Перейти до вмісту

Чому так важливо пробачити маму і попросити у неї вибачення, говори слова вдячності та молись за батьків кожен день

  • від

Молитва за здоров’я батьків — найменше, що ти можеш зробити заради людей, які подарували тобі життя. Яке щастя, що ти можеш попросити Господа послати рідним міцного здоров’я і довгих років життя.

Цінуй хвилини спілкування з батьками, поки вони живі, і питай у них мудрої поради, поки вони здатні відповісти тобі. Не соромся висловлювати свої почуття, дарувати обійми батькові з матір’ю і не забувай дзвонити їм за будь-якої нагоди.

Ніколи не пізно попросити у батьків вибачення за завдані прикрості. І прощай їм приховані на них образи, доки є час. Якщо не маєш нагоди поспілкуватися з матір’ю та батьком особисто, молитва про здоров’я батьків допоможе налагодити духовний зв’язок поколінь.

Важливо враховувати твій стан душі. Обов’язкова присутність спокою та смиренності, надмірне збудження тут недоречне.

Молитва про здоров’я батьків промовляється щиро, тоді вона зможе долетіти до неба. Про здоров’я молять Ісуса Христа, Пресвяту Діву Марію, Миколая Чудотворцяа. Звертатися до заступників можна як у храмі, так і вдома перед іконою. Головне — вимовляти слова від щирого серця.

Текст молитви

Господи Ісусе Христе! Почуй молитву за батьків моїх (імена). Даруй їм однодумність і любов у всі дні їхнього життя. Зміцни тіла їх у здоров’ї, і послужать Тобі праведними справами. Навчи мене завжди бути слухняним (слухняною) батьківському слову, визволи мене від лицемірства та лукавства в поводженні з ними і не позбавляй нас усіх виправдання на Страшному Суді Твоєму! Амінь!

Недарма мудрі люди вчать виявляти повагу та любов до своїх батьків. Вони наставляють з повагою сприймати батьківські моралі, поради і не суперечити повчальним словам, тому що вони прожили вже чимало і набули набагато більше досвіду, ніж підростаюче покоління. Мудреці переконують, що молитва про здоров’я батьків має могутню силу, здатну вберегти їх від хвороб та полегшити їм життя.

Не всім моїм знайомим пощастило мати батьків, із яких хотілося б брати приклад. Є випадки, коли діти соромляться батька чи матері та віддаляються від них. Буває, молоді люди погано ставляться до старших, поки ті не підуть у засвіти. Але з часом діти завжди усвідомлюють втрату і починають журитися про вчинене або про свою бездіяльність.