Допомога Ангела-Хранителя через молитву, яку потрібно читати кожного дня. Починаючи новий день або вирушаючи на сон грядущий, збираючись в дорогу або на роботу, слід запросити з собою Божого посланника, зробивши це через молитву

Допомога Ангела-Хранителя через молитви.
Починаючи новий день або вирушаючи на сон грядущий, збираючись в дорогу або на роботу, слід запросити з собою Божого посланника, зробивши це через молитву.

“Святий ангел, який клопочеться перед Творцем нашим за душу мою, тіло моє і життя моє! Не покинь мене, і не відступи від мене за всі гріхи мої.

Прошу тебе, не дай лукавому демонові заволодіти душею моєю і тілом моїм. Зміцни мою душу і направ її на шлях істинний.

Прошу тебе, ангел Божий і хранитель душі моєї, прости мені всі гріхи, якими я образив тебе за всю мою неправедне життя. Прости всі мої гріхи, які я зробив в день минулий, і захисти мене в новий день.

Збережи душу мою від різних спокус, щоб я не роздратував Творця нашого. Прошу тебе, помолись за мене перед Творцем нашим, щоб зійшла на мене милість його і спокій душевний. Амінь!”

Істинний християнин буде постійно дякувати Ангела-Хранителя за підтримку і допомогу, прислухаючись до його порад, які час від часу звучать, як внутрішній голос.

Молячись про дорогу, слід бути уважним до прояву незвичайних знаків. Якщо щось затримує перед виходом з дому, не слід бігти, можливо, ваш захисник вже відчув біду.

Часом людина стоїть в пробці, спізнюється на літак, який летить без нього і розбивається при посадці. Є неодноразові свідчення, як під час аварії невідома сила витягала людей з транспорту за кілька хвилин до вибуху.

Вирушаючи на операцію, слід попросити Ангела бути поруч і керувати діями лікарів.

Related Post

Половина офіційних безробітних в Україні має дипломи вишівПоловина офіційних безробітних в Україні має дипломи вишів

Станом на 1 липня 2020 року на обліку в державній службі зайнятості перебувало майже 518 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних. Половина з них мають дипломи закладів вищої освіти. Про це йдеться

У які дні тижня сняться віщі сни?У які дні тижня сняться віщі сни?

Кожне бачення – це шифр, натяк, загадка, яку варто розшифрувати. Для цього потрібні сонники – надійні помічники, путівники в світі мрій. Вони допомагають розібратися в заплутаних символах, передбачити майбутнє наяву

Чому ми читаємо книги про Гаррі Поттера?Чому ми читаємо книги про Гаррі Поттера?

Вcі сім книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера стали світовими бестселерами. Вони породили високоприбуткову кіноіндустрію, а їх юні герої стали популярними брендами. Але чому багато дорослих нарівні з дітьми не