Чого бояться різні знаки зодіаку

Овен

Найбільше Овни бояться самотності. Саме тому з раннього дитинства вони заводять багато друзів, і потім протягом життя вони намагаються підтримувати хороші дружні зв’язки.

Спілкування та колектив для них дуже важливий. Також це стосується й сімейних стосунків. Для цього знака зодіаку надійний партнер життєво необхідний!

Телець

Страх темряви переслідує Тельця з дитинства. Буквально з перших років життя вони вірять, що вночі під ліжком хтось є. Ну, а коли Телець виростає, то все одно не спить без нічника.

Близнюки

Представники цього знаку зодіаку дуже бояться відповідальності. Хоч як дивно це звучало, але в них справді є побоювання, коли вони змушені бути головним у чомусь. Та й створювати сім’ю з цієї причини їм складно.

Рак

Будь-яка сезонна недуга або навіть легке погане самопочуття для Рака – це предмет для переживань. А все через те, що уродженці цього знаку дуже бояться проблем зі здоров’ям. От і бігають лікарнями навіть з найдрібнішою дрібницею.

Лев

Відсутність визнання з боку оточуючих — головний страх царських Левів. Часто, намагаючись сподобається іншим, представники цього знаку забувають про свої особисті почуття та відчуття. Також Леви бояться висоти.

Діва

Діви, як і Леви, бояться висоти. Тому вони ніколи не виберуть квартиру, яка знаходиться вище 4-го поверху. З цієї ж причини вони не дуже люблять літати в літаках. Також Дів може переслідувати економія у всьому, страх щось втратити, що чогось не вистачить.

Терези

Уродженці цього знаку практично цілодобово намагаються догодити оточуючим. Крім того, вони відкладають важливі справи, що завжди закінчується величезним стресом.

Скорпіон

Таємничі Скорпіони дуже бояться, що оточуючі дізнаються про їхні секретики, від цього вони замкнуті, потайливі і часто «йдуть» у себе. Також вони в жодному разі не показують іншим свої слабкості. Раптом хтось відчує їхнє вразливе місце і використає це з корисливою метою?

Стрілець

Бути без діл і роботи — ось головний страх працьовитого Стрільця. Уродженці даного знака просто не можуть сидіти склавши руки, їм завжди потрібно кудись витрачати свою енергію, а коли немає потреби, вони просто в’януть і потрапляють у депресивний стан.

Козоріг

Козероги, незалежно від того, жінка це чи чоловік, завжди намагаються стежити за собою. Бо їхній головний страх — набрати зайві кілограми. Вони часто відвідують салони краси та користуються послугами дієтологів.

Водолій

Жінки-Водолії можуть побоюватися чоловіків, оскільки часто у них розчаровувалися. Водоліїв часто прокочують зі спадщиною та аліментами. Вони бояться брати чужі гроші, бояться фінансового ризику, бо зазвичай вже був негативний досвід.

Риби

Це саме той знак зодіаку, який із ранніх років шукає сенс життя і, до речі, знаходить. При цьому все життя ними керує страх втратити його.

Навіть у зрілому віці їхнє прагнення взяти від життя все не втрачається. Можливо, тому в моменти, коли їм нема чим себе зайняти, вони скочуються до депресивних думок.

Related Post

Одружуватися потрібно на дівчині зі складним характеромОдружуватися потрібно на дівчині зі складним характером

Коли люди обирають собі партнера по життю, вони перш за все зупиняють свій вибір на людині без недоліків, або, як це найчастіше буває, на людині з мінімальною їх кількістю. Блогер

Гороскоп для закоханих на тиждень з 19 по 25 квітня: Ці поради допоможуть зміцнити відносиниГороскоп для закоханих на тиждень з 19 по 25 квітня: Ці поради допоможуть зміцнити відносини

Овен 21.03 – 20.04 Початок тижня не обіцяє скупчення грозових хмар над вашою парою, проте постарайтеся не пред’являти завищених вимог до коханої людини. П’ятниця і неділя – відмінні дні для

Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?

Схильність жінок-Овнів до брехні. Брешуть ці панянки неохоче і невміло. Тільки щоб виправдати себе і якісь свої вчинки, які з якохось причини не подобаються їхньому партнеру або їм самим здаються