7 жіночих звичок, які дратують чоловіків

Ідеальних людей не існує. І у чоловіків, і у жінок є звички є можуть провокувати негативну реакцію. Якщо вам важливі та цінні стосунки з чоловіком, то варто проаналізувати свою поведінку і манеру спілкування. Психологи виділили 7 основних жіночих звичок, які дратують чоловіків найбільше. Отже, що ж саме бісить чоловіків:

Звичка №1. Маніпуляція сексом

Часто жінки використовують секс з чоловіком як зброю і засіб маніпуляції. Але не варто маніпулювати сексом, тому що чоловіки це відчувають, це не грає на вашу користь, а навпаки – величезний мінус. Секс – це показник відносин. Немає сексу – немає любові.

Звичка №2. Гра в мовчанку

Дуже поширена звичка серед жінок – не говорити в чому справа, чому образилася або злишся. Натяки типу «здогадайся сам» або образи без пояснення причин виведуть з рівноваги будь-якого чоловіка. Прорахувати хід ваших думок, коли ви ображені, чоловікові дуже складно – просто скажіть, в чому справа або чого ви хочете.

Звичка №3. Пасивність

Не потрібно бути постійно ініціатором і займати занадто активну позицію, але і не варто у всьому покірно погоджуватися, це відштовхує. Часто дівчата в надії сподобатися чоловікові намагаються не перечити йому, і навіть не підозрюють, що така поведінка має протилежний ефект і відштовхує. Чоловік хоче бачити поруч із собою рівноправного партнера зі своїми поглядами і вміннями, а не безпорадну дівчину, яку доведеться тягти на собі.

Звичка №4. “Про що ти думаєш?”

Найпоширеніше питання у жінок до чоловіка – це питання, про що він думає. Це питання вводить в ступор будь-яку нормальногу людину. Особливо чоловіка.

По-перше, чоловіки, на відміну від жінок можуть дійсно ні про що не думати, а по-друге, якщо він думає про те, що не хоче з тобою обговорювати – він і не скаже. Тому, навіть якщо ви сидите на пляжі і спостерігаєте захід сонця, не потрібно повторювати сцени з романтичних фільмів і питати чоловіка, про що він думає. Просто насолоджуйся тишею і його компанією.

Звичка №5. Голос дитини

Мало того, що часто жінки намагаючись бути милими починають говорити зменшувально-пестливих слівцями, так ще й пародіюють голос дитини думаючи що це жіночно. Ніколи, чуєш, ніколи не розмовляй з ним голосом маленької дівчинки, перекручуючи при цьому слова. Від такого чоловік зменшується всередині і йому хочеться тікати світ за очі. Будь ласка, не треба цього дитячого садка.

Звичка №6. Надмірна турбота

Турбота про близьких і дорогих нашому серцю людей – це прекрасно. Але, часто жіноча надмірна турбота розцінюється чоловіком як тотальний контроль. Мало кому сподобається коли контролюється кожен крок, постійно ставлять запитання, де ти був, коли прийдеш, з ким ти йдеш, що збираєшся робити. Складається таке враження, що чоловік абсолютно не самостійний і про кожну свою дію повинен звітувати жінці. У таких відносинах він ніколи не стане главою сім’ї, тому що йому навіть не дають взяти на себе відповідальність за свої дії. Тому, дбаючи про чоловіка, не забувайте що він – Чоловік.

Звичка №7. Мужланство

Дівчина може бути сильною, успішною, рішучої, навіть «бой-бабою», але вона все ж залишається жінкою. Насправді чоловіки цінують у жінках їх жіночність. Чоловіків дратує жіноче бажання бути чоловікоподібною. Адже у чоловіка складається враження що ви намагаєтеся з ним змагатися і щось довести йому. Не кожен це стане терпіти і миритися з цим. Хочеться, щоб жіноча половина зрозуміла важливу думку: кожному своє – чоловікові бути чоловіком, жінці – жінкою.

You cannot copy content of this page