Перейти до вмісту

Чого ніколи не вибачають різні знаки зодіаку

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, як раз і на все життя завдати знакам зодіаку кровної образи. Тому що таке – не прощають!

Козеріг

Обережно небезпечний момент! Всі інші знаки не прощають чогось конкретного, і тільки Козероги на цей раз виділилися (зазвичай цього не люблять) і не прощають абстрактного: неповаги до себе. Яка ж це абстракція, – запитає допитливий читач, – це ж сама конкретика! Ага, тримай кишеню ширше.

Ніхто не знає і не зможе передбачити, що саме Козеріг вважає неповагою. Може — зраду, про яку знають усі довкола, крім нього. А може — всоте поданий йому чай не тієї температури. На щастя, Козероги зазвичай словами через рот пояснюють, де проходить кордон.

Водолій

Водолії не пробачають порушення особистих кордонів. Причому ці самі кордони у них не більше, ніж межі будь-якого з материків. Але давайте по суті і без метафор.

Загалом, дяти не заходячи за межі Водолія неважко – можна панібратськи плескати по плечу, говорити неприємні речі під виглядом дружньої поради, брати в борг і забувати повернути, дзвонити о третій годині ночі, щоб нити про свою злу долю, etc. Але категорично не можна брати без дозволу особисті речі, копатися в листуванні та лізти немитими руками в душу. Це кінець.

Риби

Щоб смертельно образити Рибку, достатньо один раз залишити її наодинці з її проблемами. Масштаб проблеми, що характерно, не має жодного значення: огидні будь-якій нормальній людині провини, типу відмови вигуляти Рибчину собаку, коли Рибка раптово зламала ногу, або прийняти у себе після пожежі в її будинку, або втішити її під час краху всіх надій, стоять врівень з відмовою допомогти відкрутити сифон, що потік, ну гаразд, хоча б поговорити про це. Рибка не так часто звертається за допомогою, між іншим, тож хто відмовив – той ворог (і весь його рід до сьомого коліна)

Овен

Овни не пробачають приниження. Ха, скажете ви, та таке ніхто не прощає! Загалом так, але питання у тому, що вважає приниженням Овен. Поблажливість, жалість, публічна критика та непрохані поради, заподіяння добра і нанесення користі – ось лише малий список того, що Овни вважають приниженням (втім, ми з ними згодні).

І, що найнеприємніше, не лише ображаються, а й прямо про це говорять. За допомогою поєднання основного робочого копита з лобом кривдника.

Телець

Список провин, які не прощають Тельці, лише трохи коротший, ніж повне зібрання творів класиків необхідних до прочитання у шкільній програмі, але важливо розуміти, що це не стільки щире непрощення, скільки поза та привід настукати поганій людині копитом по темі.

А насправді Тельці ніколи не прощають одного: коли в них забирають щось, що ті вважають своїм. Тому й список провин починається з пункту «Нефіг лізти своєю вилкою в мою тарілку!». Тобто настільки, так.

Близнюки

Якби цей гороскоп був рейтингом «Хто зі знаків зодіаку готовий пробачити майже все», то близнюки посіли б почесне перше місце з великим відривом. Причому не тому, що вони такі добренькі, а тому, що їм загалом начхати. І на вас, і на ваші вчинки, і в цілому (ну подобається людині поводитися зверхньо).

І ось тут наші проникливі читачі вже зрозуміли, чого не прощають Близнюки: вірно — коли вам начхати. На них, таких чудових, незвичайних, не таких, як усі. Загалом, якщо вам потрібно позбутися Близнюків, покажіть, що вони вам байдужі. А якщо навпаки, не треба позбуватися — не ризикуйте!

Рак

У Раків все просто: поки всі інші знаки плекають образи, замішані на їхніх особистих якостях, Раки ображаються загальнолюдською, кожному зрозумілою мовою — зрада.

Від тих, кого вважають своїми, Раки готові приймати будь-що, аж до зневаги, образ і заяв про те, що вони гидливо готують. Але той, хто зрадив, сам буде зраджений.

Лев

Леви — люди щедрі й великодушні, а ще розумні, гарні, багаті, великі, чудові… Ну, тобто так вони про себе думають. Загалом, рано чи пізно вони пробачать усе, окрім глузування з того, що вони про себе думають.

Діва

Найкращий спосіб смертельно образити Діву — це засумніватися в її талантах і здібностях, а ще страшніше почати їх критикувати. Правда Діви, на відміну від деяких (не показуватимемо пальцем, хоча це був один там хижак), мають адекватну самооцінку. Так що, якщо прекрасні руки Діви виростають з її не менш прекрасного афедрона, і ви їй про це скажете, Діва просто посміється разом з вами над цим сумним фактом.

Але боронь вас всесвіт сказати Діві, що вона недостатньо компетентна в тому, в чому вона насправді хороша. Не пробачить. І якщо ви думаєте, що образити Діву складно, попереджаємо: Діва щиро переконана, що в коханні, наприклад, вона найкраща. Не кажучи вже про роботу.

Терези

Терези, як знак, створений Небесною канцелярією як камертон всього прекрасного, а так само підтримки балансу та гармонії у Всесвіті, не прощають лише одного: поганого тону.

Причому абсолютно неважливий ваш ступінь близькості з Терезами: вони відразу розривають усі стосунки і з тими, хто в їхній присутності поколупався в носі і витер руки об скатертину, і з тими, хто закотив їм негарний, грубий і ганебний скандал після п’яти років спільного життя.

Скорпіон

Брехати Скорпіону – не тільки один з найвигадливіших (і болісних) способів зробити те, що не можна називати, але і абсолютно безглузде заняття: Скорпіон все одно читає ваші думки і прекрасно знає, що ви брешете. І не пробачить, так.

Стрілець

Скривдити Стрільця – завдання як мінімум для аспірантів (враховуючи, що більшість людства – це яслі, ну, в кращому разі, першокласники). Тому що будь-який Стрілець переконаний, що має сенс ображатися лише на найближчих, інших варто ігнорувати або ставити на місце — за обставинами.

І тільки одне може винести Стрільця настільки, що потім винесуть вас, і не виключено, що вперед ногами: глузування з переконань Стрільця. Чи борець Стрілець за мир у всьому світі, рятівник бездомних котиків, коуч на громадських засадах чи веган (гаразд, про вегана ми загнули) — можна це схвалювати чи ні, але насміхатися — не можна. у всіх сенсах собі дорожче, так.