Баба в день весілля казала, щоб я більше ніколи не знімала обручку, шкода, що я не послухала її

З прикрасами пов’язано багато прикмет та забобонів. Особливо з обручками. Адже це не просто прикраси – це символ кохання та сімейного щастя. Виявляється, зняти обручку — погана прикмета. Сьогодні поговоримо, чому не варто знімати обручки і до чого це може призвести.

Багато хто вважає, що носити обручки обов’язково, адже це показує поважне ставлення до шлюбу. Інші не дуже дбають про це і знімають обручки відразу після святкової фотосесії. Давай розберемося, хто ж має рацію і як знайти золоту середину.

Для початку звернемося до прикмет, які стають предметом обговорень. Народні забобони свідчать, що зняття обручки обов’язково призведе до руйнування шлюбу. Вважається, що молоді, які не носять кільця, постійно лаятимуться через дрібниці.

Також не можна знімати своє кільце та давати його приміряти іншій людині. Вважається, що ця людина забере твоє щастя. Також це обіцяє зраду і знову ж таки розірвання шлюбу.

Ще одна похмура прикмета говорить про те, що той, хто зніме обручку, залишиться вдовою або вдівцем. А трохи радісніші забобони говорять про те, що кільце — це наш оберіг від злих сил. Коли ти знімаєш його, то стаєш уразливим до недобрих дій ворогів.

У принципі, всі прикмети сходяться на думці, що знімати кільця не можна. Але звідки ростуть ноги у цих забобонів? Традиція дарувати обручки на весілля з’явилася вже дуже давно. Раніше, коли золото цінувалося дорого, така прикраса, найімовірніше, була найціннішою річчю жінки.

Якщо раптом вона залишилася б одна, то цю каблучку можна продати і якийсь час прожити без годувальника. Тому жінки й боялися знімати обручку, щоб не втратити таку дорогоцінну річ.

Так у цих прикмет з’являється цілком зрозумілий сенс. Однак у сучасному світі вартість кільця не настільки велика. Звичайно, шкода втратити таку пам’ятну та дорогу річ, але це не питання виживання.

Тож вірити у всі ці прикмети чи ні — вирішувати лише тобі. Нам здається, що якщо у людей гармонійні стосунки, то жодна прикмета на це не вплине.

А що ти думаєш про це?

Related Post

Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, від яких чоловіків краще триматися подалі, якщо, звичайно, ти не хочеш постійно спостерігати, як твій милий намагається начистити бубон кожному зустрічному стовпу. 12-е місце – Водолій

Плітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіакуПлітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіаку

У кожного знака зодіаку є свої сильні та слабкі сторони, а ще є одна, але найдратівливіша риса. Читай швидше, чим ти найбільше дратуєш інших людей. Овен – імпульсивність Овен —

Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто зустріне свою долю?Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто зустріне свою долю?

Рік Кролика чи рік Кота? Неважливо, адже у них є спільні риси: обидві вони тварини миролюбні, котрі обожнюють достаток і розуміються на любові. Загалом, якщо 2023 рік і принесе зміни,