5 найнеприступніших жінок за знаком зодіаку

Серед представниць різних знаків зодіаку є такі, яким не важко подружитися з незнайомою людиною за п’ять хвилин, а є ті, до яких просто так не підійдеш, — обдадуть крижаною зневагою з ніг до голови. Давай подивимося, жінки яких знаків найнеприступніші.

Козеріг

Так, ми поставили на перше місце нашого рейтингу Козерога. Але не тому, що вона вся така зухвала. Просто Козерогові, як правило, не до стосунків. Їй би кар’єрними сходами вище вилізти, та швидше, і грошей побільше, і щоб усі її поважали і вважали крутим професіоналом.

На реалізацію цих цілей жінка Козеріг здатна витратити 150% своїх сил, часу та енергії. Якщо хтось вирішить почати з нею фліртувати, то вона може цього просто не помітити, бо її думки зайняті черговим проектом.

Що робити? Насолоджуватися. Реалізована жінка здатна сама розібратися, коли їй кар’єру будувати, а коли чоловіків заводити. Але, Козеріг, одна маленька порада: все ж таки іноді згадуй, що крім кар’єри в житті існують і інші речі.

Риби

Жінки Риби виглядають так, ніби вони трохи не від цього світу. Начебто хочеться до неї підступитися, але як — ніхто до ладу не знає. Вона дивиться на навколишній світ своїм розсіяним поглядом, наче з-під товщі морської води, перебуваючи водночас і тут, і не тут.

Але справа в тому, що все це — лише вміле маскування. Риби вважають цю свою особливість дуже привабливою і іноді навіть свідомо можуть грати в таку собі «дівчину ку-ку». Вам би акуратніше з цим, Рибки, непідготовлену людину ваша дивина може й відлякати.

Що робити? Враховувати, що це елемент стратегії. Вона затягне у свої води того, хто потрапить на цю приманку, і вже там награється з жертвою досхочу.

Водолій

Ще одна дівчина з чудинкою – Водолій. Вона обожнює спілкування з новими людьми, увагу, прогулянки, подарунки та флірт. І сповна насолодиться цим. Просто коли справа дійде до чогось серйознішого, ніж побачення та веселе листування в месенджері, воно щиро здивується:

«Яка близькість, ми ж просто друзі?»

Жінка Водолій – невтомна фантазерка і часто живе в альтернативній реальності. І в ній у неї можуть бути уявні романи такого градусу пристрасті, що на реальні стосунки вже просто не лишається сил.

Що робити? Змиритись. І намагатися повернути її з паралельного всесвіту в реальність, у якій є дуже конкретний чоловік із дуже конкретними почуттями. А ти сама про це хоча б іноді згадуєш, Водолію?

Терези

З жінкою Терезами проблема в тому, що вона взагалі ніколи не може до кінця визначитися буквально ні з чим. Чи потрібні їй стосунків чи ні, що саме вона відчуває до конкретної людини, а як приймуть її друзі та рідні…

Цей нескінченний потік питань постійно крутиться в її голові, не зупиняючись ні на хвилину. Навіть коли вона вже у стосунках, вона й досі сумнівається. І це буває дуже важко для того, хто знаходиться поруч.

Що робити? Намагатися привести її до рівноваги, втихомирити рій питань та сумнівів. І бути готовим до того, що будь-якої миті вони можуть знову почати її сповнювати.

Лев

Ну без цієї королеви будь-якої вечірки наш рейтинг був би неповним. Жінки Леви люблять увагу. Більше, ще більше уваги, я кому сказала! Щоб домогтися її розташування, доведеться не просто попрацювати, а вивернутися навиворіт, а потім у цьому стані ще повзти за нею на колінах, тримаючи в зубах щось, що починається на “б”, а закінчується на “рильянт”. Тоді, можливо, якщо вона матиме відповідний настрій, вона дозволить запросити її на побачення.

Загалом, стосунки з такою жінкою — це абсолютна готовність звеличувати її день і ніч, ні на секунду не сумніваючись, що вона найдивовижніша у Всесвіті.

Що робити? Ох, набратися мужності та пам’ятати, що саме такого відношення вона вимагатиме до себе завжди. А колись і цього стане недостатньо.

Related Post

Найважливіша карта Таро для кожного знака зодіаку: вона розповість про тебе всеНайважливіша карта Таро для кожного знака зодіаку: вона розповість про тебе все

Як ти знаєш, у колоді таро 78 карт: 22 старших аркана та 56 молодших, розділених на 4 масті. Твоя особиста карта Таро гороскопом — це Старший аркан, 12 з них

Номер квартири впливає на життя, долю та везіння. Ось що говорить про тебе номер твоєї квартириНомер квартири впливає на життя, долю та везіння. Ось що говорить про тебе номер твоєї квартири

Не дарма кажуть, що в одних квартирах жити комфортно, а в інших, який ремонт не роби, які меблі не купуй, а жити в них неприємно. Виявляється, важливе значення у проживанні