Щоб виявити того, хто намагається тобі нашкодити, зроби вранці один простий ритуал, перед тим, як вмиватися

Іноді в нашому житті починають відбуватися дивні події та явища. Здається, що дорогу перебігла не одна чорна кішка, а ціла зграя. Все валиться з рук, усі починання закінчуються провалом. Нескладно здогадатися, що коли таке відбувається у твоєму житті, значить, хтось постарався навести на тебе пристріт. Є кілька способів дізнатися, чи справді це воно. Але сьогодні ми поговоримо про те, як дізнатися, хто навів пристріт.

Як дізнатися, хто зробив пристріт

Людина – унікальна істота, здатна виявити як друзів, так і ворогів навколо себе. Ворога треба знати в обличчя. Людина, яка намагається нашкодити тобі, не повинна бути близькою до твоєї долі. І коли ти напевно знаєш, хто цей зловмисник, себе легше захистити. І хоч би ця людина намагалася завдати шкоди іншому, їй обов’язково все повернеться у стократному розмірі.

Тому, коли ти точно усвідомлюєш, що у твоєму житті хтось тобі заважає, виконай наступний ритуал. Його проведення не залежить від фази місяця чи пори року, від твого настрою чи інших факторів.

Здійснюй цей ритуал відразу ж, як відчуєш щось недобре. Вранці, перед тим як іти вмиватися, набери в долоні води і промов такі слова:

«Чорнота у воді розчинися, пелена змийся, той, хто мені шкодить, проявися, відкрийся».

Виконати цей ритуал необхідно три ранки поспіль. Якщо якийсь день пропустиш, то все доведеться починати спочатку. Бажано, щоб у цей момент тебе ніхто не турбував і ти була в тиші та спокої. І тільки після вимови цих слів починай вмиватися. Після того, як закінчиш триденний ритуал, ти почнеш помічати дивні події у своєму житті.

Діючий ритуал

Людина, яка навела на тебе пристріт, з’явиться у твоєму житті в конкретній ситуації. Після цього в тебе не залишиться сумніву, що це саме ця людина. А головне, буде дуже цікаво спостерігати за тим, як вона всіляко намагатиметься тебе уникати.

Навіть якщо обставини цього абсолютно не дозволяють зробити, він ховатиме очі при спілкуванні з тобою і поводитиметься як школяр, що нашкодив. Згодом йому повернеться все те, що він бажав іншим людям і що робив для них. Це страшний гріх у будь-якій релігії та віросповіданні – пристріт.

Людина, яка здійснювала темні магічні ритуали, прирекла свою душу на вічні страждання. Йому не знайти щастя в цьому світі, не досягти успіху. Якщо хочеш бути успішним, щасливим і жити в достатку, намагайся бути вдячним світу. Усміхайся, даруй добро оточуючим — і всесвіт віддячить тобі.

Поділися в коментарях, чи доводилося тобі зустрічатися з пристрітом і якими методами ти боролася з ним?

You cannot copy content of this page