Чистюлі та бардачниці: які з різних знаків зодіаку газдині?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає твою головну таємницю: що там у тебе вдома – чистота, як в операційній, чи таргани вже самі виносять коробки від піци?

Козоріг

Панночка-Козоріг – господиня організована. У неї на стіні висить графік щоденних та сезонних домашніх робіт, за виконанням яких вона уважно стежить. У крайньому випадку, вона має хатню робітницю. І котика, який ніколи не забуває змивати за собою в туалеті та закривати кришку, так-так.

Водолій

Панночка-Водолій зайвий раз не напружується і господарює за принципом «якось та й буде». І дуже непогано все влаштовується – і чистота, і їжа. А якщо раптом щось іде не так, то це творчий безлад, а не те, що ви могли подумати!

Риби

Рибка все робить із любов’ю, інакше вона просто не вміє. З коханням прибирає свій будинок, з коханням пече торти, з коханням розводить квіти, з коханням вибирає нове крісло та розставляє по поличках свої туфлі. А без кохання вона з місця не зрушить, так собі і запишіть.

Овен

Вона знає, як вирішити будь-яку побутову проблему, починаючи від сортування шкарпеток і до ремонту зірваного крана. Але головне вона знає, кому все це можна доручити. Розумний розподіл праці – основа будь-якого успішного підприємства, це кожна дівчина-Овен скаже.

Телець

У неї є мультиварка, йогуртниця, парова станція, робот-пилосос та решта сучасних гаджетів. Так, може, і на антресолі, але поки що не час. Тож нехай це все там лежить собі спокійно, а Телець теж піде полежить. Ні, а що, чи треба працювати, поки всі лежать?

Близнюки

У страшному сні вона бачила ці ваші швабри та каструлі, а хто не згоден — ласкаво просимо до пекла. Зараз панночка-Близнюки його вам організує. У вигляді капітального ремонту з перенесенням стін та розведенням сантехніки. Раптово і без оголошення війни.

Рак

Господиня-Рак завжди готова до трудового подвигу. У її сяючі сковорідки можна заглядати, як у дзеркало, прасована білизна пахне лавандою і височить рівними чарками, а обід пропонується вибирати по меню. Але тільки якщо є кому це оцінити і висловити захоплення. А якщо ні – то сенс який взагалі?

Лев

Якщо Левиця береться за прибирання квартири, то доводить її до стерильності, якщо за приготування дружньої вечері, то гастрономічний екстаз усім гостям гарантований. І болісна смерть від заздрості. Якщо, звичайно, вдасться потрапити до числа запрошених. Бо черга, знаєте.

Діва

У господині-Діви два стани. В активній фазі вона здатна залізти під стелю, щоб почистити плафони від люстр ватними дисками. У пасивній – вона без докорів совісті спостерігатиме, як у горнятках на залишках заварки росте пеніцилін, тобто цвіль.

Терези

Терези щиро дивуються, коли на полицях виявляється пил, у мийці брудний посуд, а у ванній вапняні розводи. І дуже засмучуються. Тому раз на місяць вони одягаються в спецодяг і рукавички, озброюються найотруйнішою хімією і швидко розправляються з усіма цими непорозуміннями.

Скорпіон

Панночка-Скорпіон терпіти не може бардак і бруд. Це її найлютіші вороги, а їх вона звикла знищувати, не знаючи пощади. Прибирається вона рішуче та натхненно. Але горе тому, хто посміє порушити так ретельно наведений лад, – знее нещасному голову.

Стрілець

Стрільці переконані, що в житті є маса приємніших занять, ніж ведення домашнього господарства, тому не витрачають на нього дорогоцінний час. Завжди знайдеться хтось, хто візьме на себе неприємні обов’язки на кшталт миття підлоги та посуду.

Related Post

Плітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіакуПлітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіаку

У кожного знака зодіаку є свої сильні та слабкі сторони, а ще є одна, але найдратівливіша риса. Читай швидше, чим ти найбільше дратуєш інших людей. Овен – імпульсивність Овен —

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

Що говорить про тебе твоя найкраща подругаЩо говорить про тебе твоя найкраща подруга

Скажи мені, хто твій друг, і скажу, хто ти. Психологи запевняють, що краще зрозуміти себе та оцінити життєву ситуацію на даний момент можна, розібравшись, кого і чому ти обираєш у