7 ідей для незабутніх подорожей Україною, які Ви будете згадувати все життя. Як обрати?

Перед  тим, як їхати за кордон, ми радимо ознайомитися з подорожуваннями рідною Україною. Наша країна дуже мальовнича, яка має унікальну природу. Відкрийте для себе Україну по-новому і точно не пожалкуєте!

Карпати… звісно, це гордість нашої країни. 
Сьогодні, ми розповімо про озеро Синевир.
Знаходиться в одному з мальовничих куточків Закарпаття на Міжгірщині, де високі гори чергуються з глибокими урвищами, бурхливими річками, струмками і водоспадами. Це справжня крапля моря серед гір – “Морське око” – розташоване на висоті 989 метрів. Тут ми потрапимо в куточок незайманої природи …

Цілий окремий всесвіт, який захований між гір, це про полонину Боржава.
Цілюще гірське повітря, заманлива  тиша і навколишня краса зроблять перебування на території долини Боржава незабутньою пригодою, яке неодмінно захочеться повторити! А далі нас поманить шум … шум води … Це водоспад Шипот, струменя води якого зриваються з висоти 14 метрів, утворюючи кілька каскадів, а навколо розсіюються дрібні бризки, як хмара кришталиків. Навколо ліс, прохолода і тиша – це казка! Дуже радимо звернути увагу на це місце.

Місто, яке закохує своїм милим обліком – Тернопіль.
Охайні будиночки вздовж спокійних вулиць і тихий плесо Тернопільського озера, а у їх фон органічно вписані, як дорогоцінні діаманти, уцілілі архітектурні будівлі минулих епох – старий замок, надпрудна церква.

А ще в нашій країні є свій Єрусалим по-українські.
Розмістився він у Почаєві.
Одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері і помилуватися стародавнім замком – це далеко не все, що тут чекає на Вас. Монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження.

Місце, яке ви не знайдете на карті.
Над хвилями Дністра схилилась 120 метрова скеля – Біла гора, з якої відкривається мальовничий вид на затоку підковоподібна р. Дністер. Перлина Бакоти – Скельний печерний монастир. Як припускають деякі вчені, він був заснований на місці язичницького ідолища першими християнами в XI ст. Саме слово «Бакота» означає «бажане місце», в це не важко повірити, коли навколо такі пейзажі …

Хоробре місто Вінниця.
Мальовниче подільське місто розкинулося на берегах річки Південний Буг. Його історичні корені сягають далеко в минуле: «Мури» – залишки середньовічного комплексу захисних споруд, дерев’яне диво початку 18 століття – церкви Миколи та Юрія, комплекс монастирських будівель, культові споруди, що збереглися до наших днів, не залишать байдужим будь-якого туриста. Музей Михайла Михайловича Коцюбинського – відкритий в будинку, в якому майбутній письменник народився і прожив до 33 років. Музей-садиба та усипальниця Миколи Івановича Пирогова – видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, до цього всього ще й талановитого лікаря, педагога, перебувати в його садибі Вишня. А у вечірній час ваші очі буде радувати світломузичний фонтан на набережній (не працює в період з листопада по квітень).

Місто Ренесансу Івано-Франківськ .
Красиве, неповторне, трохи загадкове. По-королівськи вільне місто. Це одне з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки.

 

You cannot copy content of this page