Чому веб-камеру краще заклеїти?

Які дані збирають про нас заради реклами ?

Дані – нафта XXI століття. Все, що ми дивимося, вподобуваємо, коментуємо в мережі, хтось методично збирає і потім продає. Шукачі можуть знати про Вас більше, ніж рідна мама. А в перспективі – більше, ніж Ви самі знаєте про себе.

Скоро вони навчаться визначати, майбутню долю людини  – раніше, ніж сама людина усвідомить це.

Незрозуміло, які дані використовують і продають – з масивом і купою дозволів для додатка на смартфоні, можна робити що завгодно.

Ось здавалося б, Ви скачуєте звичайну іграшку щось типу “тетріс”. Так за установку іграшка відразу вимагає доступ до всього підряд: і камери, і контактів і геолокації.

Шпигун у Вашій кишені знає скільки Ви отримуєте, де працюєте, які у Вас хобі і навіть якої Ви орієнтації – і це тільки відкриті дані.

Тут і особливими навичками володіти не треба. Всю цю інформацію може зібрати і будь-яка ревнива мадам, цей тип дівчат особливо небезпечний, ще ті шпигуни!

А уявіть що знають про Вас пошукові системи?

Якщо Ви із тих, хто перестав вважати диваками тих людей, хто заклеїв веб-камеру або забирає телефон в іншу кімнату для серйозних розмов … тоді Вам мимо, а якщо ні, то радимо прислухатись до цієї інформації.

До речі, цей пост написаний з калькулятора, щоб не спалити геолокацію.

You cannot copy content of this page