8 порад фен-шуй для залучення грошей в будинок

Як відомо, з давніх часів до нас дійшло вчення про порядок в житті та справах, зване Фен-шуй, згідно з яким за допомогою певної організації простору навколо нас, можна досягти благополуччя в справах і сім’ї, позитивного настрою і процвітання.

Можна вірити чи ні порадам фен-шуй, але в будь-якому випадку, така система привчає нас приводити речі в порядок, утримувати будинок в чистоті і прикрашати його цікавими штучками. Тому, навіть якщо ви не дуже серйозно ставитеся до впливу прийомів фен-шуй на все життя, деякі прийоми оформлення кімнат можуть бути цікавими просто як приклад вдалого декору і корисних порад для затишного інтер’єру.

Вхід у будинок
Почнемо знайомиться з порадами Фен-шуй з головного входу у ваш будинок. Красиві, широкі двері грають велику роль в залученні благополуччя в ваше житло. Ганок і поріг повинні бути чистими, а вхідні двері справними та надійними. Покладіть на вході килимок з красивим візерунком або написом, що запрошує пройти в будинок, а над дверима повісьте затишний світильник, декорують вхід в будинок зеленню рослин і хороші звістки не змусять вас чекати.

Позитивні кольоруив інтер’єрі: червоний, фіолетовий і зелений
Додайте до вашого інтер’єру яскравих фарб. Згідно з ученням Фен-шуй червоний, фіолетовий і зелений кольори особливо добре привертають благополуччя і удачу в справах. Це не означає, звичайно, що ви повинні пофарбувати всю кімнату в яскраво-червоний колір і мучиться від того, що ви відчуваєте себе некомфортно в такому приміщенні. Виберіть з цих трьох кольорів той, який вам найбільше подобається і зробітьі акценти у вигляді панно на стіні, оригінальної оббивки стільців або штор на вікні.

Трохи золота для залучення багатства
Традиційно в східних культурах як символ успіху у фінансах використовують статуетки із золотих монет, але можна декорувати інтер’єр і іншими позолоченими штучками: стильними жалюзі бронзових відтінків, чохлами для подушок в східному стилі, яскравими аксесуарами.

Чистота на кухні
Чистоті і порядок в будинку згідно з вченням Фен-шуй взагалі варто приділяти велику увагу. А зона кухні відповідає за достаток у домі і саме тут ви повинні підтримувати особливу атмосферу затишку і акуратності, щоб поправити фінансове становище, залучити удачу в бізнесі і роботі.

Все по поличках
Порядок за правилами Фен-шуй повинен бути не тільки зовнішнім, а й внутрішнім. Кожній речі знайдіть своє місце і прибирайте її відразу, як вона перестала бути вам потрібною. Рівні ряди баночок в шафах, красиві закриті фасади дверей уздовж стіни замість розкиданих по кухні прихваток  – якщо і не притягнуть в ваш будинок бурхливий грошовий потік відразу ж, точно зроблять кухню улюбленим місцем відпочинку в колі друзів і сім’ї.

Простір і затишок
Вчення Фен-шуй закликає нас не збирати зламані, непотрібні речі, а відразу позбуватися від такого баласту. Найкраще зробити кімнату світлою, просторою, залишивши в ній тільки дійсно потрібні предмети, подбавши про зручність кожного. Свіже повітря, простір і чистота – ось простий рецепт благополуччя по Фен-шуй.

You cannot copy content of this page