fbpx

5 приладів, які потрібно завжди вимикати з розетки

Чи доводилося вам хоч раз повертатися додому через нав’язливі думки про не вимкнену пракуі? А адже праска – далеко не єдиний прилад, який необхідно відключати від мережі перед виходом. Розповідаємо, які електроприлади потрібно завжди вимикати з розетки, а які не варто.

Праска

Само собою, праска займає перше місце в рейтингу найбільш небезпечних електроприладів. В даному випадку наслідки вашої забудькуватості можуть виявитися найнеприємнішими – наприклад, гарячий прилад може пропалити тканину і викликати пожежу в квартирі, та й від короткого замикання ніхто не застрахований. Особливо це стосується старих, радянських прасок, якими досі користуються багато людей. А ось більшість сучасних моделей мають функцію автоматичного вимкнення.

Фен

Якщо фен, включений в розетку, має технічний дефект, він може стати причиною замикання в електропроводці, що загрожує спалахом.

Електробритва

Якщо ваша електрична зубна щітка або електробритва працює не на акумуляторах, її необхідно вимикати з розетки відразу після закінчення зарядки. В іншому випадку будь-який з цих приладів підвищує ризик короткого замикання, а якщо щітка або бритва заряджається у вологому приміщенні, наприклад, у ванній кімнаті, то вона ще й створює загрозу для дітей і домашніх тварин.

Смартфон

Залишаючи свій заряджений смартфон з’єднаним із зарядним пристроєм, ви ризикуєте не тільки спровокувати коротке замикання, а й зіпсувати батарею телефону.

Принтер

Існує міф, що принтери повинні постійно перебувати в режимі очікування, тому їх не потрібно відключати від мережі. Однак це твердження можна віднести тільки до струменевих принтерів, а ось лазерні моделі неодмінно повинні «відпочивати».

Related Post

Навіщо додавати сіль у воду для миття підлогиНавіщо додавати сіль у воду для миття підлоги

Сіль – це, ймовірно, найпоширеніший продукт, який гарантовано присутній в кожному будинку. Її популярність обумовлена ​​широким спектром застосування – від приготування їжі до використання в господарських цілях. Наприклад, звичайна кухонна

Як доглядати за фіалками влітку?Як доглядати за фіалками влітку?

Найлегше організувати літній догляд за фіалками в приватному будинку. Як правило, там прохолодніше. Для мешканців квартир відмінним виходом з положення буде придбання кондиціонера. Але часто квіти розміщуються в різних кімнатах,

Які дерева не можна саджати поруч з будинкомЯкі дерева не можна саджати поруч з будинком

Причому не тільки за прикметами, але і з чисто практичних міркувань. Якщо вірити популярній приказці, життя чоловіка не можна вважати що відбулося, якщо він не посадить дерево поруч з власноруч

facebook