Допомога Ангела-Хранителя через молитву, яку потрібно читати кожного дня. Починаючи новий день або вирушаючи на сон грядущий, збираючись в дорогу або на роботу, слід запросити з собою Божого посланника, зробивши це через молитву

Допомога Ангела-Хранителя через молитви.
Починаючи новий день або вирушаючи на сон грядущий, збираючись в дорогу або на роботу, слід запросити з собою Божого посланника, зробивши це через молитву.

“Святий ангел, який клопочеться перед Творцем нашим за душу мою, тіло моє і життя моє! Не покинь мене, і не відступи від мене за всі гріхи мої.

Прошу тебе, не дай лукавому демонові заволодіти душею моєю і тілом моїм. Зміцни мою душу і направ її на шлях істинний.

Прошу тебе, ангел Божий і хранитель душі моєї, прости мені всі гріхи, якими я образив тебе за всю мою неправедне життя. Прости всі мої гріхи, які я зробив в день минулий, і захисти мене в новий день.

Збережи душу мою від різних спокус, щоб я не роздратував Творця нашого. Прошу тебе, помолись за мене перед Творцем нашим, щоб зійшла на мене милість його і спокій душевний. Амінь!”

Істинний християнин буде постійно дякувати Ангела-Хранителя за підтримку і допомогу, прислухаючись до його порад, які час від часу звучать, як внутрішній голос.

Молячись про дорогу, слід бути уважним до прояву незвичайних знаків. Якщо щось затримує перед виходом з дому, не слід бігти, можливо, ваш захисник вже відчув біду.

Часом людина стоїть в пробці, спізнюється на літак, який летить без нього і розбивається при посадці. Є неодноразові свідчення, як під час аварії невідома сила витягала людей з транспорту за кілька хвилин до вибуху.

Вирушаючи на операцію, слід попросити Ангела бути поруч і керувати діями лікарів.

Related Post

Найпоширеніша схема інтернет – шахрайства! Дізнайтеся про це, щоб не потрапити на їх гачокНайпоширеніша схема інтернет – шахрайства! Дізнайтеся про це, щоб не потрапити на їх гачок

В останні роки широку популярність отримали смс-розсилки або електронні листи з повідомленнями про виграш автомобіля або інших цінних призів. Для отримання «виграшу» зловмисники зазвичай просять перевести на електронні рахунки певну

5 фільмів, що надихають на вибір життєвого шляху5 фільмів, що надихають на вибір життєвого шляху

В статті Ви побачите п’ять кінострічок, які надихають на великі мрії і допомагають повірити в свої сили. Ці фільми стануть відмінним джерелом нових ідей та натхнення для нових звершень. «В

Все, що ви пишете, розміщуєте і коментуєте на своїх сторінках, може бути використано проти вас!Все, що ви пишете, розміщуєте і коментуєте на своїх сторінках, може бути використано проти вас!

Як Вам така новина? Уявіть, наприклад Ви зібралися їхати в іншу країну, зробили всі дозволи, зібрали довідки і ось останній крок – віза та дозвіл на в’їзд. І тут зіграють