Щоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишень

Кожна розсудлива людина здатна бути успішною і багатою. Все залежить від установок, які вона сама собі ставить. Отримуй великий прибуток легко. Але для цього потрібно навчитися ставити собі правильні завдання і не боятися труднощів.

Дуже часто буває, що людина фізично не може змінити своє життя, тому що її внутрішній стан скутий так званими кайданами. Звичайно, це образне вираження, але воно якнайкраще передає суть затиснення людини.

Страх, що ми чогось недостойні, недостатньо для чогось хороші чи розумні — все це затискає нашу внутрішню енергію. Не дає можливості потоку успіху та багатства увійти до нашого життя.

Також невпевненість у нас підкріплюють чужі погляди та слова. Іноді чужа думка для нас означає більше, ніж власні досягнення та успіхи.

Дуже часто буває, що, наприклад, пенсіонер думає: маю лише одне джерело доходу — пенсію. І що життя вже прожите і сподіватися на краще не варто.

Інша людина впевнена, що досягти успіху їй заважають вороги. І що люди довкола не бажають йому добра. І він просто не в змозі сам впоратися з цими думками та змінити своє життя.

Ще одна людина вірить, що вона абсолютно безталанна і її життя завжди буде сірим і похмурим. Але найголовніше, що треба зрозуміти кожному, полягає в тому, що всі ці негативні думки і установки є справжніми кайданами, які ми часто самі собі і одягаємо на ноги.

Настав час подолати в собі страхи і раз і назавжди позбутися кайданів, що заважають жити. Заплануй у житті ранок, коли ти обов’язково виконаєш простий ритуал. Прокинься трохи раніше, вмийся, зроби зарядку, поснідай. Зроби всі свої звичайні ритуали і тільки після цього візьми листочок паперу і напиши на ньому одне слово: «Кайдани».

Візьми цей листочок у руки і уважно вдивися в це слово. Уяви фізично, як ці кайдани заважають тобі досягти успіху, стати багатим і щасливим. Відчуй все це на собі у реальному часі. Прожени у своїй голові всі думки про втрачені можливості та невпевненість у собі. Посидь хвилин 5-6 з цими думками. Після почни повільно рвати цей листок у руках.

І поки будеш його рвати на дрібні шматочки, промов такі слова:

«Як кайдани мої рвуться, так і дороги відкриваються для мене».

Коли закінчиш рвати лист, склади всі шматочки в попільничку або інший посуд. Підпали і промов ці слова ще раз.

Після цього дочекайся, поки всі шматочки не будуть спалені, збери попіл і розвий його на вулиці. І коли викидатимеш, промов ще раз слова і відчуй, як кайдани спадають з тебе і розправляються крила удачі за спиною.

Рівно через 5 днів повтори цей ритуал, і тоді ти вже точно позбавишся всіх кайданів у своєму житті. Перед тобою відкриються нові дороги та можливості.

Все, що раніше було неможливим, раптом стане реальним. Тебе надихнуть нові думки та ідеї, у тебе з’явиться час та можливості їх реалізовувати. Адже кожна людина здатна у своєму житті досягти найнеймовірніших успіхів!

You cannot copy content of this page