Чого від тебе чекати після офіційного розлучення. Гороскоп колишніх дружин

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, як ти поводитимешся зі своїм колишнім після розлучення.

Козеріг

Ідеальна колишня: зберігає абсолютну зовнішню незворушність, мовчки підписує документи про розлучення і просто зникає з життя колишнього раз і назавжди, без скандалів, істерик, розборок та камбеків. Щоправда, завжди з’ясовується, що разом із нею зникло все, що нажите непосильною працею: майно, сімейні заощадження та корисні зв’язки.

Ну тому що Козеріг вважає (і абсолютно справедливо!), що все своє треба забирати з собою. Що? Колишній думає, що там було якесь міфічне «спільно нажите»? Ха-ха-ха, хай доведе! Ось у Козерога всі чеки у теку акуратно підшиті та пронумеровані. Починаючи з чека оплати весільного лімузину.

Водолій

Обурливо щаслива колишня: Водолії не просто розлучаються так, ніби немає нічого простішого. Водолій біжить у загс попереду свого вереску, немов це вона все життя мріяла розлучитися, та не знала як, а тут щастя: пацієнт сам виписується!

Найближчого року колишньому не потрібно питати, як у неї справи, бо вона своїми звітами про нове – щасливе та вільне – життя заспамиті всі соцмережі. Спілкуватися при цьому, що характерно, не захоче з жодного приводу, крім необхідних – типу аліментів та розділу дітей у вихідні. А потім, коли залікує свої рани (які взагалі були, були), подзвонить і скаже: «Ну все, я тебе розлюбила. Але сумно щось. Може, трішки близкості без зобов’язань?»

Риби

Нещасна колишня. Риби, як ви розумієте, від розлучення нестерпно страждають. І якщо ви думаєте, що Риби завжди нестерпно страждають, то погано ви знаєте Риб! Усі їхні попередні страждання були цілком ще людяні принаймні для людини з інтелектом.

А кому Всесвіт інтелект відрубав за несплату, той сам собі і винен: бути тепер йому «цим гадом» до кінця днів. Навіть якщо він пішов не як гад, а як сама шляхетність. Хто ж йому тепер повірить, коли жінка ТАК убивається, га?

Овен

Нормальна колишня. Несподіваний поворот! Наскільки великий шанс у шлюбі отримати від Овна сковорідкою між вухами за найменшу провину, настільки ж малий шанс нарватися на неприємності після розлучення: так, навіть якщо не платити аліменти, або співати під вікном серенаду «Повернися, я все пробачу!», або вигулювати перед Овном нову пасію на 20 років молодшу — Овен і бровою не поведе.

Ну тому, що колишній — це завжди пусте місце. Все! Померла, так померла.

Телець

Сувора колишня. Телець, як відомо, змін не терпить і боїться, а зміни в особистому житті очолюють її рейтинг нічних кошмарів. Якщо розлучення неминуче, Телець намагається позбутися колишнього якнайшвидше, щоб душу собі не мучити. І при цьому ні на що не претендує: майно — навпіл чи по-чесному, з дітьми спілкуйся скільки хочеш, та навіть кота собі забери, тільки зникни вже з моїх очей, заради

Увага!! Обережно небезпечний момент! Якщо в цей час поводитися правильно, все буде добре, і є шанс навіть зустрітися з нею колись на весіллі молодшого правнука. А от якщо козлити, тріпати їй нерви, зажимати аліменти, ділити каструлі та дачі чи почати розповідати всім, яка колишня погана і яка гарна нова, Тілець осатаніє і зітре колишнього з лиця землі. Разом із його новою.

Близнюки

Колишній шпигун. Близнюки взагалі дуже важко і болісно переносять розлучення. Тому що, якщо вже комусь вдалося затягнути в загс Близнюків, то вона вважала, що знайшла найголовніше: хорошого співрозмовника. І де, питається, тепер шукати другого такого? Близькість, спільний побут і дітей тобі будь-який дурень зробить, а поговорити тепер з ким?

