fbpx

Церковна свічка коптить, не запалюється або гасне – що це означає?

Церковна свічка коптить, не запалюється або гасне – що це значить?
Буває, церковна свічка починає коптити, тріщати, після чого взагалі загасає. Багато людей сприймають це як поганий знак. Чи так це?

Найчастіше люди надають дуже велике значення знакам. У всьому вони шукають прихований сенс, підступ або знамення. Однак по суті все це – забобони, а згідно з православ’ями, віра повинна бути одна – в Господа Бога нашого, Ісуса Христа. Тільки на Нього можна покладатися і Йому довіряти.

Як бути, якщо свічка не запалюється або після цього тут же нічого не зображується? Або, ще гірше, раптово падає, коптить?

Недовірливість властива багатьом людям, так що вони тут же готові знайти в цих обставинах таємні знаки. Наприклад, придумати, що «Бог не приймає молитву». Священнослужителі просять відкинути геть надумані страхи.

Якщо церковна свічка коптить – цілком ймовірно, що під час виробництва в віск потрапила якась домішка або використовувалася неякісна сировина.

Якщо свічка в церкві не запалюється – найчастіше причина в тому, що гніт залитий воском, через що йому важко розгорітися.

Свічка в церкві падає – почистьте свічник, там можуть зібратися недогарки від попередніх запалених свічок.

Церковна свічка погасла – можливо, виною тому звичайний протяг або подих вітру.

Навіть якщо з забобонами впоратися складно, не потрібно впускати їх у своє серце. Досить тут же сказати «Господи, помилуй», перехреститися і запалити свічку заново.

Related Post

Як позбутися від настирливих дзвінків?Як позбутися від настирливих дзвінків?

Маркетологи запрошують взяти участь в опитуванні, десятки салонів краси дзвонять Вам, щоб запропонувати чергову диво-процедуру, а банки заманюють кредитами … Найприкріше, що ніякі прохання «більше не дзвонити за цим номером»

Найрозумніші і начитані знаки ЗодіакуНайрозумніші і начитані знаки Зодіаку

Ви вірите в гороскопи? Астрологи переконані: планети і зірки, які були помітні в небі в момент народження, багато в чому визначають не тільки нашу долю і характер, але і здатності,

Затемнення 5 липня 2020 року: чим воно небезпечнеЗатемнення 5 липня 2020 року: чим воно небезпечне

5 липня 2020 року місячне затемнення характеризується тим, що Земля відкине на свій супутник дуже слабку півтінь. Місячне затемнення 5 липня 2020: коли можна побачити? Розпочнеться воно в 6:07. Однак