3 важливі психологічні відмінності: як любить жінка і як любить чоловік

Кожна людина незалежно від статі хоче бути щасливою у відносинах, добре розуміти партнера та бути почутою. Але все ж жінки і чоловіки проявляють почуття по-різному, що може бути підґрунтям для непорозумінь. Розуміючи цю різницю можна захистити себе та дорогі Вам відносини від деяких складнощів.

Підтримка і допомога

Жінка проявляє емоційну і душевну підтримку чоловіку, надихаючи і підтримуючи його у важкі моменти. Жінці ближче і зрозуміліше чуттєва сфера, тому вона може вислухати, підтримати, поспівчувати, підказати, пожаліти. Цим самим вона проявляє підтримку і допомогу чоловіку, беручи на себе емоційну сторону.

Чоловік підтримує жінку даючи чіткі і конкретні поради спрямовані на вирішення проблеми. Найчастіше в підтримці чоловіка відсутні емоційна і чуттєва сфери. Чоловік не жаліє – він вирішує проблему. Просто поговорити про проблему – це не до чоловіка, адже його внутрішня задача вирішувати питання, а не говорити про нього.

Турбота про партнера

Здебільшого жінки виявляють любов турботою в побуті: приготувати їжу, випрати і попрасувати речі, створити затишок в домі – це прояв жіночої любові. Жінка таким чином створює те саме «сімейне вогнище» для коханої людини. Чоловікам важливо розуміти, що не завжди процес ведення побуту приносить жінці задоволення, адже жінці приносить задоволення – подяка партнера за комфорт і затишок створений нею.

Чоловіки ж проявляють любов турботою в соціальному забезпеченні: заробляння грошей, забезпечення житлом і всіма необхідними благами для комфортного життя. По суті «принести мамонта» для чоловіка – прояв турботи. Це не тому, що чоловік зобов’язаний, а тому що для нього це прояв його чоловічої природи, сили і, звичайно ж, турботи про свою жінку.

Безумовно, є відносини, де чоловік веде побут, а жінка забезпечує фінансову сторону їх життя, але в більшості своїй – це класична модель, адже так закладено природою. Якщо відбувається навпаки, не можна говорити що це не правильно або не норма, адже люди на відміну від тварин можуть вибирати зручні для себе ролі і домовлятися.

Подарунки та знаки уваги

Жінки виявляють любов даруючи емоції чоловіку. Жінки віддають перевагу подарункам пов’язаним зі спогадами, загальними темами та інтересами, подарунки несуть не матеріальні цінності, а емоційні. Жінці властиво дарувати страву приготовану власноруч, рамку зі спільними фотографіями або себе і свій час. Жінка концентрується на емоційній стороні подарунку, бо така мова кохання їй зрозуміліше.

Чоловік же роблячи подарунок жінці акцентує увагу на практичності. Важливим фактором є і вартість подарунка. Чоловік проявляючи любов подарунком навряд чи зробить його своїми руками. Швидше за все це будуть парфуми, одяг, машина та інші практичні речі за які йому простіше заплатити. Так чоловік проявляє любов, адже це близько і зрозуміло йому.

Роблячи подарунки одне одному, чоловіки і жінки підходять до цього процесу по різному, адже мислення і розставляння акцентів – різні. Якщо чоловік робить подарунок своїми руками, а жінка – купує практичну річ, значить вони роблять це свідомо, щоб порадувати партнера цим жестом, зрозумілим для нього мовою любові.

You cannot copy content of this page