Перейти до вмісту

5 знаків зодіаку найчесніших і надійних чоловіків

  • від

Далеко не всі чоловіки відрізняються надійністю. Астрологи назвали кілька Знаків Зодіаку, яким можна довіряти і від яких можна чекати чесності і відкритості в стосунках.

Овен
Овни надійні, як швейцарський годинник. З них виходять відмінні друзі, колеги, партнери та другі половинки. Чоловіки цього Знака – яскравий приклад чесності, відкритості і доброти. Звичайно, вони здатні на брехню для порятунку, але все одно рано чи пізно проговоряться, так що їм дійсно можна довіряти на всі сто відсотків. Крім того, Овни дуже чуйні. Вони прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації, на якій би стадії ваші відносини не знаходилися в даний момент.

Рак
Раки люблять прибрехати, щоб уникнути конфлікту, але за рівнем надійності їм немає рівних. Вони ніколи не будуть шукати відносин на стороні. Для них любов сакральна, тому вони зроблять все можливе, щоб зберегти її навічно. Чоловіки цього Знака Зодіаку дуже уважні і турботливі, тому ніколи не дадуть своїй жінці приводу переживати або відчувати себе неповноцінною.

Діва
Діви бувають замкнутими, але вони роблять це лише для того, щоб захистити кохану жінку від зайвих переживань, не турбувати її своїми проблемами. Діви ні за що не залишать свою улюблену одну, чи не будуть довго ображатися. Надійність цих чоловіків перебуває на найвищому рівні, тому що вони дбають про свою репутацію більше, ніж будь-хто інший. Вони мають дуже сильну емпатією, тому знають, як важко пережити брехню або зраду. Їм можна довірити будь-які секрети.

Скорпіон
Почуття обов’язка у Скорпіона розвинене, мабуть, більше, ніж у будь-якому іншому. У них немає фальшивих почуттів, тому відносини з ними можуть бути дуже щасливими. Вважається, що Скорпіони відносяться до ревнивих Знакам Зодіаку, але астрологи відзначають, що якщо їх не провокувати, то вони не будуть докучати своїми постійними перевірками. Скорпіони постійно відчувають тривогу, якщо їхня улюблена жінка далеко. Вони можуть цього не показувати, але їх часто розривають переживання. У любові їм подобається стабільність і спокій, а взаєморозуміння вони завжди ставлять на першу сходинку.

Козерог
Козероги позбавлені самокритичності, через що їх дружинам буває важко. Зате вони не ходять наліво апріорі, тому що їм це не потрібно, та й часу на це вони точно не знайдуть у своєму щільному графіку. Козеріги – це люди без поганих думок в голові.  Чесність і надійність Козерогів породжується не любов’ю, а здоровим глуздом, але це не грає особливої ​​ролі, тому що ці чоловіки вміють любити і бути романтичними. Потрібно лише трохи почекати, поки вони відкриються вам. Від них не доведеться чекати необачних вчинків, інтрижок на роботі, запізнень додому.