Перейти до вмісту

Багато хочеш – мало отримаєш: гороскоп нездійсненних бажань

Як то кажуть, посвяткували — і буде: сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, які бажання знаків зодіаку майже ніколи не здійснюються. На жаль!

Козеріг

Козероги — найнещасніші зодіакальні котики: всі інші знаки очікують, що життя піднесе їм пучок ніштяків безоплатно, тобто задарма, а Козероги, як люди практичні, нічого такого не чекають і розраховують тільки на себе. І тільки одне не в їхній владі, і саме цього Козероги смиренно очікують: що хтось нарешті оцінить їх за заслугами!

Можна без оплесків і особистої зірки на алеї слави — але хоч словами через рот скажіть, який Козеріг молодець і як на його рогах тримається кит, на якому черепахи, на яких земна твердь і всі інші знаки. Але фіг вам, називається, – усі чомусь вважають, що Козероги перетопчуться.

Водолій

Якщо записати всі запити Водолія до любого Всесвіту, то вийде багатотомник більший за роздруковану Вікіпедію. Але насправді Водолій нічого з цього це не чекає по-справжньому: є – добре, ні – перетопчемося. Тому збоку здається, що Водолій – той самий щасливий і єдиний у гороскопі знак, чиї очікування хоч і бувають обдурені, але розпачу Водолію не приносять.

Але ж ні! Насправді серйозно Водолій бажає лише одного: щоб від нього, нарешті, всі відчепилися. Але цього ніколи не трапляється, тому що дорогий світ до цього тому дочитати просто не встигає.

Риби

Риби хочуть, щоб у них все було, і їм нічого за це не було. Не розмінюються, тобто на нове житло, а бажають одразу стати королевою світу безкоштовно та без SMS. При цьому саме Рибкам, як наймістичнішому знаку, Небесна канцелярія не готова відмовити, але ти ж, бляха, скажи нормально, чого тобі треба!

Але ось з чіткими формулюваннями у Рибок якраз проблеми: їм треба все, все-все! Це «все» вони зрештою і отримують. Про те, що все має бути добрим, мови, як ви розумієте, не було.

Овен

Овен чекає, що його дорогоцінна персона буде опинятися на першому місці, у майці лідера, у кріслі керівника, на троні Семи Королівств etc. тільки тому, що він такий Овен.

Ні, справді! Ну навіщо витрачати час і збивати копита на шляху до вершини, якщо всім і так очевидно: як тільки Овен дорветься до влади, він одразу зробить усім добре і правильно.

То чи не простіше одразу цю владу йому видати, га? Що за зайві витрати ресурсу, зрештою? Розбазарювати не дам! (с) У відповідь любий всесвіт видає Овну сім пар залізних чобіт, які слід стоптати на шляху до вершини.

Телець

Телець мріє про спокій. Щоб все було не просто добре і краще, ніж у всіх інших, але ще й стабільно добре та краще, ніж у всіх інших. Завжди. При цьому для всіх інших знаків спокій і стабільність – цілі фактично недосяжні, а Телець вміє обладнати собі затишну тиху гавань у будь-якому бурхливому океані.

Проблема, як завжди, тільки в тому, що Тельцю відразу здається, що повз пропливає все цікаве: ось там – життя, а в нього що? У нього болото якесь! Після чого одним рухом копита розносить все, що нажите непосильною працею, і пірнає у вир життєвих хвилювань. Про що, зрозуміло, негайно шкодує — і знову просить спокою, волі та печива до чаю.

Близнюки

Вражаюче, але у Близнюків з їхньою безліччю субособистостей таки є один-єдиний зад, яким, хоч ти трісни, ніколи не вдасться всидіти на двох стільцях разом.

Але Близнюки не впадають у відчай. Вони все ще чекають, що це якось вийде: щоб бути успішним, але якось не працювати, щоб щастя в особистому житті, але якось з різними людьми, щоб слава і визнання, але дайте Близнюкам спокій! І, треба зауважити, Близнюки щиро дивуються: а що, так не можна, чи що?

Рак

Рак хоче хрестоматійного щастя всім, задарма, щоб ніхто не пішов скривджений, а на здачу — мир у всьому світі. Можна було б сказати, що Рак — найщасливіший знак у цьому гороскопі, але очевидно ж, що це очікування обдурене вже з самого початку.

Але Раки чомусь так не думають. У сенсі — щиро засмучуються, коли прокидаються вранці та розуміють, що на тлінній землі знову не обладнали персональний Рачий рай.

Лев

Леви хочуть, щоб усе довкола було так, як вони хочуть, незалежно від того, чого вони хочуть. Так, наш астрологічний розбір теж трохи заплутався в цих нескінченних «Хочу-хочу-хочу», але сенс, сподіваємося, ви вловили: Левам просто потрібно, щоб Небесна канцелярія ніколи їм не перечила, а в іншому може бути вільна.

Історія, зрозуміло, виходить сумна: у всіх знаків крихітна купка ошуканих надій, а у Лева – особистий Еверест. Ну, зате крутіше за всіх – як завжди.

Діва

Діва очікує, що Небесна канцелярія оцінить її, Дівин, гігантський потенціал: приголомшливу працездатність, хірургічну точність мислення та залізобетонну логіку. Оцінить – і помістить у такий світ, де все в житті Діви вирішуватиметься як-небудь самотужки, без участі самої Діви.

А Діва, як справжній вчений, присвятить все життя виключно теоретичній роботі. А що, так не можна було? Сама-сама, ручками? А чому?!

Терези

Терези дуже бояться ошуканих очікувань. Так сильно бояться, що заздалегідь повідомляють Небесну канцелярію: я маленький скромний котик, мені багато не треба. Мені треба все, але потроху: трішечки особистого щастя, зовсім небагато багатства, крапельку стабільності, дещицю удачі… і корицею, корицею посипте!

Загалом, як ви вже зрозуміли, Терези зазвичай не можуть визначитися, чого ж чекають від життя в першу чергу, а тому просять видати їм пробники всього асортименту. Пробники безкоштовні ж, га? Ось і давайте! Вражає, але це працює: тільки очікування Терезів ніколи не бувають обдурені.

Скорпіон

Скорпіони не розмінюються на будь-яку нісенітницю і чекають відразу світового панування. Через що, зрозуміло, почуваються обдуреними прямо з ясельного віку і до смертного одра, тому що світове панування взагалі нікому не належить, так тут у нас все влаштовано.

З іншого боку, хто ще, окрім Скорпіона, може витримати цю довічну фрустрацію і навіть майже нікого не вбити?

Стрілець

Стрільці переконані, що з’явилися на світ з єдиною метою: отримувати задоволення. Треба зауважити, що при цьому вони мають щасливий дар — отримувати задоволення від речей, яких усі інші знаки бояться, як вогню: від лютого похмілля (зате можна весь день лежати в піжамці і закушувати піцу аспірином) до розлучення з дітьми, котів і майна (ура! Добі вільний!).

Так що коли зла доля раптом змушує Стрільця страждати, він щиро дивується: як так? Мене за що?