Аб’юзери та газлайтери: найтоксичніший знак зодіаку — хто він?

Наш астропрогноз теж знає всякі розумні слова. А ще він достеменно знає, від кого із знаків зодіаку варто триматися подалі.

12 місце – Терези

Якщо вам навіщось потрібна людина, якій Небесна Канцелярія не відважила і 0,1 г токсичності — шукайте Терезів.

Хоча ні, не шукайте: Терези ніколи свідомо не отруюватимуть життя ближньому своєму, а ось на справжніх токсів у них нюх, як у поліцейського шукача. І не виключено, що у вас Терези теж щось підозріле унюхають. А інакше навіщо ви їх шукаєте, га?

11 місце – Телець

Почесне передостаннє місце в гороскопі токсів дістається Тельцям — наймилішим людям, які нікому й ніколи не бажають завдавати шкоди, принаймні свідомо.

Інша річ, що завжди достатньо охочих заподіяти собі шкоду самостійно — розбігшись і від душі вдарившись головою об непохитні тільцеві принципи. Ну чи там упертість. Що тут скажеш: Телець невинний!

10 місце – Рак

Раки надто емпатичні та людинолюбні для того, щоб дозволити собі поширювати всякі міазми за межі власного надійного панцира. Увага! Нескінченний нудіж і вангування кінця світу з будь-якого приводу – це не токсичність! Це тонка душевна організація!

А кому дивитись гидко — той нехай і не дивиться: Раки нікому не нав’язувалися, чи знаєте.

9 місце – Стрілець

Найтоксичніший вчинок, на який здатний Стрілець, – не подати вам склянку води вранці. Після того, як всю ніч напував вас своїм фірмовим коктейлем «Санаторій сатани» (горілка, абсент, гренадин). Але й це, загалом, Стрілець робить не зі зла, а просто почуття гумору в нього таке безглузде.

А ще Стрілець може вас кинути без пояснення причин. Але і це не токсичність: він просто не забиває такими дурницями, як причини, свою чарівну голівку. А то мало що – місце займеш, потім відбивна не влізе.

8 місце – Скорпіон

Несподіваний поворот! Скорпіони, ці ходячи символи всього інфернального і небезпечного, дійсно токсичними не бувають майже ніколи. У сенсі – для інших. Тому що вони знають тисячу і один спосіб отруїти життя будь-кому, не використовуючи заборонених прийомів.

А ось цькувати самих себе Скорпіони вміють як ніхто — у тому випадку, якщо в них щось капітально не ладнається. І тоді, зрозуміло, отруйні пари скорпіонів невдачі можуть і вас отруїти. А класик попереджав: якщо розум і життя дорогі вам, тримайтеся подалі від торф’яних боліт (і незадоволених собою Скорпіонів).

7 місце – Овен

Буйно схиблений, тобто, вибачте, буйний у звичайному житті Овен у близьких відносинах поводиться як ягня боже — у тому випадку, звичайно, якщо вчасно настукати йому по рогах.

Якщо не настукати, він почне продавлювати кордони, але загалом його максимум — гучний скандал із метанням табуреток у стіну. Ха, шмаркач!

6 місце – Лев

Почесне центральне місце в гороскопі токсичних займають Леви — завдяки нарцисизму та себелюбству, яке часом так розпухає, що заважає ходити. Але в цілому Леви пам’ятають, що цареві належить бути великодушним, так що дрібні капості — не його шлях. А великі мають наслідки для репутації. Королівській, між іншим!

5 місце – Близнюки

Відкривають п’ятірку лідерів Близнюки — ті найпрекрасніші люди, що, можливо, і не хотіли б бути токсичними, але талант, талант же в кишеню не сховаєш! А якщо й сховаєш — з іншої вилізе субособистість Маньяк Домашній — і почне дрібно пакостити. На щастя, Близнюкам ніколи не цікаво довго займатися чимось одним, тому рідкісні виверження можна і пережити.

4 місце – Козоріг

Несподіваний поворот! Козерогів прийнято вважати стриманими і не схильними до емоцій людьми – і правильно: свою токсичність вони вміють стримувати, а коли не стримують – роблять це не під впливом емоцій, а тому, що такий тонкий розрахунок.

Загалом, Козерогам можна було б сміливо віддати перше місце, якби не одне: бути токсами їм не подобається. Це забирає багато ресурсів та відволікає від роботи. Тож якщо вам попався токсичний Козеріг — просто нічого не робіть: він незабаром сам відвалиться.

3 місце – Діва

Почесне третє місце дістається Дівам – знаку, який досконало володіє всіма токсичними техніками, просто тому, що Діви все роблять досконало. Особливо їм, звичайно, вдається газлайтинг, але й іншими прийомами психологічного впливу вони не гидують.

Третє місце дістається їм лише за те, що найчастіше Дівам просто нудно цим займатися. Тому що результат передбачуваний.

2 місце – Риби

Срібна медаль дістається Рибам – знаку, якому Небесна Канцелярія щедро відсипала якостей, необхідних будь-якому порядному аб’юзеру: тут і надтонке розуміння людської психології, і вміння маніпулювати 80-го левела, і здатність у будь-який момент відпливти у внутрішню Єдинорогію, врешті решт, просто вроджена холодність. А, головне забули: зневага до всіх цих жалюгідних людей. Загалом ідеальний набір.

На щастя, середньостатистичну рибку будь-якої статі можна на смерть перелякати ритмічним рухом руки зі сковорідкою, так що шанс уціліти у всіх нас є.

1 місце – Водолій

Та-дамм! Золота медаль і почесне звання головного токсу всього зодіаку дістається Водоліям — цим розумним, хитрим, розважливим людям з емпатією табуретки. Тобто, Водолій може навіть не підозрювати, наскільки він токсичний, бо найчастіше не має уявлення, що ж там відчувають його близькі.

Погана справа, коли він розуміти і не хоче, звичайно, але часом набагато гірше — коли хоче. Бо жалю у Водолія теж немає. Загалом у будь-якій незрозумілій ситуації — тікайте, дурні!

Related Post

Зірки проти: що заважає тобі знайти кохання за знаком зодіакуЗірки проти: що заважає тобі знайти кохання за знаком зодіаку

Сьогодні наш астрологічний розбір, мабуть, особливо не в дусі: заявив, уявляєш, що ми самі винні, раз не можемо нормально закохатися. Ну не ми, наче, а наші знаки зодіаку. І твій,

Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, від яких чоловіків краще триматися подалі, якщо, звичайно, ти не хочеш постійно спостерігати, як твій милий намагається начистити бубон кожному зустрічному стовпу. 12-е місце – Водолій

Рейтинг чоловіків за знаком зодіаку: хто найкращий?Рейтинг чоловіків за знаком зодіаку: хто найкращий?

Найкращі та найгірші чоловіки за знаком зодіаку — хто вони? Це питання актуальне для всіх дівчат, адже всім ми хочемо хепі-енду в стилі «жили довго та щасливо». І, звичайно, разом,