Перейти до вмісту

Баба в день весілля казала, щоб я більше ніколи не знімала обручку, шкода, що я не послухала її

З прикрасами пов’язано багато прикмет та забобонів. Особливо з обручками. Адже це не просто прикраси – це символ кохання та сімейного щастя. Виявляється, зняти обручку — погана прикмета. Сьогодні поговоримо, чому не варто знімати обручки і до чого це може призвести.

Багато хто вважає, що носити обручки обов’язково, адже це показує поважне ставлення до шлюбу. Інші не дуже дбають про це і знімають обручки відразу після святкової фотосесії. Давай розберемося, хто ж має рацію і як знайти золоту середину.

Для початку звернемося до прикмет, які стають предметом обговорень. Народні забобони свідчать, що зняття обручки обов’язково призведе до руйнування шлюбу. Вважається, що молоді, які не носять кільця, постійно лаятимуться через дрібниці.

Також не можна знімати своє кільце та давати його приміряти іншій людині. Вважається, що ця людина забере твоє щастя. Також це обіцяє зраду і знову ж таки розірвання шлюбу.

Ще одна похмура прикмета говорить про те, що той, хто зніме обручку, залишиться вдовою або вдівцем. А трохи радісніші забобони говорять про те, що кільце — це наш оберіг від злих сил. Коли ти знімаєш його, то стаєш уразливим до недобрих дій ворогів.

У принципі, всі прикмети сходяться на думці, що знімати кільця не можна. Але звідки ростуть ноги у цих забобонів? Традиція дарувати обручки на весілля з’явилася вже дуже давно. Раніше, коли золото цінувалося дорого, така прикраса, найімовірніше, була найціннішою річчю жінки.

Якщо раптом вона залишилася б одна, то цю каблучку можна продати і якийсь час прожити без годувальника. Тому жінки й боялися знімати обручку, щоб не втратити таку дорогоцінну річ.

Так у цих прикмет з’являється цілком зрозумілий сенс. Однак у сучасному світі вартість кільця не настільки велика. Звичайно, шкода втратити таку пам’ятну та дорогу річ, але це не питання виживання.

Тож вірити у всі ці прикмети чи ні — вирішувати лише тобі. Нам здається, що якщо у людей гармонійні стосунки, то жодна прикмета на це не вплине.

А що ти думаєш про це?