ЦЕ EASY Освіта 5 порад, як швидко вивчити іноземну мову

5 порад, як швидко вивчити іноземну мову

Ви зустрічались із такою точкою зору, наче для дорослої людини вивчення іноземної мови – це щось неможливе? Або, що цей процес вже не буде швидким і потрібно підготуватись вивчати нову мову роками? Це не зовсім так. Поліглоти впевнені – вивчити іноземну мову набагато простіше ніж здається, головне – дотримуватися 5 основних порад у її вивченні. Це допоможе будь-якому починаючому досягти хороших результатів у найкоротші терміни.

Визначиться з метою вивчення іноземної мови

Найважливіше на початку вивчення чого-небудь – зрозуміти мету для чого це потрібно. Підхід до вивчення іноземних мов безпосередньо залежить від того, де і як Ви плануєте його використовувати. Наприклад, деякі вивчають іноземну мову для подорожі в іншу країну і їм достатньо знати мову на рівні туриста. Інші ж вивчають мову для роботи, їм необхідно знати і розуміти вузькоспеціальні терміни і фрази без яких не обійтися в роботі. Так Ви зможете максимально правильно підібрати формат навчання.

Партнер у навчанні

Таким партнером може стати людина добре знає ту мову, яку Ви плануєте вивчати. Ви зможете з ним практикувати пройдені теми і практикувати вимову. Також така людина може Вас виправити і пояснити специфіку мови. Ще відмінний варіант – вивчення в партнерстві з людиною, яка також починає вивчати мову. Взаємна підтримка, практика і інтерес допоможуть швидше і краще вивчити мову. Головне – знайти співрозмовника, який зможе з Вами практикуватися і допомагати Вам. Адже важливо не знати мову, а вміти її використовувати.

Пориньте в іноземну мову

Тут мова йде про те, що на початковому етапі необхідно повністю зануритися. Наприклад, слухати пісні на тій мові, яку Ви вивчаєте. Цією ж мовою дивитися фільми і серіали без перекладу. Знайти друга-іноземця в інтернеті і листуватися з ним. Можна також вчитися думати на іноземній мові – свої думки намагайтеся переводити на іноземну мову. Ці навички допоможуть не тільки закріпити теорію, а й звикнути до використання набутих знань на практиці.

Помилки не страшні

Багато хто боїться покинути зону комфорту, припуститися помилки або здатися дурним, тому вивчаючи іноземну мову не готові її використовувати. Неможливо вивчати мову не допускаючи помилок – помилки вчать. Розмовляючи з носіями мови, Ви повинні засвоїти одну річ – Ви вивчаєте їх мову, а не вони Вашу, що ставить Вас на порядок вище, навіть при допущенні помилок в розмові.

Спостерігайте за носіями мови

При спілкуванні з носіями або при перегляді фільму – спостерігайте за жестами, мімікою та інтонацією. Щоб правильно вимовляти слова, потрібно уважно дивитися як це роблять носії мови і потім намагатися повторити такий же звук вимови.

Related Post

Що ні в якому разі не можна робити на Івана Купала?Що ні в якому разі не можна робити на Івана Купала?

Своїм корінням і традиціями свято сягає в далеке минуле – за часів язичництва. Але і до цього дня вважається святом світла, уособлює родючість, і літню зрілість. А ще це момент

Порада, якою користуються всі успішні та заможні людиПорада, якою користуються всі успішні та заможні люди

To-do or not to-do! Чому потрібно складати списки справ Як правильно складати списки робочих завдань на день і чому це може допомогти нам впоратися з навантаженням? Напевно вам знайома ситуація,

Вибір автомобіля за знаком зодіаку – марка, колір, характеристикиВибір автомобіля за знаком зодіаку – марка, колір, характеристики

Вибираючи автомобіль, люди керуються різними критеріями: для когось вибір залежить від технічних характеристик, хтось орієнтується на доступні кошти, а хтось вибирає авто за знаком зодіаку. Можна довго сперечатися про вплив