Чому собаки розлючено лають на одних людей, а до інших виявляють лише дружелюбність

Іноді може здатися, що собака гавкає без причини. Деяких людей це дратує. Однак не варто сердитися на собаку, адже вони рідко гавкають просто так. Господарям слід розібратися у причинах, щоб краще розуміти свого вихованця.

Поговоримо про те, чому гавкають собаки. А ще розберемося, чому до одних людей вони прихильні, а до інших — ні.

Собака лає без причини

Для початку варто сказати, що лай – це природний спосіб спілкування собак. У дикій природі собаки нечасто видають зайві звуки. Але домашні пси гавкають досить часто. Для цього є низка цілком природних причин. Не варто злитися на тварину, краще розібратися, у чому проблема.

Зазвичай гавкає собака реагує на певний подразник. Дорослі собаки, які не мають проблем із соціалізацією, не гавкають без причини. Лай – це сигнал, що щось йде не так. І тут обов’язково слід з’ясувати причину. Інакше це увійде до звички. Потім відучити її буде дуже складно.

Нова обстановка

Найчастіше собаки гавкають, коли потрапляють у якісь нові обставини. Наприклад, зустрічають нову людину чи потрапляють у незнайоме місце. Пес відчуває новий запах, через що може відчувати загрозу. Собака може відчувати тривогу та невпевненість.

Не ігноруй сигнали тварини. Спробуй його заспокоїти та підбадьорити. Це дасть йому відчуття безпеки. Також не забувай, що дуже важливо займатися соціалізацією собаки. Тоді їй буде простіше відвідувати незнайомі місця.

Захист господаря

Всі собаки віддані господареві і захищатимуть його від усього, що видасться їм небезпечним. Через це собаки часом гавкають на людей, які одягають шапку або відкривають парасольку.

І тут треба дати зрозуміти псу, що тобі нічого не загрожує. Хоча цей інстинкт залишиться із ним назавжди. Вже точно не варто лаяти його за спробу тебе захистити.

На кого гавкають собаки

Також ми запитали, чому на одних людей собаки гавкають, а на інших — ні. Для цього може бути кілька причин. Усі люди відрізняються за фізичними характеристиками та поведінкою. Від деяких із них собака може відчувати загрозу. Наприклад, високий зріст, гучний голос чи сильний запах можуть нервувати пса. Він гавкатиме на таку людину.

Також зовнішній вигляд людини може нагадати собаці про щось погане. Адже у цих тварин є асоціативне мислення та негативні спогади. Деякі люди можуть здатися псу небезпечними просто через якийсь запах чи зовнішній вигляд. У такому разі тварина гавкатиме.

Вважається, що домашні улюбленці можуть навіть визначити характер людини. Вони дуже чутливі. Собаки вловлюють думки господаря та його ставлення до певної людини. Якщо господареві людина неприємна, то й собаці вона не сподобається. Це складно пояснити, але собаки часто гавкають на злих людей.

Тепер ти двічі подумаєш перед тим, як сказати, що собака гавкає без причини. Адже вони дуже розумні та віддані тварини. Якщо навчитися їх розуміти та регулярно займатися їх вихованням, тоді жодних проблем не виникне!

Related Post

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте

Доленосний вік: які роки у житті різних знаків Зодіаку найважливішіДоленосний вік: які роки у житті різних знаків Зодіаку найважливіші

Мрієш про зміни? Розповідаємо, коли на них чекати! У житті кожного знака Зодіаку є роки, коли з’являється шанс повністю змінити свою долю. Овни У Овнів більшість сприятливих змін станеться після

Дуже жіночий гороскоп: хто найпримхливіший знак зодіаку?Дуже жіночий гороскоп: хто найпримхливіший знак зодіаку?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, кому з нас, жінок, догодити особливо важко! 12-е місце – Близнюки Слово «примха», мабуть, взагалі єдине у світі, сенс якого для Близнюків незбагненний і незрозумілий. Що