Перейти до вмісту

7 прикмет, які гарантують швидкі гроші

Вірити в прикмети чи ні, звичайно, справа кожного. Іноді вони можуть обіцяти якісь неприємності, іноді удачу. Але іноді приємно вірити в те, що прикмета каже про швидкий грошовий прибуток.

1 прикмета
Перша і, мабуть, найвідоміша прикмета на гроші – це зачесася ліва долоня. І чим сильніше вона свербить, тим крупніше, нібито, буде сума.

2 прикмета
Кожен раз, отримуючи прибуток, краще віддавати трохи нужденним, це обіцятиме Вам дивіденди в майбутньому. Не дарма кажуть: «Хто вміє віддавати, той отримує в два рази більше».

3 прикмета
Червоний гаманець буде притягувати гроші. Краще класти банкноти цифрами вниз і в одну сторону. Грошова енергія буде утримуватися всередині і притягувати прибуток.

Також краще покласти в гаманець одну купюру, яку ви ніколи не будете витрачати або розмінювати, вона здатна притягувати гроші.

4 прикмета
Якщо ви, гуля по вулиці, помітили лежачу на землі монетку або прикрасу, то вони теж можуть обіцяти удачу. Якщо монета лежить «орлом» вгору, то візьміть її лівою рукою. А якщо «решкою», то краще взагалі пройти повз.

5 прикмета
Хорошим знаком є ​​метелики і птиці. Якщо поруч з вами сів або пролетів метелик, то це до грошей.

6 прикмета
Є такий маленьких червоний павучок, його називають «грошепрядом». Якщо помітити його на одязі, то це до обновки, а якщо зловити в долоню – то скоро чекати прибутку.

7 прикмета
Щоб залучити в будинок достаток, то покладіть купюру під скатертину столу і не витрачайте її. Також можна прибрати монетку під килимок біля вхідних дверей, це приверне багатство.