ЦЕ EASY Поради Чого від тебе чекати після офіційного розлучення. Гороскоп колишніх дружин

Чого від тебе чекати після офіційного розлучення. Гороскоп колишніх дружин

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, як ти поводитимешся зі своїм колишнім після розлучення.

Козеріг

Ідеальна колишня: зберігає абсолютну зовнішню незворушність, мовчки підписує документи про розлучення і просто зникає з життя колишнього раз і назавжди, без скандалів, істерик, розборок та камбеків. Щоправда, завжди з’ясовується, що разом із нею зникло все, що нажите непосильною працею: майно, сімейні заощадження та корисні зв’язки.

Ну тому що Козеріг вважає (і абсолютно справедливо!), що все своє треба забирати з собою. Що? Колишній думає, що там було якесь міфічне «спільно нажите»? Ха-ха-ха, хай доведе! Ось у Козерога всі чеки у теку акуратно підшиті та пронумеровані. Починаючи з чека оплати весільного лімузину.

Водолій

Обурливо щаслива колишня: Водолії не просто розлучаються так, ніби немає нічого простішого. Водолій біжить у загс попереду свого вереску, немов це вона все життя мріяла розлучитися, та не знала як, а тут щастя: пацієнт сам виписується!

Найближчого року колишньому не потрібно питати, як у неї справи, бо вона своїми звітами про нове – щасливе та вільне – життя заспамиті всі соцмережі. Спілкуватися при цьому, що характерно, не захоче з жодного приводу, крім необхідних – типу аліментів та розділу дітей у вихідні. А потім, коли залікує свої рани (які взагалі були, були), подзвонить і скаже: «Ну все, я тебе розлюбила. Але сумно щось. Може, трішки близкості без зобов’язань?»

Риби

Нещасна колишня. Риби, як ви розумієте, від розлучення нестерпно страждають. І якщо ви думаєте, що Риби завжди нестерпно страждають, то погано ви знаєте Риб! Усі їхні попередні страждання були цілком ще людяні принаймні для людини з інтелектом.

А кому Всесвіт інтелект відрубав за несплату, той сам собі і винен: бути тепер йому «цим гадом» до кінця днів. Навіть якщо він пішов не як гад, а як сама шляхетність. Хто ж йому тепер повірить, коли жінка ТАК убивається, га?

Овен

Нормальна колишня. Несподіваний поворот! Наскільки великий шанс у шлюбі отримати від Овна сковорідкою між вухами за найменшу провину, настільки ж малий шанс нарватися на неприємності після розлучення: так, навіть якщо не платити аліменти, або співати під вікном серенаду «Повернися, я все пробачу!», або вигулювати перед Овном нову пасію на 20 років молодшу — Овен і бровою не поведе.

Ну тому, що колишній — це завжди пусте місце. Все! Померла, так померла.

Телець

Сувора колишня. Телець, як відомо, змін не терпить і боїться, а зміни в особистому житті очолюють її рейтинг нічних кошмарів. Якщо розлучення неминуче, Телець намагається позбутися колишнього якнайшвидше, щоб душу собі не мучити. І при цьому ні на що не претендує: майно — навпіл чи по-чесному, з дітьми спілкуйся скільки хочеш, та навіть кота собі забери, тільки зникни вже з моїх очей, заради

Увага!! Обережно небезпечний момент! Якщо в цей час поводитися правильно, все буде добре, і є шанс навіть зустрітися з нею колись на весіллі молодшого правнука. А от якщо козлити, тріпати їй нерви, зажимати аліменти, ділити каструлі та дачі чи почати розповідати всім, яка колишня погана і яка гарна нова, Тілець осатаніє і зітре колишнього з лиця землі. Разом із його новою.

Близнюки

Колишній шпигун. Близнюки взагалі дуже важко і болісно переносять розлучення. Тому що, якщо вже комусь вдалося затягнути в загс Близнюків, то вона вважала, що знайшла найголовніше: хорошого співрозмовника. І де, питається, тепер шукати другого такого? Близькість, спільний побут і дітей тобі будь-який дурень зробить, а поговорити тепер з ким?

І Близнюки за колишніми натурально стежать, як маніяки: моніторять їхні сторінки в соцмережах, випитують плітки у спільних знайомих, вчать дітей шпигувати за татком та негайно доносити шифрування. Втім, колишньому від цієї шкоди ніякої — спочатку, поки Близнюки тужать. Тому що туга рано чи пізно змінюється подивом: «Що я взагалі в цьому кретині знайшла, га?» І не поділитися цим сакральним відкриттям з усім оточенням (включаючи нинішню колишню та його начальство) Близнюки, звичайно ж, не зможуть.

