Чому родичам не можна їсти з однієї тарілки

Мабуть, багато хто помічав, що красивий посуд позитивним чином впливає на настрій і апетит. Смак їжі в красивих тарілках здається набагато вишуканіше і оригінальніше, а стан духу у господині і учасників застілля стає більш радісним і піднесеним.

Однак існують ситуації, коли посуд побічно може принести в будинок негативні наслідки. Сьогодні ми поділимося з тобою переліком народних прикмет про посуд: що обіцяє щастя, а що – неприємності.

Хочеш, щоб у твоєму домі були відсутні скандали? Стеж за тим, щоб гості мили руки у ванній кімнаті. Миття рук гостями над посудом в раковині привертає в сім’ю неприємності: з рук змивається негативна енергія, потрапляючи на твої тарілки або чашки, вона залишається в твоїй родині.

Якщо попили чай з подругою, не потрібно поспішати вимити горнятко за собою. Господині не важко прибрати за гостем. Миття посуду в чужому домі може принести негативні наслідки, як для господаря, так і для гостя. Наші предки вважали, що гості з миттям посуду вимивали з родини щастя і благополуччя, тому відмовлялися від такої допомоги.

Однак, якщо гість і господар перебувають у родинних зв’язках, навіть далеких, сміливо можна братися за миття брудного посуду – це зміцнить відносини і зробить їх більш душевними.

Іноді посуд, що стоїть в шафі, тріскається без причин. Це ознака накопичення і застою в будинку негативної енергії. Благаю, швидше за віднеси на смітник таку кружку або тарілку, разом з нею ти викинеш із сім’ї негативні ситуації.

А ось розбита тарілка або чашка в день народження – це добрий вісник. Чи означає, що рік буде вдалим у всіх відношеннях!

Якщо ти вирішила подарувати комусь на день народження красиві кухлики або глечик, то обов’язково поклади в них хоча б цукерку. Порожній посуд може залучити безгрошів’я, а ось наповнений чим-небудь посуд, навпаки, принесе щастя в будинок.

Вимитий рано вранці посуд обіцяє здоров’я всім членам родини. А ось вночі мити посуд не варто – є ймовірність, що гроші витечуть з гаманця, як вода стікає по трубах.

Не варто зберігати чужий посуд в будинку. Краще скоріше повернути її господареві. У сім’ї можуть початися матеріальні труднощі і невдачі.

І наостанок скажу, що не потрібно їсти з однієї тарілки близьким родичам. Це може вплинути на появу скандалів між членами сім’ї. А щоб досягнути в будинку гармонії і поліпшити матеріальне становище варто подарувати близькій людині кришталь або порцелянові вироби.

Посуд в будинку, незалежно від різних прикмет, повинен бути завжди чистим і цілим, без тріщин і відколів. Користуватися доглянутим посудом приємніше, ніж засаленим і з плямами!

Якщо в твоїй квартирі постійно виникають ситуації, коли красивий посуд б’ється або тріскається, можливо, тобі варто переглянути свої плани на життя, змінити думку щодо прийнятого рішення або просто стати обачнішими і прислухатися до народних прикмет.

А як ти ставишся до прикмет? Дозволяєш гостям мити посуд в твоєму домі?

You cannot copy content of this page