23 червня – День державного службовця. Як краще привітати?

Державна служба – одна з основних структур для кожної країни. На неї покладаються важливі функціональні завдання, пов’язані з організацією і управлінням суспільних процесів. Щоб вшанувати і співробітників даної служби, було введено професійне свято. Відзначається воно щороку в один і той же день – 23 червня.

Ідеї привітання для держслужбовців

Якщо людина тільки  почала свою кар’єру або вона працює протягом багатьох років, серед цих цікавих ідей привітань для держслужбовця, ви напевно знайдете те, що вам потрібно.

Якщо ваша кохана людина, друг чи колега – держслужбовець, то вибір ідеального подарунка стає нелегкою справою. Ви, ймовірно, не знаєте, чи варто вам купити подарунок, який змусить сміятися, чи той, що стане практичним.

Однак з нашою допомогою обрати ідеальний подарунок буде простіше.

Тримач для ручок. Вигладає як сучасна скульптура
Гарний тримач дуже місткий, це відмінний класичний подарунок для держслужбовця.

Візитниця, яка не дозволить візитці погнутися
Вона виглядає елегантно та стримано. Немає сумнівів, що людина буде в захваті від цього подарунка.

Портативний сканер документів, який можна принести куди завгодно
Бути держслужбовцем означає, що завжди є купа документів для сканування. Це може бути складно, якщо немає правильного пристрою для цього. Портативний сканер має ідеальний розмір, тому його можна взяти з собою куди завгодно. Він сканує документи, фотографії та квитанції менш ніж за хвилину. З цього моменту можна сканувати документи швидко і легко, незалежно від того, чи знаходиться людина в своєму офісі.

Брошка у вигляді герба України або області, де людина несе державну службу
Такі елементи додадуть приємний штрих до костюму, людина буде виглядати ще більш професійно і елегантно. Вони йдуть у красивій подарунковій коробці, так що немає необхідності їх окремо упаковувати.

Персоналізована ручка
Ручка, яка буде радувати людину кожен день. А якщо врахувати, що в великих офісах часто ручки “губляться”, така точно залишиться при своєму господарі.

Класичний годинник
Якщо ви шукаєте класичний подарунок, щоб зробити день дійсно особливим, це саме те, що вам потрібно.

Якісна шкіряна сумка
Такий подарунок підійде, якщо ви обираєте його для дуже близької людини, чоловіка або дружини. Шкіряний портфель ідеально впишеться у діловий лук.

Бізнес кейс-папка
Один із улюблених подарунків для держслужбовців це бізнес кейс-папка. Кожний офісний працівник полюбить її за практичність.
В неї достатньо місця для планшета, візитних карток і файлів. Вона також поставляється з блокнотом, що додає зручності та практичності.

You cannot copy content of this page