fbpx

5 факторів, які доводять, що чоловік кохає свою дівчинку

Як зрозуміти що чоловік насправді тебе кохає?Якщо чоловік робить ці 5 дій, то він точно має почуття до тебе. 

Люблячий чоловік завжди буде стояти за свою жінку, навіть якщо вона не права. Нехай він вдома скаже їй про це наодинці, але ніколи не поставить її авторитет під знак питання перед іншими людьми. Це називається повага. Не обов’язково погоджуватися з усіма примхами коханої, але треба знати, що не можна давати її в образу. Якщо так робить – любить.

Буде підтримувати морально і матеріально. Гроші, звісно не головне. Звісно дівчина може сама заробляти. Але! В випадку коли тобі треба матеріальна допомога і ти не боїшся звернутися до свого хлопця чи коханої людини – це чудово. В люблячих людей має бути взаємовиручка.

Є тактильний контакт. Більшість чоловіків обожнюють торкатися до своїх коханих дівчаток. Гладити їх ніжну шкіру, обіймати. Крім того, є такий крилатий вислів: “любов жива, поки є поцілунки”. Якщо ви постійно відчуваєте його ніжні дотики, зранку, коли прокидається і ввечері, коли втомлені падаєте без сил на диван. Любов жива.

Повага до особистих рамок та принципів. Часто у відносинах доводиться чимось жертвувати. Але коли людина порушує твої грані, то це є не добре. Інша справа, коли коханий чоловік знає про твої рамки, не порушує особистий простір і не вважає тебе своєю власністю. При наявності інших 4 факторів, це однозначно любов.

Коли він турбується про тебе, навіть якщо ти не просиш. Надягає пальто, знімає туфлі зі змучених ніг. Це любов. Не тоді коли це просто вияв доброї волі чи етикету. Коли може посеред ночі прокинутися, щоб зробити тобі чаю, чи посмажити картоплі. Це – любов.

Related Post

Які прізвиська не варто давати чоловікамЯкі прізвиська не варто давати чоловікам

У звичайному житті ми часто називаємо кохану людину скороченим милим ім’ям, чимось на зразок зайчика або лапочки, хто як звик. Але якщо вдуматися, що кожне слово, вимовлене нами вголос, має

Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»Карл Густав Юнг: «Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя»

Всім відомий постулат говорить: «У кожному жарті – лише частка жарту … все інше – правда». Але за яким би способом життя і харчування не ховалася вся правда, істина залишається

ГРОШОВИЙ КАЛЕНДАР НА СЕРПЕНЬ 2020 РОКУГРОШОВИЙ КАЛЕНДАР НА СЕРПЕНЬ 2020 РОКУ

Дотримуючись рекомендації місячного грошового календаря на серпень 2020 року Ви вбережете себе від невдалих угод, невигідних покупок, шахрайства і обману. Поради астролога на кожен день допоможуть знайти найбільш сприятливий час

facebook