ЦЕ EASY Поради Чого ніколи не вибачають різні знаки зодіаку

Чого ніколи не вибачають різні знаки зодіаку

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, як раз і на все життя завдати знакам зодіаку кровної образи. Тому що таке – не прощають!

Козеріг

Обережно небезпечний момент! Всі інші знаки не прощають чогось конкретного, і тільки Козероги на цей раз виділилися (зазвичай цього не люблять) і не прощають абстрактного: неповаги до себе. Яка ж це абстракція, – запитає допитливий читач, – це ж сама конкретика! Ага, тримай кишеню ширше.

Ніхто не знає і не зможе передбачити, що саме Козеріг вважає неповагою. Може — зраду, про яку знають усі довкола, крім нього. А може — всоте поданий йому чай не тієї температури. На щастя, Козероги зазвичай словами через рот пояснюють, де проходить кордон.

Водолій

Водолії не пробачають порушення особистих кордонів. Причому ці самі кордони у них не більше, ніж межі будь-якого з материків. Але давайте по суті і без метафор.

Загалом, дяти не заходячи за межі Водолія неважко – можна панібратськи плескати по плечу, говорити неприємні речі під виглядом дружньої поради, брати в борг і забувати повернути, дзвонити о третій годині ночі, щоб нити про свою злу долю, etc. Але категорично не можна брати без дозволу особисті речі, копатися в листуванні та лізти немитими руками в душу. Це кінець.

Риби

Щоб смертельно образити Рибку, достатньо один раз залишити її наодинці з її проблемами. Масштаб проблеми, що характерно, не має жодного значення: огидні будь-якій нормальній людині провини, типу відмови вигуляти Рибчину собаку, коли Рибка раптово зламала ногу, або прийняти у себе після пожежі в її будинку, або втішити її під час краху всіх надій, стоять врівень з відмовою допомогти відкрутити сифон, що потік, ну гаразд, хоча б поговорити про це. Рибка не так часто звертається за допомогою, між іншим, тож хто відмовив – той ворог (і весь його рід до сьомого коліна)

Овен

Овни не пробачають приниження. Ха, скажете ви, та таке ніхто не прощає! Загалом так, але питання у тому, що вважає приниженням Овен. Поблажливість, жалість, публічна критика та непрохані поради, заподіяння добра і нанесення користі – ось лише малий список того, що Овни вважають приниженням (втім, ми з ними згодні).

І, що найнеприємніше, не лише ображаються, а й прямо про це говорять. За допомогою поєднання основного робочого копита з лобом кривдника.

Телець

Список провин, які не прощають Тельці, лише трохи коротший, ніж повне зібрання творів класиків необхідних до прочитання у шкільній програмі, але важливо розуміти, що це не стільки щире непрощення, скільки поза та привід настукати поганій людині копитом по темі.

А насправді Тельці ніколи не прощають одного: коли в них забирають щось, що ті вважають своїм. Тому й список провин починається з пункту «Нефіг лізти своєю вилкою в мою тарілку!». Тобто настільки, так.

Близнюки

Якби цей гороскоп був рейтингом «Хто зі знаків зодіаку готовий пробачити майже все», то близнюки посіли б почесне перше місце з великим відривом. Причому не тому, що вони такі добренькі, а тому, що їм загалом начхати. І на вас, і на ваші вчинки, і в цілому (ну подобається людині поводитися зверхньо).

І ось тут наші проникливі читачі вже зрозуміли, чого не прощають Близнюки: вірно — коли вам начхати. На них, таких чудових, незвичайних, не таких, як усі. Загалом, якщо вам потрібно позбутися Близнюків, покажіть, що вони вам байдужі. А якщо навпаки, не треба позбуватися — не ризикуйте!

Рак

У Раків все просто: поки всі інші знаки плекають образи, замішані на їхніх особистих якостях, Раки ображаються загальнолюдською, кожному зрозумілою мовою — зрада.

Від тих, кого вважають своїми, Раки готові приймати будь-що, аж до зневаги, образ і заяв про те, що вони гидливо готують. Але той, хто зрадив, сам буде зраджений.

Лев

Леви — люди щедрі й великодушні, а ще розумні, гарні, багаті, великі, чудові… Ну, тобто так вони про себе думають. Загалом, рано чи пізно вони пробачать усе, окрім глузування з того, що вони про себе думають.

Діва

Найкращий спосіб смертельно образити Діву — це засумніватися в її талантах і здібностях, а ще страшніше почати їх критикувати. Правда Діви, на відміну від деяких (не показуватимемо пальцем, хоча це був один там хижак), мають адекватну самооцінку. Так що, якщо прекрасні руки Діви виростають з її не менш прекрасного афедрона, і ви їй про це скажете, Діва просто посміється разом з вами над цим сумним фактом.

Але боронь вас всесвіт сказати Діві, що вона недостатньо компетентна в тому, в чому вона насправді хороша. Не пробачить. І якщо ви думаєте, що образити Діву складно, попереджаємо: Діва щиро переконана, що в коханні, наприклад, вона найкраща. Не кажучи вже про роботу.

Терези

Терези, як знак, створений Небесною канцелярією як камертон всього прекрасного, а так само підтримки балансу та гармонії у Всесвіті, не прощають лише одного: поганого тону.

Причому абсолютно неважливий ваш ступінь близькості з Терезами: вони відразу розривають усі стосунки і з тими, хто в їхній присутності поколупався в носі і витер руки об скатертину, і з тими, хто закотив їм негарний, грубий і ганебний скандал після п’яти років спільного життя.

Скорпіон

Брехати Скорпіону – не тільки один з найвигадливіших (і болісних) способів зробити те, що не можна називати, але і абсолютно безглузде заняття: Скорпіон все одно читає ваші думки і прекрасно знає, що ви брешете. І не пробачить, так.

Стрілець

Скривдити Стрільця – завдання як мінімум для аспірантів (враховуючи, що більшість людства – це яслі, ну, в кращому разі, першокласники). Тому що будь-який Стрілець переконаний, що має сенс ображатися лише на найближчих, інших варто ігнорувати або ставити на місце — за обставинами.

І тільки одне може винести Стрільця настільки, що потім винесуть вас, і не виключено, що вперед ногами: глузування з переконань Стрільця. Чи борець Стрілець за мир у всьому світі, рятівник бездомних котиків, коуч на громадських засадах чи веган (гаразд, про вегана ми загнули) — можна це схвалювати чи ні, але насміхатися — не можна. у всіх сенсах собі дорожче, так.

Related Post

Чому собаки розлючено лають на одних людей, а до інших виявляють лише дружелюбністьЧому собаки розлючено лають на одних людей, а до інших виявляють лише дружелюбність

Іноді може здатися, що собака гавкає без причини. Деяких людей це дратує. Однак не варто сердитися на собаку, адже вони рідко гавкають просто так. Господарям слід розібратися у причинах, щоб

Щоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишеньЩоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишень

Кожна розсудлива людина здатна бути успішною і багатою. Все залежить від установок, які вона сама собі ставить. Отримуй великий прибуток легко. Але для цього потрібно навчитися ставити собі правильні завдання

Що таке «дні порожніх рук»: небезпечні періоди місячного календаря, про які варто знати кожнійЩо таке «дні порожніх рук»: небезпечні періоди місячного календаря, про які варто знати кожній

Всім відомо, що місячний календар має як сприятливі, так і несприятливі дні. Але деякі моменти місяця можуть бути особливо тривожними і всім нам варто стежити за так званими «днями порожніх