Одружуватися потрібно на дівчині зі складним характером

Коли люди обирають собі партнера по життю, вони перш за все зупиняють свій вибір на людині без недоліків, або, як це найчастіше буває, на людині з мінімальною їх кількістю.

Блогер і письменник Лорен Скірвін на власному досвіді переконалася у хибності цього методу і написала статтю про те, що головне у виборі дружини – не відсутність недоліків, а наявність достоїнств, нехай навіть в комплекті зі складним характером:

«Якщо ви хочете постійно зростати і розвиватися, не зупиняючись на місці, вам краще одружуватися на дівчині зі складним характером. І цьому є розумні доводи.

Більшість чоловіків, звичайно ж, віддадуть перевагу дівчатам «без претензій» – з ними легко, вони не вимагають багато чого, вони пливуть за течією, не кидаючи їм виклику. Такі дівчата добродушні і милі, кивають вам і постійно усміхаються. З ними комфортно.

А ось «інші» дівчата не стануть миритися, якщо у них немає того, чого вони заслуговують. Їм потрібно більше – і від себе, і від життя, і від чоловіка. Планів таких дівчат вистачить на всіх. Вони можуть сперечатися, переконувати – вони вкладають в спільну справу всю пристрасть, турботу і емоції.

Не можна сказати, що дівчатам першого типу все одно. Вони дорожать відносинами і намагаються зберегти мир в сім’ї за будь-яку ціну – нехай навіть її потреби, мрії і надії відійдуть на другий або третій плани. Їх розум не так винахідливий. Вони простіше.

Безініціативний чоловік завжди вибере перший варіант. Йому не хочеться ні над чим важко працювати, особливо над відносинами. Йому не хочеться, щоб йому кидали виклик або протистояли його точці зору. Але і такі відносини не можна назвати безпроблемними – вони в’януть від рутини ще швидше. А люди продовжують жити разом «за звичкою», «заради дітей» або іпотеки.

Але справжній чоловік розуміє, що дівчина зі складним характером – це кращий варіант. Так, з такою дівчиною буває складніше, але лише тому, що вона завжди прагне до кращого. І за умови здорової комунікації їх відносини будуть ставати тільки міцніше.

Це той тип дівчини, на якій варто одружитися. Ви можете подумати, що це – не те, що вам потрібно, але це саме воно. Проста дівчина ніколи не задовольнить вас – вона буде милою, але не буде надихати на звершення. І вас ніколи не буде залишати відчуття того, що ви хочете чогось більшого.

Складні дівчата – завжди творчі і винахідливі особи. Їх можуть називати «божевільними» або «стервами». Але ніхто не буде любити вас більше, і ніхто не буде займатися з вами любов’ю так само пристрасно, як вони.

Саме такі дівчата надихнуть вас на реалізацію вашої мрії. З ними завжди цікаво спілкуватися на будь-які теми, а її доводи можуть поставити під питання вашу власну систему цінностей. Доведеться змиритися, що в багатьох питаннях вона тямуща за вас. Так, це не легко, але нудно однозначно не буде.

У «простих» дівчат – «простий» розум. Життя з ними буде гладким і тихим, як море в штиль. Тут вже вам вирішувати, що вам більше до душі.

Але якщо ви хочете стати краще, розширити горизонти свого мислення і здібностей, вам краще одружуватися на «складній» дівчині. Ось 8 показників того, що ви знайшли саме ту людину:

1) Вона рідко говорить вам те, що ви хочете почути. Але найчастіше виявляється права. Одружуйтесь на такій дівчині!

2) Одружуйтесь на дівчині, яка вимагає від вас поваги до себе.

3) Одружуйтесь на дівчині, яка має свою точку зору про політику, навіть якщо вона не збігається з вашою.

4) Одружуйтесь на дівчині, чиї очі спалахують, коли ви говорите про найрізноманітніші речі на світі.

5) Одружуйтесь на дівчині, яка не дозволить вам угробити свій талант.

6) Одружуйтесь на дівчині, яка змушує вас бути краще кожен день.

7) Одружуйтесь на дівчині, якій вам часто доводиться протистояти.

8) Одружуйтесь на дівчині, чиї здібності і таланти рівні вашим або навіть перевершують їх.

Мій тато завжди говорив, що в мамі його найбільше приваблювало те, що вона була розумніша за нього. Тільки справжній чоловік може визнати, що це гідність дружини, а не її недолік. А також найцінніший ресурс пари в цілому.

Не зрозумійте мене неправильно. Дівчата зі складним характером найчастіше будуть для чоловіків неспокоєм. Вони будуть сперечатися з вами про все на світі і можуть навіть на хвилину змусити вас відчути, що ви не можете зробити їх щасливими.

Але з часом ця дівчина набереться досвіду і мудрості і стане найкращим претендентом на роль дружини. І як тільки ви знайдете таку, тримайте її і не відпускайте. Можливо, вона – краще, що коли-небудь трапиться у вашому житті ».

You cannot copy content of this page