Багата подруга порадила носити у лівій кишені одну річ, гроші потекли рікою

Наші пращури приділяли особливу увагу прикметам і вірили в них. Вони передавалися з покоління в покоління. Особливо ті, завдяки яким можна було розбагатіти. Гроші та благополуччя завжди були бажані для людей. Така наша природа. Мабуть тому способів залучити гроші так багато. У сучасному світі вони також не втрачають своєї популярності.

Багато прикмет з якоїсь причини стосуються того, що потрібно покласти в ліву кишеню, щоб залучити гроші. Вважається, що власноруч зірвана гілочка горіхового дерева здатна притягувати фінансовий успіх. Раніше її клали в ліву кишеню перед важливою угодою чи покупкою. Якщо це працює, то чому б не спробувати.

Також є повір’я про те, що знайдену на вулиці купюру потрібно покласти в ліву кишеню і принести додому. Але лише паперову купюру. Пам’ятай, що не можна піднімати на вулиці монети.

Є ще один нехитрий ритуал, який допоможе залучити до тебе гроші. Коли місяць у небі буде молодий, поклади в ліву кишеню жменю монет. Вийди на вулицю або на балкон, щоб добре бачити місяць, і побрязкай монетами в кишені. Кажуть, фінансові справи одразу підуть у гору.

З лівою стороною пов’язана ще одна кумедна прикмета. Вважалося, що коли засвербіла ліва рука, це до прибутку. Її тут же треба потерти об ліву кишеню, щоб гроші водилися. Ця прикмета існує з давніх-давен. Пам’ятаю, мене цьому вчив ще дідусь.

У народі кишені часто пов’язували з якимись грошовими прикметами. Наприклад, поганою прикметою вважається, якщо в тебе в кишені дірка. Потрібно якнайшвидше її зашити, щоб уникнути збитків. Також вважається, що не можна виходити з дому з порожніми кишенями. Щоб гроші завжди водилися, носи з собою бодай пару монет.

Якщо з кишені випали гроші, потрібно звернути увагу на те, з якої саме. Якщо з лівої – це до випадкового прибутку, а з правої – до збитків. Те саме і з знайденими в кишенях грошах. Якщо виявив купюру в лівій кишені, то чекай на швидкий прибуток. А гроші у правій кишені — до успіху та виграшу. Можеш вирушати по лотерейні квитки, тобі точно пощастить.

Всі ці методи придумані не нами і існують давно. Тепер ти знаєш, що треба покласти в ліву кишеню, щоб розбагатіти. Однак не забувай, що гроші люблять працю та старанність. Щоб стати багатим, потрібно насамперед працювати та рухатися до своєї мети. Успіхів тобі!

Related Post

Щоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилкуЩоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилку

Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні

Таро прогноз на листопад 2022 року від Анжели ПерлТаро прогноз на листопад 2022 року від Анжели Перл

«Життя починає налагоджуватися!» — каже відома астрологиня та таролог у своїх пророкуваннях. Дуже хочетьчя у це вірит! Овен Багато Овнів у листопаді значно просунуться до своєї матеріальної мети. Це стосуватиметься

Сила дзеркальної дати 11.11 допоможе розбагатіти, пишу заповітне бажання 11 разівСила дзеркальної дати 11.11 допоможе розбагатіти, пишу заповітне бажання 11 разів

Наближається 11.11.2022, чергова дзеркальна дата у календарі. Кожна з них має свій сакральний зміст, прихований підтекст. Щоб прочитати його, цього дня важливо відкритися насамперед самому собі. Ми віримо, що в