривають залишки їжі у холодильнику, ідеально замінюється багаторазовими восковими серветками.

Під час вибору відповідного відра для кухні потрібно враховувати факт наявності домашніх тварин у будинку. Деякі кішки не проти пірнути у смітник, наче серфери, і шукати там залишки смаколиків.

Саме тому так важливо віддати перевагу пристосуванням, які відкривалися б за бажанням господаря. В іншому випадку є ризик, що пухнасті шибеники розкидають сміття по всій кухні.

Виявляється, наводити лад у приватному будинку та квартирі куди простіше, якщо подбати про зручні девайси для своєї кухні. Спробуй встановити щось подібне і ти переконаєшся у цьому самостійно. Тоді на кухні точно забезпечена енергія чистоти, добра, багатства та затишку.

Related Post

Вчені проти міфів: як кондиціонери впливають на наше життя?Вчені проти міфів: як кондиціонери впливають на наше життя?

Кондиціонер рятує від спеки. Але чи він безпечний? Можна захворіти від кондиціонера? Це питання, мабуть, одне з найголовніших каменів спотикання між фанатами прохолоди і любителями гарячіше. Одні стверджують, що не

Захисний обряд від всіх бід і ворогів на Новий рік 2021Захисний обряд від всіх бід і ворогів на Новий рік 2021

Ритуал покликаний вберегти людину від будь-яких неприємностей як матеріального, так і магічного плану. За п’ять хвилин до півночі необхідно зняти з ялинки скляну кульку, розбити її на порозі та згребти