Рак

Дбайлива колишня: до Рака завжди можна постукати і перехопити тисячу до получки, а то так хочеться, що навіть переночувати ніде. Прийме, борщ наллє, по голові погладить і обов’язково повиховує. Але в колишнього немає, не було і не буде шансу повернутися: екс-чоловіка відразу після штампу про розлучення переводять у категорію далеких родичів, а з родичами, як відомо, ні-ні!

Лев

Великодушна колишня. Левиць, як правило, ніхто й ніколи не кидає, вони кидають чоловіків самі, тому й приводів ворожити колишньому вони особливо не мають. Ніякого почуття провини у них, звичайно, немає і близько, але вони не проти рівних приятельських відносин.

А от якщо чоловік сам кидає Левицю, то… То вона теж не проти рівних приятельських стосунків. Тому що який мужик у здоровому глузді сам піде від Левиці? Тут справа ясна — хлопчик, напевно, головою вниз з мосту впав і останні мізки йому там і відбили. Пожаліти його треба, дурня хворого.

Діва

Кошмарна колишня. По можливості не розлучайтеся з Дівами (зрештою, завжди можна знайти інший вихід — змінити стать, наприклад: це простіше і швидше). Від Діви можна піти тільки залишивши їй при розділі майна свою безсмертну душу, кілометри нервів і жалюгідні залишки мізків.

Адже поки в мужику ще хоч щось живе тріпоче, Діва знову і знову наздоганятиме, мотатиме його нерви на кулак і знову розмотуватиме – і все це під соусом «Я тебе все одно люблю і добра тобі бажаю». І тільки коли вона награється у самопроголошеного лікаря-вівісектора, можна буде нарешті вважати себе розлученим. Якщо виживете.

Терези

Колишня-зайчик. Терези легко відпускають чоловіків, бо якщо Терезів не люблять, то й сенс, питається, який, га? При цьому ніяких образ і каменів за пазухою Терези не тримають: насильно мила не будеш! Терези з колишніми завжди залишаються добрими друзями на все життя, ходять на всі їхні наступні весілля і часто дзвонять просто так, щоб поговорити.

Що означає «ми сто років тому розлучилися» і ти не хочеш базікати? Хто говорив про «насильно мила не будеш?» Я казала?! Я такого не казала! Ану дружину до телефону поклич, я їй повідомлю, що ти зовсім від рук відбився. Бач!

Скорпіон

Мстива і підступна колишня: Скорпіон завжди старанно вдає, що їй все одно і не дуже й хотілося, так що котись! Але серце її, звичайно, розбите, а тому вона затаїть у його уламках люту образу та ненависть.

І якщо колишній уявляє, що вона постраждає та забуде, то поспішаємо повідомити: Скорпіони не забувають нічого і ніколи. І ця корисна властивість дуже Скорпіону стане в нагоді, поки вона збиратиме на колишнього компромат. І, до речі, про слабкі місця колишнього вона теж добре пам’ятає. Тож удар завдасть саме в потрібний час і в потрібному місці. Нищівний удар.

Стрілець

Доброзичлива колишня. Чесно кажучи, нашому астропрогнозу іноді здається, що Стрільцям розлучитися — це як сходити за хлібом: справа не те щоб приємна, але й складною чи гидкою її ніхто в здоровому глузді не назве. Ой, та діл-то! При цьому Стрільці вважають, що через таку дурість, як черговий штамп у паспорті, немає жодного сенсу втрачати хорошого друга та товариша по чарці.

Відносини взагалі, на її думку, після розлучення тільки покращуються: із життя її чоловік нікуди не зник, а з дому зате звалив разом зі своїми смердючими шкарпетками. Краса ж! Загалом, як всі вже зрозуміли, Стрілець — найжахливіша колишня: її колишній неодмінно усвідомлює, кого ж він втратив, але Стрілець не прийме його назад за жодних умов. Ха-ха.

Related Post

Якщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знатиЯкщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знати

Через постійні відключення електроенергії українцям доводиться стикатися з вирішенням різноманітних проблем. Наприклад, як зберігати продукти без холодильника. Адже якщо світла немає більше доби, від холодильника користі стільки ж, скільки і

Яку крупу покласти у ліжко, щоб гроші прибували, а борги танулиЯку крупу покласти у ліжко, щоб гроші прибували, а борги танули

Напевно, знайдеться людина, яка ніколи не говорила: «Хочу стати багатою». Але здебільшого люди люблять гроші. І це абсолютно нормально! Бажання заробляти більше, щоб жити більш щасливо, зрозуміло. Щоправда, часом ми

Велике схуднення: як знаки зодіаку скидають зайву вагуВелике схуднення: як знаки зодіаку скидають зайву вагу

До кінця зими залишилося трохи більше місяця, і вже незабаром весна. А що відбувається навесні? Звичайно ж, ми починаємо худнути до літа! З цього приводу наш астропрогноз розповідає, які муки