5 серіалів, які не змогли вчасно закінчитися і розчарували фанатів

Ці серіали мають мільйони шанувальників, але навіть вони не завжди порекомендують оглядати фільми до останнього сезону. Адже фінали у серіалів явно невдалі, а самі серіали можна і потрібно було закінчувати після кількох перших сезонів.

1. «Розповідь служнанки» – серіал, який затягує з перших же епізодів. Антиутопія, в якій жінки, здатні до продовження роду стають служницями і за сумісництвом сурогатними матерями для сімей з вищого світу. Навколо цієї героїні побудована вся розповідь. Але серіал дуже затягнутий і замість гострого сюжету і приголомшуючого фіналу, глядачі отримують затягнутий сюжет і млявий розвиток сюжету.

2. Серіал «Клініка» був настільки популярний, що видавці зняли цілих 9 сезонів. Причому останні сезони змогли додивитися лише найвідданіші фанати. Після того, як дія починає розгортатися не в клініці, а в медичному університеті, сюжет стає все слабшим. Головних героїв змінюють нові, які так і не змогли заслужити глядацьку любов.

3. Серіал «Вікінги» після 4-го сезону з захоплюючого і яскравого перетворюється в нудний. Адже все починалося з інтригуючою історії протиборства фермера Лодброка, який був нащадком Одіна і жорстокого правителя Харальдсона. Але після епізоду зі смертю головного героя, в серіалі не залишається персонажів, які б привернули увагу глядача. А автори вже сильно почали перегинати зі сценарієм історичних подій.

4. Серіал «Інтерни» яскраво увірвався в прокат і відразу обзавівся численними шанувальниками. Жарти завідувача терапевтичним відділенням Бикова, недосвідчені інтерни та глав-лікар Купитман – все було добре. Але в середині серіалу роль Бикова починає набридати, а його жарти стають занадто агресивними, що навіть починає дратувати. Десь в середині серіалу і міг би бути хороший хеппі енд. Але сценаристи вирішили продовжувати. Фіаско очікує глядача в останній серії, в яку автори постаралися впихнути завершення всіх відкритих сюжетний ліній.

5. «Доктор Хаус» – серіал про геніального лікаря, який має почуття сарказму, відлюдник і вельми цинічний. Всі серії побудовані за одним і тим же принципом. Після надходження в клініку нового пацієнта його може врятувати тільки супер доктор. А в перервах між порятунком, він лається з співробітниками, робить цинічні зауваження і жменями поїдає таблетки від болю в нозі. Серіал можна було закінчувати вже на шостому сезоні, а не знімати ще два, які мало чим відрізняються по сюжету від попередніх і тільки псують загальне враження від серіалу.

Related Post

5 найважливіших днів у липні 2020 року5 найважливіших днів у липні 2020 року

Липень – найтепліший і найулюбленіший місяць року. Нарешті настало справжнє літо – можна засмагати, купатися, насолоджуватися жаркими літніми днями. Планети на небосхилі продовжують свій рух незалежно від пори року, створюючи

Затемнення 5 липня 2020 року: чим воно небезпечнеЗатемнення 5 липня 2020 року: чим воно небезпечне

5 липня 2020 року місячне затемнення характеризується тим, що Земля відкине на свій супутник дуже слабку півтінь. Місячне затемнення 5 липня 2020: коли можна побачити? Розпочнеться воно в 6:07. Однак

24 липня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси24 липня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси

Не пізніше ніж 24 липня в усіх закладах вищої освіти має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси. Для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в