Перейти до вмісту

10 ідей заробітку на дому для жінок

  • від

Робота на дому є прекрасним додатковим джерелом заробітку, а часто і основним. Зараз є багато способів працювати вдома. У статті наведено деякі види заробітку на дому для жінок.

10 ідей, як жінці заробити вдома

1. Розведення декоративних кроликів. Такий вид заробітку підійде любителям тварин, оскільки клітки з кроликами будуть перебувати вдома. Самка приносить за одні пологи 2-3 малюка. Ростуть вони швидко, в місячному віці вже можна продавати. Ціна варіюється в залежності від наявності родоводу і інших документів.

2. В’язання на замовлення своїми руками. Якщо ви любите в’язати і вмієте це робити добре, тоді така робота Вам підійде. В’язати можна все що завгодно, носочки, дитячі дрібнички, пледи, пальто. Останнім часом користуються популярністю в’язані іграшки. Розрахувати вартість оплати вашої праці досить складно. Занадто дорогий виріб складно продати, а занадто дешевий – невигідно. Можна взяти за розрахункову одиницю годину роботи.

3. Виготовлення ляльок і пошиття одягу для них. Завжди користується попитом одяг для ляльок типу Барбі і для пупсів Бебі Борна, а також аксесуари для них. Можете робити на замовлення українські ляльки мотанки, авторські роботи завжди цінуються.

4. Репетиторство на дому. Якщо у вас є педагогічна освіта, Ви можете навчати людей у себе або у них вдома якомусь предмету. Наприклад, англійської мови. Оплачується така робота досить добре, але ціна буде залежати від Вашого досвіду, кваліфікації та відгуків.

5. Пошиття сумок своїми руками. Кожна жінка бажає бути неповторною, виділятися з натовпу. І сумка, пошита своїми руками стане оригінальним аксесуаром. Якщо Ви вмієте шити, такий спосіб заробітку Вам підійде.

6. Вирощування квітів на продаж. У вас є ділянка або невеликий шматочок землі? Відмінно, ви можете вирощувати квіти на продаж. Наприклад, тюльпани, хризантеми та ін. Але навіть якщо немає ділянки, то напевно є балкон. Там теж можна розводити такі рослини. У будинку на підвіконні добре ростуть фіалки, кактуси. А квіти любить кожна жінка.

7. Випічка тортів на замовлення. Якщо Ви вмієте пекти торти і користуватися духовкою, цей вид заробітку на дому для Вас. Зазвичай замовлення роблять на свята: весілля, дні народження, корпоративи. Головне, щоб тортик був оригінальним і смачним. Тоді і чутки про Вас як про хорошого виробника тортів поширюватиметься дуже швидко.

8. Продаж пиріжків. Як і в попередньому прикладі, потрібна духовка і вміння випікати. Якщо пиріжки будуть смачними, то і продавати їх Ви будете швидко. Можна походити по організаціям і запропонувати їм свої вироби. Або поставити тимчасовий столик в школі, інституті.

9. Уроки макіяжу, манікюру, плетіння кіс і т.п. Якщо Ви вмієте красиво робити макіяж або зачіски, можете сміливо проводити майстер-класи (в тому числі і по Скайпу), а також приймати клієнтів на дому. Також можете завести свій інстаграм і ютуб сторінку, де будете викладати свої роботи. Відбою від клієнтів не буде (за умови, що дійсно робите це краще / оригінальніше / простіше інших).

10. Статті, огляди, відгуки. Якщо в школі у Вас виходило писати твори і Ви достатньо грамотні, спробуйте свої сили в копірайтингу. Продавайте свої статті через біржі, яких в інтернеті зараз достатньо багато.