Де повісити дзеркало. Поради за фен-шуєм, які дійсно працюють!

Не всі вірять у таку стародавню науку, як фен-шуй. В деяких країнах, наприклад таких як Сінгапур, жоден ремонт не обходиться без спеціального фахівця з фен-шую. А саме місто побудовано по всім правилам, народ вважає, що завдяки цьому енергетика в місті причудова та приносить удачу кожному містянину.

Звісно в Україні масштаби цієї науки не такі великі, але ми все же радимо прислухатися до деяких простих порад, які допоможуть кожному привернути вдачу у свою домівку.

Сьогодні мі розповімо про такий важливий елемент, як дзеркало. Як його розмістити, щоб втратити енергію доброї вдачі.

У дзеркалі не повинні відображатися вхідні двері, вважається, що енергія вдачі не зможе проникнути в інші кімнати.

Відображення амулетів, оберегів і кімнатних рослин благотворно позначається на атмосфері в будинку.

Якщо на туалетному столику стоїть дзеркало – то тримайте всю косметику в ідеальному порядку, щоб не відбивався і не примножувався безлад.

Дзеркало навпроти ліжка – однозначно погана ідея з теорії фен-шуй. Воно забирає енергію у сплячих, і замість відпочинку ви будете отримувати тільки втому, дратівливість і головний біль.

У ванній кімнаті слід повісити два дзеркала: одне на внутрішній стороні дверей у ванну, а друге – на зовнішній. Таким чином хороша енергія залишиться зовні і не “витече в унітаз”, а негативна – відіб’ється від дверей і залишиться у ванній.

Прислухайтесь до наших порад і ви точно не пожалкуєте.

You cannot copy content of this page