Перейти до вмісту

Чорна злоба повернеться ворогові, просто опусти булавку в окріп і спостерігай

Булавка, або ж шпилька, здавна використовується як пристосування для сколювання одягу. Вигадали її шумери, що жили в IV-III століттях до н. е. А, як відомо, шумери були високорозвиненою та освіченою цивілізацією. Тому не можна заперечувати той факт, що шпильки вони використовували з метою самозахисту, і духовної безпеки.

Точно невідомо, але в якийсь момент історії шпилька стала використовуватися не тільки для сколювання тканин. Вона стала потужним оберегом від злих думок та поглядів. Сьогодні шпилька від пристріту використовується в багатьох віруваннях та традиціях.

Її прикріплюють до одягу новонароджених дітей. Дорослі люди також часто використовують цей предмет для захисту від недобрих людей.

Розповідаємо про унікальний та дієвий спосіб боротьби з поганими намірами. Захистити себе можна одним маленьким предметом. А результат ще довгий час тебе радуватиме. Цей простий ритуал може зробити кожен, хто відчуває, що став жертвою поганих помислів та поглядів інших людей.

Все, що потрібно зробити, це уважно виконати ритуал. Увечері, бажано на самоті, приблизно за годину до сну, візьми нову шпильку. Розмір не має значення, вона може бути маленькою або великою. Закип’яти воду, налий повну склянку окропу. Після цього розкрий шпильку і кинь її в цей окріп. Далі проговори пошепки такі слова:

«Як водиця гаряча студеною стане, так і ворожа злість від мене відстане».

Постав склянку з окропом на підвіконня і залиши там до ранку. Зробивши цей ритуал, вирушай спати і ні про що не думай. А вранці, коли прокинешся, візьми цю склянку. Вийми з неї шпильку, а воду зі склянки вилий у землю.

У жодному разі не виливай її в раковину чи каналізацію, не поливай нею домашні квіти. Ця вода має залишити будинок і піти у землю. Коли виливатимеш воду, проговори ті ж слова, тільки трохи видозмінено:

«Як гаряча вода холодною стала, так і злість ворожа від мене відстала».

Після цього ритуалу шпилька, що плавала у воді, стає твоїм оберегом. Носи її завжди із собою. Можеш приколоти її до одягу або просто покласти до сумочки. Нікому її не віддавай та не передавай. Вона буде берегти і захищати тебе від поганого ока.

Сила дії такого обряду приблизно рік. Через рік, якщо відчуваєш необхідність повторити цей ритуал, викинь стару шпильку. Візьми нову шпильку і пророби все з початку і до кінця.

У всі часи люди намагалися убезпечити себе від різноманітних неприємностей. Часто наші неприємності безпосередньо залежать від чиїхось заздрості чи недобрих слів, сказаних на нашу адресу. Тому мати захист навіть на ментальному плані прагне кожна людина.

Наша редакція бажає читачам завжди бути під захистом та не зустрічатися з поганими ситуаціями. Ну, а якщо трапиться якась неприємність, знати, що безвихідних ситуацій не буває і завжди можна знайти вирішення будь-якої проблеми.