5 найзаздрісніших знаків зодіаку – хто вони?

“Всі люди різні” – цю фразу ми повторюємо, як мантру, коли говоримо про гороскопи. Але є низка дуже яскравих рис, які найчастіше виявляються серед представників тих чи інших знаків.

Про таких людей ми й говоримо «типовий Водолій» чи щось таке. Так ось, сьогодні поговоримо про таку рису, як заздрість.

Заздрість властива будь-якій людині, не варто обманювати себе, думаючи, що вже ти нікому і ніколи не заздрила. Заздрять усі, і це не таке погане почуття, зрештою, когось воно підстьобує змінюватися на краще.

Але є такі знаки, у яких ця якість досягає воістину вражаючих масштабів. Хто вони?

Телець

Перше місце в рейтингу найзаздріших знаків віддамо Тельцям. Заради справедливості, заздрість Тельців — не чорна. Справа в тому, що представники цього знаку люблять розкіш, гарні речі, зовнішні ознаки гарного достатку.

Зрозуміло, коли хтось демонструє в його присутності щось, чого не має Телець, але що йому дуже подобається, це більш ніж достатній привід для заздрощів. На щастя, Телець не звинувачуватиме весь світ у недосконалості, а постарається заробити побільше і неодмінно отримати бажаний предмет.

Діва

Проблема Дів — у нескінченному самобичуванні та критиці. Вони так прагнуть досконалості у всьому, що забувають: її неможливо досягти. Але ця думка якимось чарівним чином вислизає від них, і вони знову і знову ображаються і страждають через недосконалість світу, які приписуються собі та іншим недолікам.

Колегу підвищили не тому, що він добре і чесно працював, а тому, що він вміє підлизуватись до начальства та перекладати відповідальність на інших. Трагедія в тому, що це може бути правдою, але ніхто не винен, що Діви цього не вміють. Їм не вистачає легкості та соціальної маневреності, щоб швидко піднятися кар’єрними сходами.

Їхня карма — копітка старанна праця і заздрість до тих, у кого виходить заробляти легко і просто.

Скорпіон

Ці персони можуть заздрити по-чорному, і необов’язково матеріальним цінностям. Скорпіони дуже чутливі до чужих успіхів, творчих удач та талантів. Якщо визнання прийшло не до Скорпіона, а комусь із його оточення, він може дуже довго заздрити і внутрішньо виводити себе, але виду, зрозуміло, не подасть.

Скорпіони — майстри інтриг, підкилимних ігор та пліток. Якщо ти обійшла Скорпіона на сходах успіху, зайнявши, на його думку, не своє місце, тримайся міцніше – його гра буде довгою та жорстокою.

Стрілець

Представники цього знака дуже схильні до заздрості. На їхнє щастя, заздрість для них — один із найсильніших мотиваторів. Прагнучи отримати чи досягти чогось, чому вони по-справжньому заздрять, Стрільці готові гори згорнути. І це добре, бо інакше вони так все життя і просвистіли б перелітними шпаками з одним неповним рюкзаком за плечима.

Стрільці не підставляють із заздрощів, не розпускають плітки і не ревнують до чужих успіхів. Вони прагнуть отримати те саме, а після досягнення заповітної мети миттєво оберуть собі новий об’єкт для заздрості.

Рак

Рак — один із найемоційніших і найчутливіших знаків зодіаку, і його проблема в тому, що сильні емоції захоплюють його повністю. Рак не так часто заздрить, якщо в його житті все складається вдало. Але якщо щось іде не так, особливо якщо щось не ладнається вдома чи у відносинах з партнером, а у когось близького на цей момент все добре, — він собі спокою не знайде. Рак піде від заздрості та самоприниження.

«Іншим усе, а мені, бідоласі, нічого й ніколи», — приблизно так думає Рак у складні періоди життя. Почуття свої він відкрито показувати не буде, але вони неабияк зіпсують йому життя і здоров’я, поки все не стабілізується.

Related Post

Якщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знатиЯкщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знати

Через постійні відключення електроенергії українцям доводиться стикатися з вирішенням різноманітних проблем. Наприклад, як зберігати продукти без холодильника. Адже якщо світла немає більше доби, від холодильника користі стільки ж, скільки і

Яке твоє кармічне завдання за місяцем народженняЯке твоє кармічне завдання за місяцем народження

В астрології, нумерології та нумерології йоги є таке поняття як кармічна задача. Вважається, що місяць народження свідчить про неї. Нумерологія йоги говорить, що всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху,

Фінансовий східний гороскоп на 2023 рікФінансовий східний гороскоп на 2023 рік

Прихід року Чорного Водяного Кролика (Кота) вважається справжнім часом змін. Причому на нас зміни чекають у всіх сферах. У фінансах потрібно бути особливо обережним, адже девіз покровителя 2023 року: «Позбудься