І Близнюки за колишніми натурально стежать, як маніяки: моніторять їхні сторінки в соцмережах, випитують плітки у спільних знайомих, вчать дітей шпигувати за татком та негайно доносити шифрування. Втім, колишньому від цієї шкоди ніякої — спочатку, поки Близнюки тужать. Тому що туга рано чи пізно змінюється подивом: «Що я взагалі в цьому кретині знайшла, га?» І не поділитися цим сакральним відкриттям з усім оточенням (включаючи нинішню колишню та його начальство) Близнюки, звичайно ж, не зможуть.

Рак

Дбайлива колишня: до Рака завжди можна постукати і перехопити тисячу до получки, а то так хочеться, що навіть переночувати ніде. Прийме, борщ наллє, по голові погладить і обов’язково повиховує. Але в колишнього немає, не було і не буде шансу повернутися: екс-чоловіка відразу після штампу про розлучення переводять у категорію далеких родичів, а з родичами, як відомо, ні-ні!

Лев

Великодушна колишня. Левиць, як правило, ніхто й ніколи не кидає, вони кидають чоловіків самі, тому й приводів ворожити колишньому вони особливо не мають. Ніякого почуття провини у них, звичайно, немає і близько, але вони не проти рівних приятельських відносин.

А от якщо чоловік сам кидає Левицю, то… То вона теж не проти рівних приятельських стосунків. Тому що який мужик у здоровому глузді сам піде від Левиці? Тут справа ясна — хлопчик, напевно, головою вниз з мосту впав і останні мізки йому там і відбили. Пожаліти його треба, дурня хворого.

Діва

Кошмарна колишня. По можливості не розлучайтеся з Дівами (зрештою, завжди можна знайти інший вихід — змінити стать, наприклад: це простіше і швидше). Від Діви можна піти тільки залишивши їй при розділі майна свою безсмертну душу, кілометри нервів і жалюгідні залишки мізків.

Адже поки в мужику ще хоч щось живе тріпоче, Діва знову і знову наздоганятиме, мотатиме його нерви на кулак і знову розмотуватиме – і все це під соусом «Я тебе все одно люблю і добра тобі бажаю». І тільки коли вона награється у самопроголошеного лікаря-вівісектора, можна буде нарешті вважати себе розлученим. Якщо виживете.

Терези

Колишня-зайчик. Терези легко відпускають чоловіків, бо якщо Терезів не люблять, то й сенс, питається, який, га? При цьому ніяких образ і каменів за пазухою Терези не тримають: насильно мила не будеш! Терези з колишніми завжди залишаються добрими друзями на все життя, ходять на всі їхні наступні весілля і часто дзвонять просто так, щоб поговорити.

Що означає «ми сто років тому розлучилися» і ти не хочеш базікати? Хто говорив про «насильно мила не будеш?» Я казала?! Я такого не казала! Ану дружину до телефону поклич, я їй повідомлю, що ти зовсім від рук відбився. Бач!

Скорпіон

Мстива і підступна колишня: Скорпіон завжди старанно вдає, що їй все одно і не дуже й хотілося, так що котись! Але серце її, звичайно, розбите, а тому вона затаїть у його уламках люту образу та ненависть.

І якщо колишній уявляє, що вона постраждає та забуде, то поспішаємо повідомити: Скорпіони не забувають нічого і ніколи. І ця корисна властивість дуже Скорпіону стане в нагоді, поки вона збиратиме на колишнього компромат. І, до речі, про слабкі місця колишнього вона теж добре пам’ятає. Тож удар завдасть саме в потрібний час і в потрібному місці. Нищівний удар.

Стрілець

Доброзичлива колишня. Чесно кажучи, нашому астропрогнозу іноді здається, що Стрільцям розлучитися — це як сходити за хлібом: справа не те щоб приємна, але й складною чи гидкою її ніхто в здоровому глузді не назве. Ой, та діл-то! При цьому Стрільці вважають, що через таку дурість, як черговий штамп у паспорті, немає жодного сенсу втрачати хорошого друга та товариша по чарці.

Відносини взагалі, на її думку, після розлучення тільки покращуються: із життя її чоловік нікуди не зник, а з дому зате звалив разом зі своїми смердючими шкарпетками. Краса ж! Загалом, як всі вже зрозуміли, Стрілець — найжахливіша колишня: її колишній неодмінно усвідомлює, кого ж він втратив, але Стрілець не прийме його назад за жодних умов. Ха-ха.

You cannot copy content of this page