5 фільмів, що надихають на вибір життєвого шляху

В статті Ви побачите п’ять кінострічок, які надихають на великі мрії і допомагають повірити в свої сили. Ці фільми стануть відмінним джерелом нових ідей та натхнення для нових звершень.

«В гонитві за щастям», 2006

Кому сподобається: майбутнім брокерам, підприємцям, фінансовим спеціалістам.

«Нікому не дозволяй говорити, ніби ти чогось не можеш. У тебе є мрія – захищай її».

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про батька-одинака, якого виселяють з квартири за несплату. Він вирішує стати брокером, але для початку йому потрібно пройти неоплачуване піврічне стажування і обійти своїх конкурентів, щоб отримати бажане місце.

У фільмі немає перестрілок і дорогих спецефектів, але є історія про людину, для якої немає нічого неможливого. Він перетворює життєві труднощі в гру, не опускає руки і йде до своєї мрії.

«Гравітація», 2013

Кому сподобається: тим, хто хоче зв’язати своє майбутнє з космосом.

«Х’юстон, якщо я виживу, то розповім приголомшливу історію, а якщо ні, то мене розірве на частини при посадці. У будь-якому випадку немає проблем!»

Відомий американський астронавт Базз Олдрін – друга людина, яка ступила на поверхню Місяця, похвалив «Гравітацію» за достовірність. Фільм дає точне уявлення про деякі космічні професії. У центрі сюжету доктор Райан Стоун – спеціалістка в області медичного інжинірингу, яка вирушила в свою першу космічну місію. Побудувати запаморочливу кар’єру за межами Землі їй завадила катастрофа, в результаті якої шаттл знищений, а Стоун і її напарник виявляються одні у відкритому космосі. Фільм змушує задуматися про складнощі і ризик космічних професій і ціну людського життя, а головна героїня є прикладом рішучості, сміливості і розуму.

«Соціальна мережа», 2010

Кому сподобається: майбутнім програмістам, підприємцям, економістам.

«Краще створювати роботу, а не шукати її».

Сюжет фільму не такий простий, як здається на перший погляд: це не стільки історія створення Facebook, скільки зразок підприємництва нового часу. Ви побачите, як будуються відносини з інвесторами, партнерами і конкурентами. Фільм просякнутий духом відкриттів, а також демонструє, що шлях підприємництва вимагає великої праці і прийняття жорстких рішень. Чи можна завести 500 мільйонів друзів, не нажив жодного ворога?

«Перед класом», 2008

Кому сподобається: майбутнім учителям.

«Нічому не можна дозволяти зупинити тебе на шляху до мрії: ні в роботі, ні в грі, ні в любові».

Фільм, знятий за автобіографією Бреда Коена, знайомить нас з історією молодої людини з синдромом Туретта. Він виражається в непередбачуваних моторних і вокальних тиках, які неможливо придушити. Незважаючи на хворобу, Бред вірить в себе і готовий подолати будь-які перешкоди на шляху до мрії стати вчителем, його навіть не зупиняють 24 відмови поспіль. Фільм дає можливість поглянути на світ з іншого боку, вчить прийняттю і тому, що віра в свої сили – кращий мотиватор.

«Неймовірне життя Уолтера Мітті», 2013

Кому сподобається: майбутнім журналістам, фотографам і шукачам пригод.

«Бачити світ навколо, пізнавати його небезпеки, дивитися крізь стіни, знаходити один одного, ставати ближче, відчувати – в цьому призначення життя».

Головний герой працює співробітником відділу ілюстрацій журналу Life. Він загруз у рутині, коли життя підкинуло йому несподівану пригоду. У негативах для обкладинки журналу не вистачає одного важливого кадру, і Уолтер вирушає на пошуки фотографа. Фільм витягує глядача з повсякденності, демонструє чудові пейзажі, дає можливість пофантазувати. Ви отримаєте море нових ідей і натхнення на щоденні невеликі звершення.

You cannot copy content of this page