Перейти до вмісту

Ця звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачу

Давай поговоримо про щоденний побут. Про рутину. Про речі, серед яких ми проводимо своє життя. З погляду феншуй вони мають величезне значення, оскільки здатні накопичувати та транслювати позитивну та негативну енергію, налаштовуючи нас на певний лад.

З погляду феншуй, навіть стіни та меблі в будинку здатні зберігати «пам’ять» про події, що відбулися. Саме тому вважається, що сварки та конфлікти не проходять безслідно, навіть якщо їхні учасники давно примирилися чи більше не мешкають у цьому будинку.

Якщо ти відчуваєш, що останнім часом у тебе ніби сіла батарейка, сили закінчуються і тебе немов засмоктує болото, спробуй позбутися «мертвої» енергії в будинку.

Окинь поглядом своє житло. Чи багато у квартирі кутів із завалами речей? Що діється в шафах та на полицях? За феншуй такі завали — точки концентрації мертвої, негативної енергії, які крадуть потоки енергії, віднімають сили у мешканців цього простору.

Чим більше таких завалів у домі, тим гірше ти почуватимешся, тим сильніші негативні події ніби самі «прилипатимуть» до тебе. Якщо ти хочеш вибратися з цього болота, настав час братися за прибирання. Нехай поступово і невеликими кроками, але треба звільнитися від цих чорних дірок у власній квартирі.

Для початку проведи ревізію та склади у сміттєвий мішок речі, якими ти вже не користуєшся. Роздай їх або просто викинь без жалю. Туди ж, на звалище, мають вирушити зламані, порвані, зіпсовані речі, які ти все планувала відремонтувати, але руки ніяк не доходили. І не дійдуть.

А тепер давай розберемося із завалами начебто ще потрібних речей. Будь то звалище одягу на стільці, склад початих баночок і флаконів у ванній, стос записних книжок або ще щось. Ці речі негативно позначаються не тільки на енергетичному, а й у фізичному стані тіла.

У захаращеному просторі людина швидше втомлюється, знижується активність, думки плутаються, сили кудись ідуть. Навівши порядок у своєму житлі, ти наведеш порядок у своїх думках та переживаннях. Часто розібрана шафа допомагає розібратися з якоюсь складною проблемою.

До речі, якщо в якійсь частині твоєї квартири все ще «йде» колись розпочатий, але так і не закінчений ремонт, це теж зона, що висмоктує енергію. Будь то недоклеєні шпалери, неполагоджений кран у ванній або недофарбована стіна. Закінчи все це, не дозволяй побуту зруйнувати своє життя.