Не будинок, а вампір: ознаки, що квартира витягує сили

Якщо ви день у день прокидаєтеся розбитою і втомленою, причиною тому можуть бути навіть самі стіни.

Квартира – місце спокою і відпочинку. Однак через деякий час можете помітити, що рідні стіни вже не так прихильно реагують на вашу присутність. Починають мучити часті головні болі, постійна втома, розбитість, страх … Важливо зрозуміти, що є причиною негативу. А причин може бути безліч – ось головні з них.

Мотлох
Складовані коробки і баночки поглинають позитивну енергетику. Крім цього вони є мішками і мають гнітючий вигляд. Тому позбудьтеся нарешті від мотлоху. Побачите, як почнете вільніше дихати!

Засохлі квіти
Засохлі квіти не тільки навівають смуток своїм виглядом, але ще і можуть створювати енергетичні пробоїни в аурі квартири. Як і штучні, до речі. Згідно феншуй квартиру можна прикрашати тільки живими квітами. Китайські філософи вважають, що через мертвоу енергію сухих букетів господарі не зможуть нормально відпочивати. Стародавні слов’яни залишали у будинках тільки такі лікарські рослини у висушеному вигляді: полин, чебрець, лаванда, пижмо.

Подарунки колишніх коханих
Часто дівчата залишають на пам’ять милі подарунки від колишніх. А потім дивуються, що довгий час не можуть знайти собі другу половинку. Треба розуміти, що, щодня стикаючись з енергетикою минулих відносин, не буде відкрита дорога для нових. Езотерики радять зібратися з силами і як можна швидше позбутися від цих речей.

«Сюрпризи» від минулих власників
Візьміть невеликий ліхтарик і пройдіться з ним по квартирі. Приділіть особливу увагу шпалерам, оббивці дверей, лінолеуму. Перевірте, чи немає там голок чи інших предметів (церковні символи, китайські штучки для гармонізації енергій і т. п.), які забули зняти колишні власники.

Шум за вікном
Комусь подобається, що поруч з будинком жвава магістраль. Адже це створює відчуття руху, розвитку. З часом людина звикає до звуків машин і перестає їх помічати. Однак енергетичний гул нікуди не дінеться. Він буде відчуватися через головні болі і нудоту.

Стіни
У самих стінах квартир можуть міститися шкідливі домішки, які безперервно випаровуються в повітря. З роками вони все більше накопичуються в організмі і провокують різні хвороби. Справа може бути і в фарбі, в шпалерах на стінах – не дуже якісні матеріали нерідко бувають токсичні.

Сусіди
Важливо знати, з ким живете на одному майданчику. Адже квартири все-таки знаходяться стіна до стіни. Якщо сусід слухає гучну музику, то однозначно буде боліти голова – навіть не стільки від звуків, скільки від низькочастотних вібрацій. Також на самопочутті може відображатися і інша його діяльність (приховане шкідливе виробництво, магічні ритуали, навіть приготування їжі за специфічними рецептами).

Related Post

«Закрий кришку унітазу, а то грошей не буде!» – це про фен-шуй ???«Закрий кришку унітазу, а то грошей не буде!» – це про фен-шуй ???

    Думаємо вам доводилося чути – «Все, що я знаю про фен-шуй, це те що кришка унітазу повинна бути закрита». Це найпопулярніше «правило фен-шуй», яке до фен-шуй має дуже

Як домогтися чистоти в будинку за допомогою усвідомленості: 5 звичокЯк домогтися чистоти в будинку за допомогою усвідомленості: 5 звичок

Хаос в будинку і щоденний стрес – часті компаньйони. Концепція усвідомленості (або вміння проживати зараз, не відволікаючись на тривоги про майбутнє або жалю про минуле) стає дедалі популярнішим. Ця корисна

10 фільмів з високим рейтингом, які вже можна подивитися в мережі10 фільмів з високим рейтингом, які вже можна подивитися в мережі

Щорічно в світі випускаються тисячі фільмів. Вибираючи серед такої кількості картин, легко пропустити щось цікаве, тим більше, що не всі вони удостоюються честі бути показаними на екранах кінотеатрів. Ми підготували