10 ознак того, що в тебе «сухий» гумор

Тільки ти розумієш сенс жартів.
Зазвичай це зветься «поганим гумором», але не в твоєму випадку. Іноді ти смієшся над тим, що тільки ти вважаєш смішним. Ні, ти не аутист – ти просто світ бачиш інакше.

Божевільні ситуації – золота руда для тебе.
В якості основного матеріалу ти використовуєш стрьомні ситуації з життя, які зазвичай у людей народжують почуття незручності. Ти можеш легко посміятися над звільненням подруги.

Ти легко підколюєш людей і відбиваєшся від жартів на свою адресу.
За довгі роки практики «сухого гумору» ти навчився головному навику всіх тролів – навику розумних і тонких подколів.

У тебе чудово виходить poker face.
Коли ти розповідаєш анекдот, то нагадуєш робота. Доходить до того, що люди думають, що ти не жартуєш. Ти вважаєш, що це твоя фішка, в яку багато хто не включаються.

Ти легко можеш обдурити людину.
Не в тому сенсі, що ти патологічний брехун, а в тому, що твої жарти часто зливаються з реальністю. При цьому люди часто сприймають тебе неправильно, думаючи, що ти зовсім поїхав, коли жартуєш над похмурими і незручними темами. Але справа в тому, що своїм гумором ти допомагаєш захиститися від жаху, адже набагато краще сміятися над поганими речами, ніж ридати над ними.

Ти розумний, сміхотун.
Деякі можуть думати, що у тебе найдурніший гумор в світі, який не вимагає довгого осмислення. Але всі ці висновки – нісенітниця повна, адже ти довго і скрупульозно продумуєш кожний свію жарт. Просто деякі не бачать в жарті подвійного, а то і потрійного дна – вважають за краще зчитувати тільки ту інформацію, яка знаходиться на поверхні.

Ти не губишся в складній ситуації.
Тебе складно збити з ніг. Просто твій розум працює інакше, ніж у більшості. Це не означає, що ти розумніший, але у тебе виходить схоплювати на льоту, пристосовуватися до стресових ситуацій і сміятися в обличчя небезпеки і страхам. Якщо відбувається щось погане, то ти смієшся над цим. Якщо тобі важко, то ти і над цим смієшся.

Тебе важко «прочитати».
Людям складно зрозуміти серйозність твоїх слів. На цьому грунті можуть виникати численні скандали. І все через манери підносити жарти надто сухо і безсовісно правдоподібно.

Ти психолог-любитель.
Людям важко розуміти твої думки, але тобі це робити легко – вони для тебе як відкрита книга. Твій цинізм допомагає відкидати маски оточуючих, щоб оголити їх справжні цілі, амбіції, страхи, мотиви, бажання.

Ти знаєш собі ціну – і це єдине, що для тебе має значення.

You cannot copy content of this page