Для чого класти губки для миття посуду в холодильник

Багатьом знайома проблема швидкого псування продуктів в холодильнику. Причому влітку вона стає особливо актуальною. Зокрема, дана проблема стосується свіжих фруктів і овочів. Хоча до цього ті ж продукти могли тижнями лежати на прилавках магазина і зберігати свіжість.

Чому ж так відбувається і як поролонова губка може допомогти зберегти продукти і усунути неприємний запах з холодильника? Давай розбиратися по порядку.

Деякі помилково вважають, що мінусова температура – це все, що потрібно для зберігання продуктів. Хибність такої думки полягає в тому, що, крім холоду, продуктам потрібна ще й суха середу. Оскільки надлишок вологи згубно впливає на збереження їх свіжості.

А до накопичення вологи в холодильнику веде різка зміна температури повітря, яка відбувається при його відкритті. Саме з цим і допоможе впоратися губка.

Варто лише розмістити по одному поролоновому брусочку на кожну полицю холодильника – і можна більше не турбуватися про збереження продуктів.

Звичайно, поглинена губками волога сама нікуди не зникне. Тому необхідно час від часу замінювати вологі губки сухими.

Але це ще не все, чим ми хотіли з тобою поділитися. Влітку з кухонної губки, покладеної в холодильник, можна витягти ще більше користі. Правда, для цього необхідно розмістити її вже не в основному відділі, а в морозильній камері.

В результаті ти отримаєш універсальний охолоджувач, який можна використовувати для транспортування продуктів при відсутності сумки-холодильника.

Просто уклади продукти в звичайну сумку і обклади їх замороженими губками. Це дозволить зберегти прохолоду напоїв і свіжість їжі протягом 2-3 годин. Такої кількості часу зазвичай якраз вистачає на дорогу при вилазці на пікнік або поїздці з міста на дачу.

You cannot copy content of this page