5 найважливіших днів у липні 2020 року

Липень – найтепліший і найулюбленіший місяць року. Нарешті настало справжнє літо – можна засмагати, купатися, насолоджуватися жаркими літніми днями. Планети на небосхилі продовжують свій рух незалежно від пори року, створюючи сприятливі і не дуже конфігурації, які відображаються на нашому житті.

1 липня 2020 року – нижнє з’єднання Меркурія і Сонця
Другий місяць літа почнеться з прекрасного і чарівного дня – 1 липня 2020 року о 5 годині 40 хвилин відбудеться нижнє з’єднання Сонця і ретроградного Меркурія в знаку Рака. Таке з’єднання вважається магічним, так як в цей час багато сторін нашого життя знаходять нові цілі.

Нижнє з’єднання Меркурій-Сонце може принести важливі зустрічі, знайомства з новими людьми, які покажуть вам напрямок розвитку на найближчі два місяці. Це єдиний сприятливий день протягом усього періоду ретроградного Меркурія, коли можна і потрібно планувати поїздки на відпочинок, розвиток бізнесу, ділові зустрічі.

Результати цього магічного часу ми зможемо спостерігати на «верхньому» з’єднанні цих планет, яке відбудеться 17 серпня.

5 липня 2020 року – повний місяць і напівтіньове місячне затемнення в Козерозі. Проблеми і кризові ситуації, які може викликати це затемнення будуть пов’язані з сім’єю і роботою. І Наше головне завдання в цей період – знайти розумний компроміс між кар’єрою і особистим життям.

12 липня – Меркурій припиняє ретроградність
Так, цей довгоочікуваний момент настане саме 12 липня. Меркурій припиняє період своєї ретроградності і повертається до прямого руху. З цього дня можна будувати плани на найближчі три місяці. Але приступати до справ з 15-16, після того як Меркурій пройде період стаціонарності і почне набирати швидкість в своєму новому циклі.

20 липня – молодий місяць у Раку
Це, мабуть, один з кращих днів в липні 2020 року. Місяць перебуває в своїй обителі і ділиться з нами позитивню і творчою енергією. Це відмінний час для будь-яких справ, пов’язаних з сім’єю і домом. Липневий молодий місяць дозволить закласти близькі відносини з оточуючими. Будьте відкриті, проявляйте свої емоції, і відносини стануть більш глибокими і цікавими!

22 липня – Сонце переходить в знак Лева
22 липня об 11 годині 37 хвилин Сонце покидає сузір’я Рака і входить в знак Лева – в свою обитель і свою стихію. У цьому знаку Сонце максимально розкриває свої якості і надає нам більше впевненості в собі, оптимізм, великодушність і благородство. В цей час підвищуються амбітність і працездатність. Нам все під силу і немає такого завдання, яку ми б не змогли вирішити. Це найкращий час в році щоб почати якесь велике діло – Сонце у Леві додасть упевненість в успіху і зробить все можливе, щоб цього успіху досягти.

You cannot copy content of this page